Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

ale jakie zaufanie?

Gdy kupowałeś season passa nikt ci nie obiecywał kiedy wyjdzie DLC, więc jak możesz czuć się oszukany?

 

Dopiero gdyby Playground, zdecydowało się na anulowanie dodatków za które już zapłaciłeś, mógłbyś mówić o oszustwie. A teraz masz po prostu nauczkę by nie wykupować DLC w ciemno.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czekaj, czegoś nie rozumiem. Piszecie o tych nowych autach, w tym ford mach e no i chciałem sobie obczaić i nie znajduje. Gdzie te wszystkie nowe auta? W salonie nie widzę, a w car pass ciągle mi pokazuje listę startowych.

 

Season pass mam kupiony i w opcjach gry w dashu 2 dodatki zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, ASX said:

nie grałem w Horizona od jakiegoś czasu, ale tak okiem laika to chuyowo to wygląda. Płacisz za auta prawdziwy hajs, ale jeśli nie zagrałeś w grę w odpowiednim momencie i nie wygrałeś odpowiednich mistrzostw to te w zasadzie przepadają.

 

Auta z car passa masz od ręki wszystkie, chodzi o darmowe auta dodawane co miesiąc - te są do wygrania w playlistach sezonowych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Auto z car passa masz co tydzień. Od razu to możesz pobrać co najwyżej zaległe.

Auta z playlisty są unikatowe ale nie jednorazowe. Tak samo jak w 4, w 5 też lubią się powtórzyć co jakiś czas i jeżeli coś przegapiliście to warto zaglądać w przyszłości. Czy będą wszystkie co do jednego ponownie to nie wiem ale część z nich będzie. Warto też zaglądać do sklepiku Forzathon gdzie można je nabyć za FP.

Jak ktoś ma ciśnienie to warto obserwować aukcje, może jakiś wariat wystawi.

 

@Czoperrr Mustang Mach-E jest do zgarnięcia za ukończenie nowej historii horizon o driftach, poszukaj na mapie.

 

W ogóle gra ma pół roku, te same manewry co w czwórce a tu niektórzy nie ogarniają podstawowych ficzerów :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...