Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.01.2023 o 23:21, [InSaNe] napisał:

 

Czas to On ma, bo ostatnio regularnie postuje w grupie Secret Level. Nie ma po prostu odwagi odnieść się do tego, co przeszkadza wiernym czytelnikom. 

 

Mam wrażenie, że uczuciowo to On ma w d... PSX Extreme, choćby dlatego, że nie ma nic wspólnego z konsolami i jego zainteresowania to czasy Atari i Ponga.

 

Co więcej, jest nowa grupa założona przez Micza i Spółkę. Z wydźwięków postów Micza, wybrzmiewa pewien żal do wydawcy, zresztą samo to, że założyli nową grupę i poniekąd odcięli się od Secret Level i środowiska Pixelowego, świadczy moim zdaniem o tym, że nie rozstali się w zgodzie. Co przy takim dziadowskim podejściu, jakie obserwujemy od miesięcy, nie powinno dziwić. Na pewno nie była to łatwa współpraca.

 

Roger też pewnie mógłby sporo o tym powiedzieć, ale ciągnie ten wózek oraz gość Go zatrudnia, więc wiadomo, że nie mogą mu puścić hamulce.

 

Dawałem miesięcznie 300zl na pismo i mialem w d... te fanty. W ogóle nie wiem, do czego to potrzebne, chyba żeby się kurzyło. Tak samo miałem z tymi płytami z CDA - dawałem to kolegom lub wywalałem do śmieci.

 

Chcę po prostu czytać pismo o grach. W przypadku PE, pismo, które kupuję regularnie od 4-tego numeru.

 

I prenumerata, którą dostaję terminowo oraz transparentność było tym, co mnie za to wparcie interesowało. I dobra komunikacja z czytelnikami. 

A prenumerata od miesięcy (lat) przychodzi z opóźnieniem, natomiast sam wydawca (właściciel) ma w d... czytelników, czyli konsumentów tego, co dostarcza. I to nie jest w porządku.

Jak sie ta grupa Micza nazywa?

BTW

Prawilnie przypominam ze chlor nadal utrzymuje patronite dla pixela xd

https://patronite.pl/pixel

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mitra napisał:

Nie jest utrudniony bo pisze na FB, więc ma to w dupie. Tylko dzięki Rogerowi to się jeszcze kręci.

 

Paradoks tej sytuacji polega na tym, że w którymś z filmów czy wywiadów Roger wspominał, o ile dobrze pamiętam, że jakby nie Lapusz to PSXa by już nie było przez te okolopandemiczne zawirowania. :reggie:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Szwed napisał:

Dobra, to co to za inba pod zrzutką na C64?

Nie zrzucałem się dla czasopismo dla starszych panów i nie wiem, a wygląda dość ciekawie.

image.png.be41dc38095f5f1f6a3d5b94a0351edd.png

Była zbiórka na książkę o c64 w lutym 22 z terminem realizacji na czerwiec 22.  Wiadomo, że mało kto wierzył, że termin zostanie dotrzymany, pamiętając książkę o Amidze. Jak to każdy kickstarter może mieć opóźnienia.

Problem polega na znikomym kontakcie ze strony pana wydawcy. Na forach pisze, żeby sie odjebać od niego, bo wszystkie aktualizacje wrzuca na wspieram.to. Jednak nie jest to prawda, bo jawnie co chwilę kłamie. W październiku 22 np. pisał, że już się dodatki i dodatkowa książka drukują, żeby w styczniu 23 zamieścić niemal identyczny post, że dokładnie to samo idzie do produkcji w przyszłym tygodniu. :sadkek:

W grudniu pisał, po 2 miesięcznej przerwie, gdy leżał na melinie i prawie PE ujebal i nie wyszedł numer z GOW, że za 6 tygodni wysyłka. Myślicie, że ktoś cokolwiek dostał?

Wczoraj wrzucił wpis, że dostaje pogróżki na telefon i że jak komuś się coś nie podoba, to może oddać mu pieniądze. Problem, z oddawaniem kasy jest taki, że ludzie piszą maile, że chcą ale nigdy nic nie zobaczyli. A już jasny chuj mnie strzelił, jak na samym końcu wczoraj umieścił taki akapit:

spacer.png

Czaicie? Któś wpłacił, nie ma żadnego info, a ten fika jeszcze.

Grzeczni wspierający nie zawracajcie mi głowy, zobaczymy się w sądzie :kekw:

 

Historia nabiera pikanterii, że on banuje wszystkich na Secret Level, kto cokolwiek zapytaja tam. Ja dostałem tam bana, a nie udzielałem się zupełnie (tylko czytałem), ale odnalazł mnie po imieniu i nazwisku ze zbiórki i zbanował, bo śmiałem się pytać na wspieram.to o co chodzi. :kekyayaya:

Także gazetka jest w takich rękach.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • beka z typa 2
  • This 1
  • WTF 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...