Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Fifa, Battlefieldy, czy inne Diabolo. ;)

 

Nie no, przesadzam oczywiście, bo gra na pewno będzie dobra (zakładam, że całkiem tego strzelania nie spartolą). Po prostu na tym etapie nie jestem w stanie już wykazywać większego entuzjazmu względem tego silnika i producenta. Szczególnie patrząc, jak uprościli, czy "ogłupili" wiele mechanik w Skyrimie, Fallout 4, czy 76 względem poprzedników. A że nie są to gry, w które się grało dla fabuły, to jednak oczekiwania są wtedy większe względem wielogodzinnego gameplay'u, już nawet pomijając oprawę wizualną.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale wydaje mi się, że ludzie oczekujący gry Bethesdy po grze Bethesdy, doskonale wiedzą czego chcą. I będą się doskonale bawić.

Owszem, ludzie oczekujący Uncharted w kosmosie czy kolejnego Dooma, mogą mieć ze Starfield problem :dunno:

 

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza

Idealnie byłoby mieć grę o złożoności F3 lub F:NV w kosmosie, a konkretnie w aspekcie dialogów.

 

Swoją drogą, znów obejrzałem prezentacje i wygląda to mega zajebiście, zwłaszcza we wnetrzach. Dla mnie absolutnie mega wyczekiwany tytuł. Jeszcze tylko niech obsidian pokaże Avowed i będę kontent.

Odnośnik do komentarza

Mam mieszane uczucia po zapowiedzi, ale wierzę, że gra jednak dowiezie rozmachem i dobrym gameplayem (przeżyje tą sztywność). To i tak najlepsze, co jest na horyzoncie (a bardziej w stratosferze) w temacie masz statek - leć, eksploruj, baw się. Mógłbym dla tego kupić Xa, ale to przecież Betszejda, to wyjdzie na wszystko, co się da xd

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Wiolku said:

Mam mieszane uczucia po zapowiedzi, ale wierzę, że gra jednak dowiezie rozmachem i dobrym gameplayem (przeżyje tą sztywność). To i tak najlepsze, co jest na horyzoncie (a bardziej w stratosferze) w temacie masz statek - leć, eksploruj, baw się. Mógłbym dla tego kupić Xa, ale to przecież Betszejda, to wyjdzie na wszystko, co się da xd

Jeśli wszystko co się da to Xbox Series X, Series S, Windows PC i xcloud to tak, wyjdzie na wszystko.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Mordy imo nigdy nie były lepsze w grach beci niż tu i mimo, że nie jest to mimika z TLoU2 to są poprawne i w końcu nie będą wywoływać koszmarów jak chociażby npc z obliviona - blond elf fan areny klon buttersa(pamiętam, że każda gazeta wtedy spuszczała się nad grafą w oblivionie, a becia sprytnie pokazywała screenshoty tylko z npc w hełmach xd).

Ciekawi mnie czy będą kosmici npc i jakieś ich frakcje, czy tylko mięso armatnie a questy dla ludzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...