Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że niektórzy traktują bethesde jak ułome dziecko. Ooo todd w 2022 w końcu udało wam się zrobić model postaci wyglądający jak prawdziwy człowiek <patrzy na ryjce w ruchu> nie przejmuj się todd, tak właśnie wyglądają ludzie! na następnego xboxa już na 100% Ci się uda! Gra pewnie będzie fajna i wciągająca jak każda produkcja tych nieudaczników ale od zawsze mnie wc0rwia że gracze dają im taką taryfę ulgową

  • Plusik 9
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pupcio napisał:

Mam wrażenie że niektórzy traktują bethesde jak ułome dziecko. Ooo todd w 2022 w końcu udało wam się zrobić model postaci wyglądający jak prawdziwy człowiek <patrzy na ryjce w ruchu> nie przejmuj się todd, tak właśnie wyglądają ludzie! na następnego xboxa już na 100% Ci się uda! Gra pewnie będzie fajna i wciągająca jak każda produkcja tych nieudaczników ale od zawsze mnie wc0rwia że gracze dają im taką taryfę ulgową

przecież nikt im nie daje taryfy ulgowej, od prezentacji w tym temacie jest jazda po stabilnych 20 fpsach, drewnianych animacjach i innych problemach technicznych, które wyglądają po prostu słabo. 

Ale to że gra ma oczywiste wady, nie oznacza że nie można napisać też czegoś pozytywnego, zwłaszcza że jeszcze niedawno kilka osób  pisało, że "gra wygląda jak z pastgena" czy "gra z Xbox 360 z lepszymi teksturami".

Ogólnie gra pod względem graficznym, wygląda w chuj nierówno, są elementy które naprawdę robią fajne wrażenie, jak zasięg rysowania obiektów, oświetlenie czy ogólny rozmach całości jak i rzeczy które wyglądają zwyczajnie słabo. Wydaje mi się konstruktywna krytyka polega na tym, by chwalić rzeczy które wyglądają dobrze, a krytykować te które wykonane są słabo i to staramy się robić. Skrajne odchyły w stylu że "gra wygląda jak z Xboxa 360 " czy "jedyną wadą Starfielda jest to że nie wychodzi na PS5" to jednak mniejszość. 

Odnośnik do komentarza

No ale gra nie wygląda jak pastgen? Co was tam tak zachwyciło graficznie?? Może jak ktoś nie grał w rdr 2, death stranding albo przesiedział poprzednią generacje na switchu to powie że gra wygląda niesamowicie. A już samo pokazywanie że zrobili progres względem fallouta to nie jest taryfą ulgową? C0rwa te patałachy przez x lat nie potrafili zrobić modelu człowieka albo wchodzenia po drabinie xD A teraz wklejasz porówanie z falloutem noo patrzcie jak się poprawili xD Zawsze są krok do tyłu względem rówieśników, taka jest besthesda. Dlatego liczę że kiedyś ich spencer weźmie za mordy powie "wy yebane kurwy robicie mapkę a koksy z obsydianu zrobią questy, fabułe i dialogi to się może c0rwa czegoś nauczycie :cool:

Odnośnik do komentarza

Będę od nich wymagał więcej jak inny dev zrobi takiego samego interaktywnego sima z lepsza grafiką. Jak na razie od dziesięcioleci nikt nie podniósł rękawicy, pomimo że ich template sprzedaje się w milionach. CIEKAWE DLACZEGO. Jak sobie przypomnę geniuszy, ktorzy pisali, zeby bethesda porzuciła swój silnik i przeszła na ue5 to smiac sie chce 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

przecież nikt im nie daje taryfy ulgowej,

 

Hahaha jesteś pierwszym, który obronę częstochowy uskutecznia. Napisz po ludzku że w ruchu gra wygląda jak sraka, a nie screeny porównawcze z ich graficznym crapem wrzucasz, tłumaczysz ułomność tego co widzimy i ją racjonalizujesz przy każdej możliwej okazji.

 

Zdrowe podejście to jedno, ale takie głaskanie nieudaczników tylko wnerwia przykładowo mnie. Następstwem jest twoje zdziwienie, że ktoś jedzie po gierce.

 

Ja już kończę swój wysryw. Trzeci raz tu pisałem i boję się, że będą mnie od fanbojów małża wyzywać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czy każdy kto nie dostarcza graficzki to nieudacznik? Pod względem fabularnym i kreacji świata będzie topka branży o czym wie każdy kto miał okazję ogrywać singlowe tytuły Bethesdy, a twórcy mają jeszcze pół roku na optymalizację, a i tak ogra się ostatecznie na PC dla 60ciu klatek.

 

Także dość zrozumiałe, że ludzie się jarają, ale pupcie gamingu rozjuszone, bo antagonista nie czai się na bohatera w śmietniku, a w grze nie ma karaoke i śpiewanie "mono no baka oppai kawasaki". :sonkassie:

Odnośnik do komentarza

bethesda to nieudacznicy bo od lat dostarczają na rynek ledwo działające gry które są grywalne kilka lat po premierze bo naprawia je społeczność to po pierwsze.

Po drugie. Topka branży pod względem fabularnym??? Co do kurwy? xD Wezyr ty grałeś w jakąkolwiek gre bethesdy że napisałeś coś takiego??

 

A rozjuszenia u mnie brak bo już mówiłem że scifi to nie moja bajka a ludzie którzy lubią gry bethesdy będą się dobrze bawić bo potrafią robić wciągające światy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pupcio napisał:

A już samo pokazywanie że zrobili progres względem fallouta to nie jest taryfą ulgową?

Okej Pupcio przepraszam że miałem czelność wrzucić porównanie Starfielda do Fallouta, chętnie porównam go jakiegoś innego RPGa o skali i złożoności gier Bethesdy, gdy tylko jakaś taka gra wyjdzie

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No dzisiaj wyssana z palca topka w branży, a w przyszłym roku płacz niemalże w każdym temacie działu Xboxa że nie ma żadnych ciekawych gier - typowy Paolo.

Mógłbyś wymienić jakieś ostatnie gry, które zachwyciły Cię fabuła, bo ja pamiętam nudne do porzygu misje, z misjami pobocznymi na najgorszym poziomie, opakowane w najwieksze drewno z przed 3 generacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

 

Redzi z Cyberpunkiem celowali podobny rozmach, a skończyło się na tym, że nawet kubka nie dało się podnieść

Jaki rozmach? 1000 planet z generatora czy ludzkie kukły? 

Przecież Redzi chcieli stworzyć niesamowite miasto, sugestywny swiat i „żyjących” NPCów z dobrą fabułą. No i wszystko tam jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

Okej Pupcio przepraszam że miałem czelność wrzucić porównanie Starfielda do Fallouta, chętnie porównam go jakiegoś innego RPGa o skali i złożoności gier Bethesdy, gdy tylko jakaś taka gra wyjdzie

Rozumiem, że wiedźmin 3 to mikroskala? Uwielbiam Skyrim ale tam wszystko ma mniejszą skalę, nawet świat jest mniejszy, a nawet nie będę porównywał fabuły, NPCów czy questów, bo wręcz nie wypada. 

 

1 minutę temu, ASX napisał:

tak w Cyberpunk miał niesamowitych i prawdziwie żyjących NPCów

 

 

 

 

Weźcie mnie trzymajcie. Zaraz się okaże, że Bethseda ma bardziej ludzkie postacie i NPCów niż gierki od Redów.

Kolego zatrzymaj proszę ten pociąg obiektywizmu, bo się zaraz gdzieś z torów zjebiesz XD 

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...