Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam jeszcze jeden preorder, w Euro i tam mam możliwość odbioru, ale wersja z Neonet jest bardziej korzystna (to ta słynna anulowana i potem przywrócona), więc czekam.

Zresztą, dziś jest Środa Popielcowa i tak czy siak mam zamiar pościć, również odmawiając sobie uruchomienia nowego VR.
A-man-got-to-have-a-code GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

Choć, jak widać po mojej aktywności w tym temacie, jaranko jest ogromne. Czuję się znowu jak dzieciak, tylko VR potrafi mnie do takiego stanu wprowadzić. Jak odpaliłem pierwszy raz Astro Bota na VR1 to autentycznie prawie się popłakałem ze szczęścia <3

Edytowane przez janol
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gąbki w kasku są zupełnie inne niż w poprzednim modelu, bardzo miękkie. W VR1 w ogóle nie dociskałem kasku pokrętłem, a tu musiałem mocno przykręcić, żeby się dobrze trzymał. Mam nadzieję, że nie będą obłaziły po kilku latach.

 

Kontrolery są bardzo małe i fajne. Jak się zupełnie puści, to kulista ramka trochę trzyma wokół dłoni i nie spadają, zobaczymy jak w trakcie gry.

Odnośnik do komentarza

Bawie sie od rana, chociaz bawie sie to za duzo powiedziane.

Po tych zachwytach w mediach chyba zbyt wiele oczekiwalem.

Rozdzielczosc lepsza, ale dalej chujowa - dalsze plany sa na maksa rozmazane. Pole widzenia - dalej jak przez lornetke. Grafa flagowego tytulu to zaden przelom, blood and truth duzo gorzej nie wygladalo. Do tego slaba animacja, postacie sprawiaja wrazenie kukielek.

Dalej robi sie niedobrze i uderzaja fale goraca, a ja i tak dobrze znosze vr.

 

Fajnie, ze widac teraz pomieszczenie po nacisnieciu guzika, nowe  kontrolery, sledzenie oczu i mniejsza ilosc kabli tez na plus, ale czy tym razem uda sie wyjsc z ramy popierdolki? Na dodatek tym razem przydrogiej? No nie wiem.

Czy machanie rekami zeby sie wspinac albo biec to naprawde fajna zabawa na dluzsza mete?

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dave Czezky napisał:

Bawie sie od rana, chociaz bawie sie to za duzo powiedziane.

Po tych zachwytach w mediach chyba zbyt wiele oczekiwalem.

Rozdzielczosc lepsza, ale dalej chujowa - dalsze plany sa na maksa rozmazane. Pole widzenia - dalej jak przez lornetke. Grafa flagowego tytulu to zaden przelom, blood and truth duzo gorzej nie wygladalo.

Dalej robi sie niedobrze i uderzaja fale goraca, a ja i tak dobrze znosze vr.

 

Fajnie, ze widac teraz pomieszczenie po nacisnieciu guzika, nowe  kontrolery, sledzenie oczu i mniejsza ilosc kabli tez na plus, ale czy tym razem uda sie wyjsc z ramy popierdolki? Na dodatek tym razem przydrogiej? No nie wiem.

Czy machanie rekami zeby sie wspinac albo biec to naprawde fajna zabaa na dluzsza mete?

 

Może Ci google podmienili albo stare bebechy dali do nowej obudowy. Zajadę do domu to sprawdze

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dave Czezky napisał:

Sprawdzaj mordeczko, oby chociaz tobie sprawialo frajde plywanie bez wody :lapka:

Aha, te przelomowe wibracje to niezle iksde - w sumie w ogole nie zwrocilem na nie uwagi, myslalem ze sa wylaczone, ale jednak nie - czuc jak sie skupisz!

No nie zachęcasz do horizona masz jeszcze cos innego do ogrania re 8 jestem ciekaw dalszych opini

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Dave Czezky said:

Bawie sie od rana, chociaz bawie sie to za duzo powiedziane.

