Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie wyniki Lewandowskiego w światowej piłce też większości ludzi przesłaniają jakim sam jest drewniakiem i pokraką na boisku. Cwaną, mądrą, mającą sporo farta i nosa do ustawiania się w polu karnym ale wciąż pokraką do

potęgi. Nie potrafi zrobić różnicy w meczu i to właśnie go odróżnia od wielkich piłkarzy, którzy zdobywali złote piłki. Fenomenalna 9 i tylko 9, która nigdy nie przechyli wagi meczu naszej reprezentacji bo nie i koniec, choćby zabiegał się na smierć na tym boisku. Tyle ile sam zaliczył fatalnych strzałów i kiksów rodem z ekstraklasy w spotkaniach repry pokazuje dobitnie, że samymi chęciami wygranej drużyny nie zbuduje. I żeby nie było, szanuje typa bo drugiego takiego napadziora prawdopodobnie nie dożyjemy a fatalna narracja polskich mediów, ekspertów i samych kibiców postawiła go w mega złym świetle. 
Nigdy nasza piłka reprezentacyjna się nie zmieni, nigdy bo nigdy nasza liga się nie zmieni, nigdy nie zmieni się mental piłkarzy, nigdy też nie zmieni się myśl szkoleniowa od samych podstaw, niestety. Oby było nam dane chociaż jeszcze raz zobaczyć jakiś turniej konia kiedy wyjdziemy z grupy i na równi powalczymy z najlepszymi. Szczerze to wątpię, że Euro 2016 powtórzy się przez najbliższe 20 lat. 

  • Haha 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak zobaczyłem Linettego w kadrze meczowej wiedziałem ze to nie może się udać. Ten piłkarz jest synonimem nijakości, akurat dziś miał mecz zycia w kadrze. Po chooj trener sprawdzał tylu graczy, dużo osób się pozytywnie pokazało we wczesniejszych meczach, a i tak wystawił stary skład. Józwiak spisywał się wstawiany jako zmiennik na zmęczonych przeciwników, tutaj zagrał od początku. Lewy jak zwykle zero podań do niego, czyli po staremu.  Pan z Portugalii sam nie wie co chce grac i kim.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _D23 napisał:

 Cwaną, mądrą, mającą sporo farta i nosa do ustawiania się w polu karnym ale wciąż pokraką do

potęgi.

 

Bez przesady z tą pokraką. Szewczenko też był piłkarzem ze ścisłej czołówki ale w reprze z Ukrainą niewiele osiągnął bo z kim miał tam rozgrywać piłkę na poziomie? To samo jest teraz z Lewandowskim i resztą kopaczy. Chłopak po prostu nie ma z kim rozgrywać piłek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Sep napisał:

Z Moratą w ataku jest szansa ze dużo nam nie strzelą

Znając nasze szczęście i podejście mentalne to nawet Morata uwali hat tricka bo okazji nie będą mieć mało. Nie oglądałem meczu Polski, nie mogłem, ale patrząc na skrót i komentarze to musiał być dramat do kwadratu. Nie powiem, trochę się łudziłem że wyjdą z jajami i pokażą się z dobrej strony. Po prostu mentalnie od dłuższego czasu leżymy. Mecz trzeba sobie wybiegać czasami twardą walką a naszym nawet tego brakuje od dłuższego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...