Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

na ciul mnie ten edytor tras? :dunno:

 

2018 Chevrolet Hot Wheels COPO Camaro
2012 Hot Wheels Bad to the Blade
2013 Hot Wheels Baja Bone Shaker
2000 Hot Wheels Deora II
2021 Hennessey Venom F5
2019 Brabham BT62
2006 Mosler MT900 GT3
2020 Sierra Cars #23 Yokohama ALPHA
2018 Subaru WRX STI ARX Supercar
2019 Italdesign DaVinci Concept

 

tyle dobrze że zabawki nowe ^^ 

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba. Widać ze to nowa wyspa tylko z trasami hot wheels. 
 

w zasadzie co innego by wrzucili to tez byłoby powtórka. Mieliśmy śnieg w Blizzard Mountain, burze w Storm Island i Fortune Island. Można by było zrobić dżunglę albo pustynie ale mamy obie te rzeczy na podstawowej mapie :dunno:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

w zasadzie co innego by wrzucili to tez byłoby powtórka. Mieliśmy śnieg w Blizzard Mountain, burze w Storm Island i Fortune Island. Można by było zrobić dżunglę albo pustynie ale mamy obie te rzeczy na podstawowej mapie :dunno:

jednej rzeczy jeszcze brakuje: Dużego miasta i tras typowo miejskich i liczę że taki właśnie będzie motyw drugiego dodatku.

 

Co do obecnego dodatku to trochę się zaskoczyłem po tym wczorajszych fragmentach z rozgrywki (nie grałem w dodatek do trójki), bo obawiałem się że będą to monotonne wizualnie pomarańczowe trasy a wokół jakaś pustka, a tu proszę  dżungla, kaniony, wulkany, śnieg, bardzo efektownie się to prezentuje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na miasto to raczej nie ma co liczyć, wystarczy spojrzeć jakiej wielkości są miasta w podstawkach. Jakby mieli wrzucić miasto do DLC to by im się to nie opłacało, za dużo pracy, a dodatek kupi mniej osób niż podstawkę. 
 

Dla mnie mogliby wrzucić do gry motocykle, quady i offroadowe trasy przygotowane pod nie m. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2022 o 21:10, Colin napisał:

na ciul mnie ten edytor tras? :dunno:

 

2018 Chevrolet Hot Wheels COPO Camaro
2012 Hot Wheels Bad to the Blade
2013 Hot Wheels Baja Bone Shaker
2000 Hot Wheels Deora II
2021 Hennessey Venom F5
2019 Brabham BT62
2006 Mosler MT900 GT3
2020 Sierra Cars #23 Yokohama ALPHA
2018 Subaru WRX STI ARX Supercar
2019 Italdesign DaVinci Concept

 

tyle dobrze że zabawki nowe ^^ 

 

DaVinci Concept jednak nie będzie, ale za to dostaniemy 1993 Schuppan 962CR.

Cytat

We incorrectly stated that the 2019 Italdesign DaVinci Concept is included in Forza Horizon 5: Hot Wheels. Instead, the 1993 Schuppan 962CR is coming in the expansion. We have corrected this in the article.

 

Darmowe auta w serii 9:

2018 Hot Wheels 2JetZ

1968 Plymouth Barracuda Formula-S

1970 Dodge Coronet Super Bee

1957 Hot Wheels Nash Metropolitan Custom

2012 Hot Wheels Rip Rod

1949 Hot Wheels Ford F-5 Dually Custom Hot Rod

2005 Hot Wheels Ford Mustang

 

Ostatnie auta z Car Passa:

2021 Aston Martin DBX

2020 Lexus RC F Track Edition

2019 Nissan 370z Nismo

 

Odnośnik do komentarza

Jak to nie wiesz? Ty stary wyjadacz? :wujaszek:

Przecież można przekładać zakładki i widać co za każdą porę roku i za całą serię się dostaje :dafuq::shieeet:

 Będzie kilka resoraków do zdobycia w tym jeden za cały sezon. Wszystko widać. Jak ktoś nie ma to jest też w jednym zadaniu dotychczasowy HW do zdobycia czyli popularny Bone Shaker.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Luqat napisał:

Jak to nie wiesz? Ty stary wyjadacz? :wujaszek:

Przecież można przekładać zakładki i widać co za każdą porę roku i za całą serię się dostaje :dafuq::shieeet:

 Będzie kilka resoraków do zdobycia w tym jeden za cały sezon. Wszystko widać. Jak ktoś nie ma to jest też w jednym zadaniu dotychczasowy HW do zdobycia czyli popularny Bone Shaker.

 

nie odpaliłem wtedy jeszcze gry to nie wiedziałem :dunno: jedynie screeny na FB widziałem co w tym sezonie. kumpel wczoraj Rip Roda wylosował na farcie. śmieszny ten Jetz za playlistę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...