Skocz do zawartości

Metroid Dread


Ludwes

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze wzgledu na to jak gra wyglada i się rusza na pewno nie warto. W dupie mam grafike. Metroidvanie to dla mnie eksploracja, backtracking z nowymi skillami. Liniowośc mi przeszkdza. Do tego gówno ataku meele przywyklem juz w Samus Returns chociaz nadal mi się nie podoba. To Metroid więc na pewno pogram i pewnie ukonczę. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to chyba najlepsza, a na pewno jedna z najlepszych popisowek oleda od Nintendo. Kapitalnie te czernie i półciemne korytarze się prezentują. Akurat oleda brałem na premierę z dreadem i przez parę dni miałem na chacie starego i nowego switcha to mogłem na własne oczy zobaczyć gierkę tu i tu i różnica jest baaardzo duża 

Odnośnik do komentarza

Dread wspaniały tytuł - mimo, że to liniowa metroidvania. Eksploracja świetna i tak dla ludzi, którzy chcieli wszystko wyzbierać. Nie ma poczucia izolacji i zagubienia z SM, ale ma wszystko inne - sick movement, wyzwania z bossami i platformowe (szczególnie do 100%), świetna graficzkę (choć imo Metroid powinien być zawsze pixel art) i mega flow od początku do końca. Inny Metroid, ale świetny. 

Odnośnik do komentarza

Cyknąłem prawie wszystko w Hollow Knight (na pewno podstawkę, tego czerwonego bossa i ten pałac platformówkowania, ale te dodatkowe boss rushe to sobie dałem spokój... okej, wiem, że tego w sumie sporo jest) i nie jest to na szczęście nawet trochę taki łamach palców jak czyste platformówki, chociaż kilka razy musiałem wyjąć joycony z konsoli żeby móc sięgać krzyżaka wygodnie bo inaczej boss się nie chciał załatwić mdr.

 

Dread też jest taki w sam raz, idzie się podniecić, nawet bardzo, pierwsza reakcja na bossów to "o kurva ale mnie zniszczył", ale z perspektywy czasu to ze wszystkim sobie spokojnie dałem radę, tak akurat żeby się nie męczyć. 

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie męczyć powoli ten Dread. Zdobyłem właśnie lodową rakietę i radar. Przestaje mi powoli sprawiać radość eksploracja, ciągle jest to samo. Za to walki z bossami i zabawa z EMMI wymagające i wciągające. Najchętniej bym od Dreada odpoczął, ale jak zacznę coś innego to już nie wrócę, a jednak gra jest bardzo dobra

i chcę skończyć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...