Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, PanKamil napisał:

Kisne :dynia:

 

 

 

 

Redakcje, które dały temu produktowi ocenę od 7 w górę powinny trafić na jakąś czarną listę -- robienie wała z odbiorców powinno mieć jakieś granice. Ja nie wiem, czy te portale w ogóle nie przejmuję się swoją renomą? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przecieram oczy ze zdumienia, bo ani Deathloop ani Dishonored nie był taki retarded 

 

Widać ze sporo tego bad AI jest spowodowane tym ze próbowali zrobić możliwość dodgeowania. Boty maja lag zanim zrobią adjust aima a jak się cały czas poruszasz szybko to nigdy nie mogą nadążyć. 

 

Tak to jest jak się nie robi bety, co za trainwreck. Akurat tej gierce kibicowałem bo w Starfield nie wierzę, ale chyba muszę zacząć xd 

 

https://www.thegamer.com/hi-fi-rush-leaker-claims-starfield-redfall-development-rough-shape/

 

chociaż pamiętając leak ze stycznia to ręce opadają całkiem 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, PanKamil napisał:

Kisne :dynia:

 

 

 

 

 

O to, bo to w sumie chyba największa bolączka gry, na M&K to jest tak kurewsko łatwe i prostackie przez tych tępych przeciwników z dwoma animacjami na krzyż, że gameplay osiąga wyżyny hujowizny, zanim to się do Ciebie obróci, zanim wyceluje, zanim strzeli/zaatakuje to można herbatę zrobić. Oczywiście jeśli do ataku w ogóle dojdzie, bo są bardzo duże szanse na glicza. Tytuł klejony pod granie na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, bobo84 napisał:

Redakcje, które dały temu produktowi ocenę od 7 w górę powinny trafić na jakąś czarną listę 

Może pochwal się ile tego redfalla ograłeś, ze wiesz lepiej od recenzentów?

A nie, przecież tutaj ocenia się gry ma podstawie jutuba i gif-ów :dynia: 

  • beka z typa 8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, dee napisał:

Może pochwal się ile tego redfalla ograłeś, ze wiesz lepiej od recenzentów?

A nie, przecież tutaj ocenia się gry ma podstawie jutuba i gif-ów :dynia: 

Od czasów pegasusa przeszedłem setki gier. Widziałem tysiące gameplayów i jakoś tak jest, że na ich podstawie potrafię wyrobić sobie jako taką opinię, która potem w znacznym stopniu pokrywa się z tym co sam doświadczam, grając. Nie trzeba do tego geniuszu, naprawdę. Jeżeli coś wygląda na gejmplejach jak gówno, to wiem, że nie będzie to produkt na poziomie Naughty Dog czy Rockstar  -- delikatnie rzecz ujmując. 

 

Wiem też jak dziennikarstwo dedykowane grom upadło w ostatnich kilkunastu latach -- dla wielu recenzentów ocena dużych produkcji zaczyna się właśnie od oceny 7. Wynika to z różnych czynników, ale głównie jest to kwestia finansowa. Nawet nie bezpośredniej łapówki, ale obawa o późniejszy brak reklam, gratisów, wczesnych kodów itp. 

 

W gruncie rzeczy wystarczy nie być naiwnym. 

Edytowane przez bobo84
  • Plusik 9
  • This 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

To naprawdę wygląda aż tak źle? Przecież masa gier z ery PS3/X360 wygląda lepiej i działa lepiej od tego, chociażby taki "The Darkness", czy też "Resistance". Kurde, chyba nawet w "Duke Nukem Forever" nie było aż tak źle. Planowałem ponownie kupić X-klocka w tym roku ale chyba jednak odpuszczę temat :/ 

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że nudne, bez cienia polotu, działające jak gówno i zbugowane to jeszcze się crashuje. Ktoś dał za to trzy i pół bomby? Bo jeśli tak to niech odezwie się na PW, chciałbym poznać takiego człowieka :kekw:

Sorry Arkane, ale 

Kwiat polskiej młodzieży na drodze :: Wykop.pl

Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie to arcydzieło na jutubku, dawno takiego chooyostwa nie widziałem. Połowa gierek teraz to tykające bomby za 3 i poł bańki w preorderze, dramat  Temat znany odkąd przyszła moda na giereczkowo i ludzie zaczęli walić do gamedevu drzwiami i oknami.

 

Exy Sony i Nintendo + Rockstar to chyba ostatnie bastiony jakości. 

 

M$ to już niech się zawija z branży, bo ewidentnie nie łapią o co tutaj chodzi. I karny kutas dla Arkane za pakt z diabłem i próbę wydymania graczy.

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Czoperrr napisał:

Jeśli faktycznie Starfield ma wyjść za kilka miesięcy to powinniśmy być zasypywani materiałami z gry nakręcającymi hajp a jest cicho. Jak jest cicho, to wiadomo o co chodzi. 

Fallout 4 też miał krótki, intensywny marketing. Tutaj też zrobią podobnie, w czerwcu zrobią 20-minutowego Directa ze Starfieldem, potem 3 miesiące kampanii promującej grę i premiera. 

Nie jest to nic nadzwyczajnego, Sony ze Spidermanem 2 który też ma wyjść we wrześniu zrobi identycznie. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, dee napisał:

No i? Ja gram od czasów Atari 800XL i nie sądzę by dało mi to prawo do oceniania  gier na podstawie YT 

W dupie byłeś i chvja widziałeś, typie

Jeżeli grasz od dekad, interesujesz się tym biznesem od lat, a do tego oglądasz film z gejmpleju i nie potrafisz sobie na podstawie tego wyrobić wstępnego poglądu na grę -- który w znakomitej większości przypadków się sprawdza "w praniu" -- to sam w dupie byłeś i członka widziałeś. Wiadomo, że nie jest to idealne narzędzie, ale całkowita deprecjacja tego -- tej jednak naprawdę dobrej wskazówki jaką jest gejmplej z YT -- to czysty infantylizm.

 

Nie zamierzam tracić czas na coś, co wygląda jak gówno, ma setting, który mnie odrzuca i panuje ogólny konsensus, że to gówno. Tracić czas tylko dlatego, że parę zaprzyjaźnionych portali pochwaliło. Nie jestem masochistą i idiotą. 

 

Podobnie jest w świecie filmu. Pierwsze recenzje dużych tytułów, którymi zalewany jest Twitter, są prawie zawsze hurraoptymistyczne -- disney w tym bryluje -- a oceniają ściśle wyselekcjonowani "krytycy". 

  • Plusik 6
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...