Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowych informacji:

Cytat

- 4 main cities confirmed

- You can't land in a planet seamlessly

- 30-40 hours for main path

- Over 200k lines of dialogue

- ES6 is in pre-production

- "We are gonna be doing Fallout 5 after that"

- "We have some other projects to look at from time to time"

 

Odnośnik do komentarza

No brak płynnego przejścia pomiędzy próżnią a atmosfera planety to dla mnie najgorsza wiadomość do tej pory. Śmiechem jak czytałem tłumaczenia złotoustego Todda że "to wcale nie jest takie istotne" bo myślę że w grze która ma spełniać fantazje o eksploracji kosmosu to jest istotne. Wejście z kosmicznej pustki w atmosferę planety to jedna z najważniejszych i najbardziej, jakby to nazwać,"magicznych" rzeczy przy podróżowaniu statkiem kosmicznym.

 

No ale mówimy tu o studiu które do tej pory ma ekrany ladowania, przy wejściu do nawet najmniejszych pomieszczeń więc takie przejście jest pewnie grubo powyżej ich umiejętności i zdolności silnika.

 

Swoją drogą ciekawe czy Starfield też będzie miał ekrany wczytywania przed wejściem do budynku, na prezentacji sprytnie tego uniknęli więc coś mi się wydaje że tak xd 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, szurubur napisał:

Swoja droga ciekawi mnie jaki bedzie sens latania po tych wszystkich planetach.

Taki jak we wszystkich grach z otwartym światem - zbieranie surowców, "skarbów" i kolekcjonowanie wpisów o faunie, florze, postaciach itd. Chyba nie ma tu liczyć na coś więcej. 

U mnie póki co zajawa średnia, latanie w kosmosie wygląda spoko, reszta meh. Strzelanie wyglądało komicznie, zero powera a wrogowie chyba ślepi

Odnośnik do komentarza

To też jest w sumie beka. Tyle było przechwałek, jakie to ogromne obszary będą wczytywane w locie na next genach, więc mogli to wykorzystac. Zawsze mogą poprosić o pomoc ludzi od NMS, tam jakoś się dało :v Pomijam już jak to wygląda w tej grze, bo za wygląd nieba ktoś powinien dostać po łapach, chmury jak wyrzygane 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, knotek napisał:

Starfield to będzie hit. W necie liczą się tylko wyraziste opinie więc atencjusze szukają popularności na krytyce Beth. Potem będzie premiera i zamknie wszystkim krytykom mordy.

 

Sama prawda, oszukiwanie się że Starfield nie wypali to najwyższa forma wyparcia. xd

Odnośnik do komentarza

Przy takiej optymalizacji liczę, że 3060Ti podoła 60 klatkom w FHD. :rotfl: Swoją drogą, wciąż rozmyślam o tej grze co bardzo, ale to bardzo dawno nie miało miejsca. Wiem, że będzie (hehe) kosmiczna petarda i sam klimat kosmosu oddany mniej komiksowo niż w ME. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...