Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bzduras napisał:

Uhm, zawsze możesz nie opłacać GP i wrócić do niego, gdy już DLC wjadą na ruszt? Moim zdaniem nie klei się ta teoria. Wręcz przeciwnie - ludzie, którzy czekają tylko i wyłącznie na DLC do FH5 nie mają innego powodu do opłacania, więc mogą zrobić pauzę i wtedy mamy dokładną odwrotność tego, co napisałeś.

 

Tak czy siak mogliby coś kurła pokazać wreszcie.

Przecież DLC nie będą w Game Pass. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hubert249 napisał:

Przecież DLC nie będą w Game Pass. 

Mówimy o sytuacji, w której

  

14 minut temu, Smiti napisał:

gierkę maja z gamepassa i wykupili season pass za realną kasę

No to chyba logiczne, że DLC wiszą wtedy Ci na koncie na stałe, a podstawkę bierze się z GP. Nie ma DLC i nie grasz już w podstawkę? Zastopuj abonament i wróć, jak już wydadzą dodatki. Dla mnie brzmi sensownie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Mówimy o sytuacji, w której

  

No to chyba logiczne, że DLC wiszą wtedy Ci na koncie na stałe, a podstawkę bierze się z GP. Nie ma DLC i nie grasz już w podstawkę? Zastopuj abonament i wróć, jak już wydadzą dodatki. Dla mnie brzmi sensownie.

Ty no ale kto normalny wziął samo DLC przed premierą? Albo kupujesz wersję deluxe czyli gra+ DLC albo grasz w GP i kupujesz DLC w dniu ich premiery. 

Oczywiście nie bronię PG, bo lecą w chuja podobnie jak 343 z Halo Infinite. 

Ci drudzy to leniwe parówy i mam nadzieję, że niebawem wylecą z hukiem z teamu Xbox. Tak jestem w stanie zrozumieć Play Ground. Gołym okiem widać, że przy FH5 została garstka ludzi. 

Reszta pewnie klepie, te nieszczęsne Fable. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hubert249 napisał:

Ty no ale kto normalny wziął samo DLC przed premierą? Albo kupujesz wersję deluxe czyli gra+ DLC albo grasz w GP i kupujesz DLC w dniu ich premiery. 

Ja, i 

4 godziny temu, Hubert249 napisał:

Sam znam przynajmniej 5 + ja. 

wiec jak widać trochę takich osób może być. 
Gamepassa z różnych promocji mam do lipca 2022 wiec myślałem, ze dokupując season pass program w obydwa DLC zanim skończy mi się dostęp do gry. Jak widać mogę nie pograć w żaden jeśli to pójdzie takim tempem (oczywiście gamepassa i tak będę przedłużał, chodzi o sam fakt, ze trwa to zdecydowanie, zdecydowanie dłużej niż w przypadku poprzednich części). Tak samo, jak ktoś wcześniej pisał o H:Infinity, które pół roku po premierze dalej nie będzie miało obiecanego coopa…

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No to przepraszam włączam grę z wyjebana mapa i mam np sekcje pustynna, która az się prosi o fajne wyścigi offroudowe i jest qrwa prawie pusta.

 

Nie liczyłem, fakt może przez to, że nie spędziłem w tej części nawet 1/3 tego co w poprzednich (bo ile mozna), zwracam honor. :lapka:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Car Pass:

2008 Dodge Magnum SRT-8

2003 Ford F-150 SVT Lightning

2014 Forsberg Racing Nissan "Safari Z" 370Z Safari Rally Style

2019 Toyota Tacoma TRD Pro

 

Playlista:

2020 Ferrari SF90 Stradale

1962 Ferrari 250 GT Berlinetta Lusso

2014 Ferrari California T

1992 Ferrari 512 TR

2020 Ferrari F8 Tributo

 

I zapowiedź serii 8:

2021 Porsche 911 GT3

2018 Audi RS4 Avant

2015 Mercedes AMG GT

 

Ciekawe czy dostaniemy też BMW M8, bo było w plikach gry.

 

YPvqd4u.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po 20 levelach, muszę przyznać że gra jest fajowska. Przepiękna, szczególnie w 30 klatkach, ale jednak prawilnie trzeba grać w 60. Podoba mi się ten chilloutowy klimat i brak zobowiązania. Szczerze do teraz nie wiem jak działa progres tej gry, po prostu sobie zwiedzam świat i jak wpadnę na jakiś wyścig, to go sobie robię. Albo nie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...