Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zaczalem i dla mnie po prawie 2h jest to 8+/10 bardzo dobra gierka. Fajny klimat i oprawa. Gram na amatorze i mialem jeden blad. W czasie tutorialu jak mialem namierzyc wroga to nacisnalem minimalnie wczesniej R3 i wlaczylem podswietlenie i juz nie moglem tego wylaczyc. Restart gry pomogl. I raz w czasie jatki rwaly mi glosy bohaterow przez radio. Nie wiem tak mialo byc? Chyba nie.

Odnośnik do komentarza

Gameplay ssie pałę w tej grze i to mocno, graficzka, muzyczka, relacje pomiędzy protagonistami Tip Top. Humor, no czasami zdarzy mi się wydmuchnąć powietrze szybciej pod nosem, tak to taki trochę jak z argentyńskiej telenoweli.

Czy Goty?!

4d89032d-6e40-4db8-8b04-5b0ebd42d9c3

 

No dupy nie urywa, brakuje pieprzu.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Tak!

Dzięki Figuś. To samo chciałem napisać.

Słaby i monotonny gejplej jest w tej grze.

Cała reszta to Panie mistrzostwo świata, a ja komiksów z Guardiansami przeczytałem całe mnóstwo ostatnimi laty. 

Lokacje, muzyka, grafika, postaci- cycuś :buziak:.

Jestem w 13 chapterze.

Najmocniejsze 7/10 w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Ja nie przeczytałem żadnego, ale gra potrafi sprzedać tą bandę specjalnej troski dzięki czemu dalej gram w tą grę, ale no kurwa co dwa chaptery muszę sobie robić przerwę, żeby nie wdarła się gameplayowa monotonia :/

 

Jest to też pierwsza gra na nowej generacji którą gram w 30fps z RT bo naprawdę dużo gra traci w trybie wydajności, zwłaszcza przez słabe wygładzanie tekstur, które potrafią być w 1080p60fps poszarpane jak na PS3, chyba czasu brakło pod optymalizację tego trybu.

Odnośnik do komentarza

No gameplay w tej grze to jest dramat i przez niego porzucilem granie bo co z tego że cała reszta jest fajna skoro najważniejszy element ssie kule? Eidos coś czuje pójdzie pod młotek albo niech odmrożą Deusa bo tam gameplay był cymesik. 

Odnośnik do komentarza

Tyle stron peanów i nagle uwagi co do fundamentu każdej gry, czyli kiepskiego gameplayu. Gdzie byliscie z tym zanim kupiłem? :(

 

A serio to gameplay dosc prosty, ekploruj korytarzyk, podnoś, gadaj z zespolem, rozwiąż zagadke środowiskową (np. przesuń platforme), rozwal killroom. Po wielu sandboxach to bylo remedium wręcz.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Figuś napisał:

Ja nie przeczytałem żadnego, ale gra potrafi sprzedać tą bandę specjalnej troski dzięki czemu dalej gram w tą grę, ale no kurwa co dwa chaptery muszę sobie robić przerwę, żeby nie wdarła się gameplayowa monotonia :/

 

Jest to też pierwsza gra na nowej generacji którą gram w 30fps z RT bo naprawdę dużo gra traci w trybie wydajności, zwłaszcza przez słabe wygładzanie tekstur, które potrafią być w 1080p60fps poszarpane jak na PS3, chyba czasu brakło pod optymalizację tego trybu.

 

Ja to gram, że 1 chapter i muszę zmienić na Forzunię albo coś innego.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Masorz napisał:

 

Ja to gram, że 1 chapter i muszę zmienić na Forzunię albo coś innego.

Główny zarzut jest o prostacką walke, piu piu piu L1 i wybierz umiejętność kompana i tak do porzygu, to powolne "eksplorowanie" jest nawet ok ale jak mam 5 killroomów jeden po drugim to jakby doszedł 6 dostałbym drgawek z wkurwienia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Plugawy napisał:

 

Brzmi jak Mass Effect :)

W mass effect miałem wiele więcej możliwości, choćby przez wybór broni, klasy postaci jaką chcę grać i jakie będzie posiadać moce.

Choć tak, w założeniu jest podobnie jak w ME ale tak ze dwie klasy niżej i wiem skąd wzięły się porównania to tegoż po pokazach dla prasy przed premierą

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Masorz napisał:

A Avengersi gemplejowo ponoć jeszcze gorsi? :pawel:

Kiszą się na dysku od września i boję się odpalić.

Plugawy- no trochę dobre porównanie, Pajgi by Ci pionę przybił, jakby się nie e-zabił parę lat temu.

Oj nie, Avangers może nie ma jakiejś super walki ale zdecydowanie jest lepsza od tego gówna w GOTG. No i ma też super postaci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...