Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat zagrałem w tym 60 fps i było spoko. To pierwsza gra, w której odczułem różnicę pomiędzy 60 a 30 fps. Dla mnie tryb graficzny albo z RT nie wyglądał na tyle lepiej żeby mnie przekonać do 30fpsów ale z lepszą grafiką. Z reguły miałem odwrotnie, że wybierałem lepszą grafę kosztem płynności. W planach u mnie jest przejść grę drugi raz w 30 fpsach ale po tym co zobaczyłem nie wiem czy dam radę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wredny napisał:

Ja, grając na 55" OLEDzie, również wybrałem 60fps i tak polecam - wszystko ostre, nie rozmazane, może detali mniej czy coś, ale nie odpalałem innych wersji, więc nie mam porównania.

1080p/ostre, nie rozmazane - z tej dwójki niestety można wybrać tylko jedną opcję. No chyba że siedzisz z 5m od TV ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tym mlekiem, jak macie problem, to spróbujcie po prostu zmienić opcję "Jasność" dajcie niższą wartość, a zniknie wam mleko na cały ekran. Czasami jest tak, że jak ktoś ma jasność ustawione na 53-55, to mleko się może uwydatnić w grach. A zmniejszenie wartości o 2 czy tam 3 to pomoże wywalić całą białą poświatę mleka, wiem, pojebane to, ale pomaga. 50-51 jasności ekranu eliminuje czasem to całe mleko. Tylko, że jak czasem jest za ciemno, to pobawcie się trochę kontrastem, bo to też jest ważna opcja. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, giger_andrus napisał:

Jak unikam polskiego duba we wszystkim poza Wieśkiem tak tutaj znajomy mnie ciśnie, żebym wybrał PL bo jest super hiper. Potwierdzicie ?

Powiem inaczej, ten PL dub jest jaki jest, ale pasuje on napewno bardziej do takiej komiksowej stylistyki niż innych, „poważniejszych” gierek. Inna sprawa, że jak ktoś nie zna bdb ze słuchu angielskiego to będzie miał tu problemy, bo wiele dialogów jest podczas intensywnych akcji i ciężko będzie czytać i grać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Polski Dub daje radę, fajne słowotwórstwo i nie męczy. I tak jak balon napisał przez najebanie dialogów jak nie łapiesz wszystkiego ze słuchu to z czytaniem będą problemy.

 

 

Co do wcześniejszej waszej dysputy to się opanujcie, kurwa na tak słabe baity dać się sprowokować.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał to Guardiansi tak wyglądają na moim OledzieIMG_20220313_195612.thumb.jpg.62a0f0610d48083b6b6879760af3d0d7.jpg

Jakieś nieporozumienie, zmiana jasności niewiele daje.

 

Na szczęście gra jest też w Game Passie na PC, a ja mam dosyć mocnego pieca, więc ogra się bez problemu w ponad 60 fpsach, w 1440p i raytracingiem, bez jakiś kompromisów. Ale gdybym miał tak grać  na konsoli to bym się wkurwił.

 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wyłączenie Dolby Vision i HDR w ustawieniach konsoli pomogło, ale i tak będę grać na PC i poczekam sobie na jakiegoś patcha który to naprawi na konsoli.

 

Na plus że gierka jest Play Anywhere, więc będę mógł ją zacząć na komputerze a ewentualnie dokończyć ją na konsoli dzięki cross saveowi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...