Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ASX napisał:

A to spoko jak nie zwracasz uwagi to w takim razie nie ma problemu 

Wrzuciłeś przypadkową babę z ulicy na tej fotce, gdzie przekonywałeś jak to ludzkie i żyjące są kukły w Starfield? 
 

Weź sobie odpal jakąkolwiek misję w C2077, popatrz na ludzi, mimikę, naturalność i potem odpal raz jeszcze trailer z tymi mega „ludzkimi” postaciami (którymi już tu walisz propagandę), potem się zastanów co i jak, i w sumie nawet nie musisz odpisywać 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, PanKamil said:

Ja to jestem ciekawy o co chodzi z tym rozmachem gier bethesdy. Czym ten rozmachem się charakteryzuje? Skończyłem f4, grałem w skyrima i f3 i co tam jest wybitnego co wyróżnia ich gry na tle innych rpg?

No wybitnie te gry są spierdlooolone techniczne.

Bug na bugu,freezy, zawieszające się npc,dropy fpsow z dupy.

Z fallout 4 do dziś pamiętam jak wchodziłem do danej lokacji do miałem drop do 15 FPS

 

No i największy rozmach to miała ta  łajza Preston który zatruwał dupę :kekw: tymi obozami.

 

pobrane (34).jpeg

Odnośnik do komentarza

No ja po falloucie 4 i 76 już tylko dla beki czytam to co oni obiecują xD Przypominam że w f4 dali radę zrobić jedno duże miasto xD dialogi sprowaadzone do tak, nie, sarkazm też były super. W 76 grałem dosłownie chwile więc z grzeczności nic nie napisze ale chyba wszyscy wiemy jaka to gra. No ciężko brać tą bethesde na poważnie po tylu latach no ale niech robią, może w końcu chociaż raz nie zrobią zagrajmerów w chuya

Odnośnik do komentarza

w chuy irytujący typ, nie zrobiłem dla niego żadnej misji w Falloucie 4. W Starfieldzie niestety wątek z budową bazy powraca, ale mam nadzieje że będzie całkowicie opcjonalny i nie będzie NPCa w stylu Presona który co 15 min będzie nam przypominał że nasi osadnicy potrzebują naszej pomocy. 

 

Za to motyw budowy i kustomizacji własnego statku wygląda naprawdę zajebiście na tej zajawce i jaram się na myśl na samą myśl o tym. 

Odnośnik do komentarza

No budowanie statku wygląda mega, chyba najlepszy motyw tej prezentacji dla mnie bo przy budowaniu bazy miałem jednak flashbacki z wietnamu jak budowałem baze w f4. Szkoda że robisz sobie kozag statek kosmiczny ze swoją załogą a Todd Ci powie że nie możesz sam wylądować na planecie xD yebany karzeł

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Wezyr ty grałeś w jakąkolwiek gre bethesdy że napisałeś coś takiego??

 

Oczywiście - Fallout Tactics, New Vegas, Fallout 3, ale sporo czasu spedzilem z Oblivionem. Zwłaszcza New Vegas zrobiło na mnie fantastyczne wrażenie. Po prostu lubię to drewno, nawet The Outer Worlds ogrywałem z przyjemnością, zacieszając michę do tych korposucharów. :nosacz3:

A jak ktoś ma krótką pamięć i nie pamięta, że Bethesda ma kilka kultowych gier w portfolio to polecam videofelieton "jak dialogi pogrążyły Fallout 4" z Gambrinusem i Hedem. Naprawdę od grania w tę ubisofciaki zapomnieli niektórzy, że świat może organicznie reagować na nasze poczynania.

 

A gdzie tak jest? W drewniakach Bethesdy i dlatego tez czekam na Fallouta w kosmosie, nieważne jakbym byłby drewnem. :)

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

tak tylko prostując, Fallouta Tactics i New Vegas nie zrobiła Bethesda :lapka: Tactics wyprodukowało Micro Forte, a New Vegas Obsidian, Bethesda dostarczyła wtedy tylko silnik, narzędzia developerskie i bardzo napięte terminy, przez co gra wyszła mocno zabugowana (tak przynajmniej tłumaczy się Obsidian).

 

 

Odnośnik do komentarza

Kreacja świata spoko, Bethesda rzeczywiście ma talent do tworzenia tych olbrzymich światów które eksploruje się z przyjemnością. Ale fabuła, a szczególnie główne wątki, to zdecydowanie nie są najmocniejsze punkty ich gier. Oczywiście zdarzają się wyjątki, do dziś pamiętam wątek mrocznego bractwa ze Skyrima, w Falloucie 3 i 4 też zdarzały się ciekawe zadania szczególnie te inspirowane Blade Runnerem. Ale całościowo wypadają mizernie. 

 

W Starfieldzie pewnie będzie podobnie, co zresztą widać po samej prezentacji, która nie skupiała się za bardzo na fabule. Ale obiecywała i pokazywała przede wszystkim eksploracje kosmosu, różnych planet, budowę własnego statku  i tak dalej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

maxresdefault.jpg

Piszesz dla forumowicza że bethesda to topka pod względem budowania fabuły i kreacji świata a później wymieniasz mi gry obsydianu xDD PAOLO CO DO KURWY?

A czy geniusz budowy świata w f3 to te słynne metro z zombiakami co 2 ulice? a może 1000 tych samych jaskiń z bandytami w skyrimie? 

 

To wciąż gry wydane przed Bethesde która też ma wpływ na kreacje świata. No i serio, nie wiem z czego mam się tu jeszcze tłumaczyć. Pragnę zauważyć, że i tak tego nie ograsz. :) a ze kogoś mierzi, że czekam na SF i lubię te drewna od Bethesdy?

 

img_1_1655648553665.thumb.jpg.cad2c5717b07f60abff192ad770affed.jpg

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

No i tak jest zawsze z obozem zielonych. Tylko z asaxem się da rozmawiać  o grach wideo poza cw :usmiech:

 

niezle CW z tym że czekam na grę która ci się nie podoba :kekw: no ale zapomniałem że dobrym kolegą jestem tylko jak cisnę po MSie :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Bethesda tworzy gry dla fanów szeroko pojętej eksploracji, mnie np w skyrim nudziły bliźniaczo podobne lochy, a potęgował to lvl scaling, nigdy nie mogłem się poczuć OP chyba, że zjechałem z poziomem trudności na minimum :nosacz2:

Wcześniej w temacie już wspominałem, że najlepiej to im wychodziły te questy gildyjne, warto było je ograć przed rzuceniem gry w kąt.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figaro napisał:

człowiek chce być w obozie zielonych, dać szansę, ale potem widzi takich członków jak dee czy paolo :/ podobna półka co mendrek czy donatello z niebieskich,

 

o nieee, podoba mu się gra na Xboxa, co za świr;(((((

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...