Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

No zajebiste to jest, te gadki, no flurwa:banderas:

Co mnie zaskoczyło na duży plus, to nadal mieszanie gameplayu to jakaś zagadka, tu skakanie, tu walka, tu mega dialog z jajem, tu jeszcze coś (nie będę pisał bo spoiler). Byłem przekonany że to będzie jedynie strzelanie z przerwą na gadanie. 



 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, balon napisał:

Byłem przekonany że to będzie jedynie strzelanie z przerwą na gadanie. 

 

przecież to jest 95% gry XD reszta to szukanie znajdziek i czytanie "dzienników"

I oglądanie cutscenek,

 

- za małą ilość Lady Hellbender mojej nowej gierkowej miłości

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Niby jest tryb RT ale w ogóle ktoś zarejestrował ten RT? 

 

Godzinę temu, balon napisał:

Nie bardzo, dla mnie RT i Quality taki sam praktycznie. Może na pauzie, zoomie i potrójnej ogniskowej będą różnice.

Dla mnie to i tak bez znaczenia, bo gram w 60ks. 

 

W tej grze RT to tylko odbicia (dodatkowo w wersji konsolowej okrojone), więc różnice widać na wszelkich powierzchniach jak metal, woda, lustra, szkło (to tylko na PC) itd.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, balon napisał:

Nie bardzo, dla mnie RT i Quality taki sam praktycznie. Może na pauzie, zoomie i potrójnej ogniskowej będą różnice.

Dla mnie to i tak bez znaczenia, bo gram w 60ks. 

Tak, ja widziałem zwłaszcza mniejsza rozdziałkę i większą ziarnistość. Że w grze jest prostacki gameplay to wybrałem imo tryb  z RT bo był gładszy i czystszy. Nie bolało mnie te 30FPS tak jak np w DL2.

20 godzin temu, Bigby napisał:

Ja czytający posty Figusia na temat Guardiansów:

 

heres-how-some-of-the-weirdest-and-darke

 

 

  Ukryj zawartość

/s

jakby co :nosacz3:

 

Prawdę mówię, żeby nie było jest to dobra gra, dużo lepsza niż osrane Avengers. Ale GOTY z tego żadne i jedyna nagroda która bez zająknięcia tej grze bym dał to za grafę i OST.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Figuś napisał:

Prawdę mówię, żeby nie było jest to dobra gra, dużo lepsza niż osrane Avengers. Ale GOTY z tego żadne i jedyna nagroda która bez zająknięcia tej grze bym dał to za grafę i OST.

Panie nawet nie zestawiaj tego w jednym zdaniu z „AAAvangers” :yao:

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę, spoko system umiejętności bohaterów, prostackie zagadki i strzelanie bez ikry.

 

Ale gra broni się świetnie napisanymi bohaterami, humorem, dialogami i pięknymi projektami lokacji oraz przeciwników które mają ten typowy odjechany kreskowy sznyt. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w piątym rozdziale i tak sobie myślę że prawda chyba leży gdzieś pośrodku. 

Gra jest zlepkiem pomysłów z innych gier, zbieractwo, crafting, strzelanie itp. Początkowo strasznie mnie irytowało szarpane tempo - scenka, dialog, idź, wprowadzenie mechaniki, scenka, zakamuflowany loading. Typowe gamizmy.

 

Potem jednak już było lepiej, zrobiło się całkiem przyjemnie. Na tyle że mam ochotę zobaczyć co tam jeszcze za przygody będą. 

A i fajnie ze ekipa "żyje" podczas eksploracji, to jest akurat bardzo ok. 

Odnośnik do komentarza

Skończone. Były trzy fazy podczas przechodzenia. Faza pierwsza to przymulajacy początek, który widzieliśmy w setce gier gdzie poznajemy mechaniki itp. Potem po kilku rozdziałach bylo całkiem miło, ekipa się zgrywała, historia nabierała rozpędu. Po dziesiątym rozdziale, gdy jeśli chodzi o gameplay widzieliśmy prawie wszystko, gra zrobiła się dość nużąca. A pod sam koniec to odniosłem wrażenie że jest okropnie rozciągnięta. 

 

Generalnie to niezła gierka. Faktycznie te dialogi urozmaicają eksploracje, jest miło tego posłuchać. Ale czasem gra była przegadana, gdy kolejne scenki albo gadki przerywały gameplay. Jak to ktoś napisał wcześniej ze to serial GoTg, no czasem właśnie serial przetykany okazjonalnym gameplayem. 

Wszystko to ładne i fajnie udzwiekowione. Jest jakis tam klimat kosmicznej przygody. 

Szanuję mocno gdy ktoś wydaje typowo singlową grę, dlatego tu dla twórców podziękowania. Dla mnie jakieś 7+/10, warto zagrać i samemu się przekonać 

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w strażników galaktyki i czy takie spadki klatek w 12 rozdziale to normalne czy mój xbox już się rozpada? Gra jest w GP więc pewnie sporo osób grało aby mieć porównanie. To jakiś dramat, grac się normalnie nie dalo...

 

https://www.xbox.com/play/media/TLQRCMKK

 

https://www.xbox.com/play/media/P4GP6PMK

 

https://www.xbox.com/play/media/TP4ZQD2V

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PanKamil napisał:

Gram sobie w strażników galaktyki i czy takie spadki klatek w 12 rozdziale to normalne czy mój xbox już się rozpada? Gra jest w GP więc pewnie sporo osób grało aby mieć porównanie. To jakiś dramat, grac się normalnie nie dalo...

 

https://www.xbox.com/play/media/TLQRCMKK

 

https://www.xbox.com/play/media/P4GP6PMK

 

https://www.xbox.com/play/media/TP4ZQD2V

Niedawno tu byłem, nie miałem takich ścinek. 

Odnośnik do komentarza

O flurwa skończyłem dziś Strażaków. Co to była za fajna gierka :banderas:

17h i w ogóle mi się nie nudziło, dłużyło, a dialogi wjeżdżały piknie. Gierkę grałem sesjami po 1-2h, nie wiem może jak jakiś gejmer jedzie 5-8h pod rząd, to może się podmęczyć.

 

Mi tu chyba wsio zagrało, a jak pomyślę, że to ograłem z passa to aż mi deko głupio (chyba pierwszy raz mam takie uczucie). Nawet te końcowe

Spoiler

napisy:obama:. Chyba z 3 razy się kończą i dalej coś, w tym nagle boss. No niezłe jaja.

Z chęcią za jakiś czas ograłbym kolejną przygodę tego teamu. 
 

Dobra, korytarzyk ograny, więc czas teraz na Cyberka. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

jak pomyślę, że to ograłem z passa to aż mi deko głupio.

  Pokaż ukrytą zawartość

napisy. Chyba z 3 razy się kończą i dalej coś, w tym nagle boss. No niezłe jaja.

 

 

Co prawda kupiłem pudełeczko (XSX) i nie czuję się winny, ale i tak zamierzam kiedyś kupić to na PlayStation, żeby wbić platynkę i przy okazji znów się spotkać z ekipą :wub:

(nie wiem, jak na telefonie usunąć spoiler z cytatu:dunno:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...