Po tych zachwytach w mediach chyba zbyt wiele oczekiwalem.

Rozdzielczosc lepsza, ale dalej chujowa - dalsze plany sa na maksa rozmazane. Pole widzenia - dalej jak przez lornetke. Grafa flagowego tytulu to zaden przelom, blood and truth duzo gorzej nie wygladalo. Do tego slaba animacja, postacie sprawiaja wrazenie kukielek.

Dalej robi sie niedobrze i uderzaja fale goraca, a ja i tak dobrze znosze vr.

 

Fajnie, ze widac teraz pomieszczenie po nacisnieciu guzika, nowe  kontrolery, sledzenie oczu i mniejsza ilosc kabli tez na plus, ale czy tym razem uda sie wyjsc z ramy popierdolki? Na dodatek tym razem przydrogiej? No nie wiem.

Czy machanie rekami zeby sie wspinac albo biec to naprawde fajna zabawa na dluzsza mete?

 

Brzmi jak opłacony recenzent przez Oculusa czy inne Valve, na pewno hejter.

 

:kekw:

Odnośnik do komentarza

Nie musi byc polkownikiem u mnie, wystarczy ze bedzie polkownikiem w marketach.

Czulem ze tak bedzie i sie wysterowalem (+ hinty typu zero problemow z dostepnoscia w normalnej cenie u dystrybutorow. No chyba ludzie powinni sie o to zabijac, a cena osiagac abstrakcyjne wartosci, co nie? Bo tak to zwykle jest z goracymi gadzetami) :)

A raczej - czulem ze sie nie sprzeda, mimo ze mialem nadzieje, ze to naprawde nastepna generacja vr, a nie ps vr 1,5.

 

Dualsense Edge tez nie mam w ofercie, rowniez jest polkownikiem i nie wierze w wielki rynkowy sukces, a sobie mimo wszystko chwale - w odpowiednik topicu wysmazylem posta pod wplywem.

Odnośnik do komentarza

Takiej opinii mi trzeba było. Jak słuchałem tych mądrych głów na youtube, którzy wychodzili z siebie chwaląc ten sprzęt jako wręcz rewolucje VR, to już prawie dałem sie skusić. Jeszcze się wstrzymam, bo do Maja i tak mam w co grać.

No i ciekaw jestem opinii innych z forum, bo jutubowym typom opłacanym przez Sony to jakoś nie ufam ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, ze sony tego nie ujebalo po pierwszych goglach. Ogolnie trend jest raczej taki, ze porzuca sie VR.

Moze marza jest niezla i wyszli z zalozenia, ze typy od indykow z PC beda robic porty? Bo horizon wrazenia AAA nie robi, a to pewnie bedzie opus magnum tej generacji xd

 

Aha, dla mnie te gogle sa mniej wygodne niz te pierwsze, glownie dotyczy to okolicy nosa, ale moze zalezy od ksztaltu glowy. Srodek ciezkosci jest dziwny.

Odnośnik do komentarza

Zaraz zaraz... oprocz lepszej grafik, mobilnosci, lepszego sterowania ktos wiecej czegos oczekiwal ? VR to dalej ta sama, wciaz ulepszana technologia. Mini ekrany i soczewki. Dalszy przelom bedzie juz na poziomie cyberpunka, czyli gniazdka w glowie itd. Nie ma mozliwosci zeby zadna technologia okularowa sprawila ze bedziemy widziec jak wlasnymi oczami. Nie oczekujmy tez ze VR wyprze tradycyjna rozgrywke, to poprostu inny typ rozgrywki... tak jak kontrolery z zyroskopem i gry sportowe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał:

Jak ktoś wziął w tym bundlu z Horizonem i zużyje kod to raczej nie odda

Zawsze można pobrać demko Horizona przed użyciem kodu ;) Sam odebrałem sprzęt rano i ogrywam demka. Jak na razie wrażenia ultra pozytywne! Znacznie wygodniejszy od poprzedniej generacji, lekki. Śledzenie oczu działa rewelacyjnie! 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...