Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten retro futuryzm i klimat mimo wszystko. Szkoda, że eksploracja kuleje, bo tę najbardziej lubię w grach Bethesdy, ale i tak na pewno jest sporo miejscówek wartych odwiedzenia w samych questach. Hype i tak mi się włączył. 1000 planet mnie nie grzało - jak już to wolałbym sam nasz układ słoneczny dopracowany ze zniszczoną Ziemią, Marsem itd. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

Rozumiem że ten User Score to sie dla was liczy bardziej niż recenzje teraz, a jak już sie pojawi dla Starfielda to sie okaże że nagle ta ocena jest chuja warta?

User score jest gówno warty przez review bombing jak w przypadku D4.

Przecież nawet na tym małym forum są psychole którzy będą w stanie dawać recenzje z oceną 1 tylko dlatego, że to gra na Xboxa :kekw:

Odnośnik do komentarza

Niżej niż tegoroczne Diablo, Final, a nawet F4? I to jeszcze bez mniej zaprzyjaznionych redakcji, które nie dostały klucza na czas?

 

Można się rozejść. Gratuluję solidnego tytułu, tylko po co było dupę zawracać tyle czasu i bajdurzyć o jakichś kosmicznych doznaniach? Ot, giereczka, mój xbox zostaje na sklepowej półce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Qbon napisał:

IGN dał 7/10 ale im akurat nie wierzę za grosz. Ich recenzje bardzo czesto rozmijały się z tym jak gracze odbierali grę, dobrym przykladem jest np Days gone. Nie jestem fanem gier Bethy ale na ten tytuł czekam mocno.

To nie IGN narzekało, że w jakiejś grze jest za dużo wody i przez to redaktor odjął kilka punktów od oceny końcowej? To tym razem może napisać, że jest za dużo planet i z tej siódemki uszczknąć jeszcze ze 3 oczka. 

 

 

 

Tak, to było aj dżi en: https://knowyourmeme.com/memes/too-much-water

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
Teraz, Josh napisał:

To nie IGN narzekało, że w jakiejś grze jest za dużo wody i przez to redaktor odjął kilka punktów od oceny końcowej? To tym razem może napisać, że jest za dużo planet i z tej siódemki uszczknąć jeszcze ze 3 oczka. 

 

 

pokemony remake 3 gen na 3dsa pamietam too much water w minusach i 7 xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Josh napisał:

To nie IGN narzekało, że w jakiejś grze jest za dużo wody i przez to redaktor odjął kilka punktów od oceny końcowej? To tym razem może napisać, że jest za dużo planet i z tej siódemki uszczknąć jeszcze ze 3 oczka. 

 

 

Nie pamiętam ale bardzo możliwe, w przypadku Days gone narzekali coś, że główny bohater jest chyba zbyt męski, coś takiego było, albo wyśmiewali, że na te zombiaki z gry wola się freakers. Ludzie ich wtedy mocno zjechali za takie potraktowanie gry, która okazała się bardzo dobra, argumenty na minus były z dupy , jedynie słaba optymalizacja na premierę ale to poprawiono nie długo później.Odjechali mocno już dawno temu, na ich ocenę nie ma co się patrzeć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gregorius napisał:

Walka i główna fabuła jako najmocniejsze strony a eksploracja kulejąca? Przewrót Kopernikański jeśli chodzi o Beteshdę:notbad: 

Szczerze? Wolę zdecydowanie ok 30-40h dobrego głównego wątku i średniej eksploracji, niż 100h dobrej eksploracji  i średniego głównego wątku.  Po recenzjach widzę, że mi bardzo siądzie i właśnie włączył się prawdziwy hype. 
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle szału pizdy, byłoby TRZY procent więcej i magiczne 9 z przodu to nagle byście kupowali i odpalali xboxy, a teraz to nie? XD

 

nie żebym dawał o to jebanie ale 87% jak na grę z gamepassa która nie jest exem Sony albo nintendo które automatycznie maja więcej konsolowego pieprzu i dostają wyższe oceny to świetny wynik.

 

Dla mnie to będzie pierwsza gra bethesdy, jak czytam ze walka jest dobra i bugow niezbyt dużo to to jest to oczekiwałem i ja to łykam 

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Szczerze? Wolę zdecydowanie ok 30-40h dobrego głównego wątku i średniej eksploracji, niż 100h dobrej eksploracji  i średniego głównego wątku.  Po recenzjach widzę, że mi bardzo siądzie i właśnie włączył się prawdziwy hype. 
 

 

Mam dokładnie tak samo. Z recenzji wynika, że będę się bardzo dobrze bawił bo mamy kolejną świetną grę w tym roku. Czekam z niecierpliwością na premierę i zamieniam w kosmicznego pirata:pirate:

Odnośnik do komentarza

Największy minus za że każda opuszczana baza na tych 1000 planet ma wyglądać identycznie. Ale jeśli to prawda że fabuła, questy i walka są dobre to ja jestem kupiony. 

 

Na średniej na meta, jak już pisałem wcześniej się nie fiksuje, wystarczy kilka recenzentów którym gra nie przypadła do gustu (co jest normalne) i średnia leci w dół.  I gracze zdecydowanie zbyt dużo uwagi poświęcają tym cyferkom zamiast faktycznie wczytać się w zalety i wady napisane w tekście. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

moment przełomowy

No ja bym też nazwał przełomem to że oni to wkoncu wydali, że działa lepiej niż każdy by się spodziewał.

A co za tym idzie mają już ten główny hub który mogą rozbudowywać bo jak wiemy każda ich gra była mocno wspierana. Każdy dodatek myślę że będzie coś nowego wprowadzał i będzie wydarzeniem 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Observer napisał:

Rozumiem że ten User Score to sie dla was liczy bardziej niż recenzje teraz, a jak już sie pojawi dla Starfielda to sie okaże że nagle ta ocena jest chuja warta?


Żadne nie ma znaczenia. Mam oczy wiec po recenzji i Ew. Gameplayu wiec co mi podchodzi a co nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...