Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pupcio napisał:

maxresdefault.jpg

Piszesz dla forumowicza że bethesda to topka pod względem budowania fabuły i kreacji świata a później wymieniasz mi gry obsydianu xDD PAOLO CO DO KURWY?

A czy geniusz budowy świata w f3 to te słynne metro z zombiakami co 2 ulice? a może 1000 tych samych jaskiń z bandytami w skyrimie? 

No tak jest jak sie w zadna gre Betehsty nie gralo od 15 lat.

Z ciekawosci sprawdzilem - The Outer Worlds 30/1000 (Obsidian), Fallout 4 20/1000, Fallout 76 0/1310

Prawdziwy fan!

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figaro napisał:

kurczaczki, no po prostu mój pajęczy zmysł mi podpowiada, że gdyby to nie był ex na Xboxa, to Twoja śpiewka nt. tego tytułu byłaby zgoła odmienna :mevek:

 

przecież cisnę temu Xboxowi aż miło, ale widać pojęcie o tym masz jak o polityce, czyli zerowe :)

 

6 minut temu, easye napisał:

No tak jest jak sie w zadna gre Betehsty nie gralo od 15 lat.

Z ciekawosci sprawdzilem - The Outer Worlds 30/1000 (Obsidian), Fallout 4 20/1000, Fallout 76 0/1310

Prawdziwy fan!

 

IMG_20220619_175801.thumb.jpg.8d3f09d968a62dc23bb1a104d099e05a.jpg

 

kurcze, gdyby chociaż raz do roku izi nie robił z siebie durnia to byłaby jeszcze szansa na normalna rozmowę :(

Odnośnik do komentarza

Dobra f4 to było ścierwo, f76 nawet nie liczę. Ale skyrimik, mniam. Muzyka, spora dowolność. Nawet fabuła w miarę ok. Po oblivionie to był powrót do klasy morrowinda.

 

Nie wiem czym będzie to poziom skyrima czy f4. Ciężko stwierdzić. Wolę setting fantasy, ale liczę na poważna fabule/setting/otoczkę. Dla mnie OW było przenudne. Do tego jeszcze jak to zbalansują.

 

A fabuła - mini opowieści w ich grach są ciekawe, setting, wczówka, muzyka, klimat, oj tak. Sama fabuła średnio.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Il Brutto napisał:

dobra fabula i rozmach w grach Bethesdy :kekw: 

moi drodzy, mozecie nie szanowac innych ludzi czy tam konsol, ale miejscie chociaz szacunek do samych siebie i nie pierdolcie takich glupot xD

Hola, hola Temat fabuły mamy już wyjaśniony. Można też narzekać grafikę i szeroko pojęte drewno, ale akurat  rozmachu moim zdaniem nie można im odmówić, bo ich produkcje tradycyjnie  wypełnione  są zadaniami i lokacji, różnymi frakcjami w których można spędzić setki godzin.

 

Wiadomo, że poziom tych zadań jest nierówny i nie mogą się równać z wypieszczonymi zadaniami z Cyberpunka czy Wiedzmina, a lokacje to często generowane losowo dungeony jak w Skyrimie, ale sama skala i ogrom tego co oferuje gry Bethesdy to coś czego nie oferują żadne inne tytuły na rynku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem długo w Fallouta 3, New Vegas i The Outer Worlds czyli gry bardzo podobne w mechanikach i we wszystkich trzech bawiłem się świetnie. Dostanę teraz Fallouta w kosmosie, ale nie mogę czekać, bo oszołom izi ma jakieś wątpliwości. :( 

Odnośnik do komentarza

Tak - TOPKA firm, bo ostatnia fajna gre wydali w 2008r!

A co do porownania Skyrima z Widzminem - ogrom polega na tym, ze masz miliard znaczników z misjami kompletnie bez celu. Sam byłem fanem Skyrima w swoim czasie - nawet go scalakowałem, ale to jak ta firma się zeszmaciła przez te wszystkie lata nie pozwala mieć żadnych nadziei na dobra grę, zwłaszcza po tym co sami zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Czym się różni ogrom skyrima od ogromu wiedźmina 3 asax bo serio nie wiem? Jedyne co przychodzi mi do głowy to że możesz sobie wybrać frakcje i to tyle. No nie wiem, dla mnie takie slogany o ogromie gier bethesdy były dobre 20 lat temu

No tym, że w Wiedźminie jest dużo większa skala praktycznie wszystkiego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, easye napisał:

Tak - TOPKA firm, bo ostatnia fajna gre wydali w 2008r!

 

Faktycznie żyjący, reagujący na moje poczynienia światy. Mi to pasuje, komuś może wystarczają action RPGi na konsole od dużych wydawców. Dla każdego coś dobrego, nie wiem o co się srasz ciągle.

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem dyskusje:obama: Widze że pupcio w ten upalny weekend najebał kilka stron postów na temat gry od Bety której UWAGA gier nie lubi i do tego sci-fi to nie jego bajka. To jakiś nowy nurt centrystyczny na forum? Dobrze że Starfield to jedyna duża gra na xboxa w najbliższym czasie to nie trzeba skakać po tematach żeby taki fikoły czytać. 

 

A co do Starfielda? Będzie dobre na pewno. Zyebane technicznie na starcie ale klimat będzie taki conajmniej jak w F3 i F4. Nie jarać się tą grą to troche drewno emocjonalne. 

Odnośnik do komentarza

Tym razem moze technicznie bedzie lepiej. Myślę, że gdyby nie kasa MS to by wydali tę grę za 5 miesięcy, a tak jest nadzieja, że naprawią jak najwięcej bolączek i może to będzie najlepiej działająca ich gra na premierę. Niech tylko zalockują framerate i popracują nad recoilem broni i będzie luks

 

Grafa z 360

38cd0820a52ff26350462445567f0cb87dbfc235

 

8f6b9040f3161b938d2172f8a132009051af3e55

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grubo w tym temacie się dzieje, to fakt. To są chyba te słynne emocje, co nie?

 

Bethesda jaka jest każdy widzi i widział nie raz i nie dwa. W tym momencie już jakoś można sobie wyrobić opinię, czy lubi się ich gierki czy nie. Drewno? Drewno. Fajny świat? Fajny świat. Czy to wystarczy? Zobaczymy. Hotel? Trivago. Wujaszek? Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:

Grafa z 360

 

Hoho wrzucamy gify by podeprzeć swoje racje. Drajwklab w takim razie to najpiękniejsze wyścigi ever xD Jarajcie się tym balasem ale wstydu oszczędźcie z wrzucaniem czegoś takiego. Każdy widział jak ta gra w ruchu wygląda.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...