Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja mogłem przegapić ten temat, prawdziwe złoto <3 A najbardziej cieszy nagonka na patyczaka i jego gó.wniane wypociny. Już dawno temu pisałem, że tych idiotyzmów oraz jarania się multicrapami nie da się czytać, to wielbiciele tego pana stanęli za nim murem. Okazuje się jednak, że większość się cieszy, że wywalone te jego rubryczki. Bardzo dobra decyzja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
10 minut temu, Shen napisał:

Tadziu juz w komentarzach informuje, że smaruje tekst o alochagate :pawel:

Kurwa @Roger i ty marnujesz miejsce na takie  gowno?

A spróbuj teraz coś z tym zrobić. Widzisz jak jeden obrazek ich tam odpalił. Tylko czekają na takie okazje tj. imo nic tam się nie stało ale rozmawiamy tutaj w gronie osób normalnych a inna rzeczywistość czai się w sieci. I jest to przerażające bardziej niż te felietony o horrorach z psxe. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Shen napisał:

Tadziu juz w komentarzach informuje, że smaruje tekst o alochagate :pawel:

Kurwa @Roger i ty marnujesz miejsce na takie  gowno?

Serio Tadek ma zamiar znowu prawić morały? @Roger Zlituj się i nie zamieszczaj więcej tekstów tego popaprańca Zooltara, jego brak w numerze 287 został przywitany z aprobatą chyba przez cały forumek. Cytując Ciebie "czytelników zawsze traktujemy trochę jak kumpli z ławki, a nie potencjalnych klientów", dla mnie Tadek to taka wiecznie zadufana w sobie moralizatorska pierdoła której wiecznie coś nie pasuje. Może czas najwyższy przestać zapraszać do grona kumpli osoby której nikt nie trawi.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Faka napisał:

Ja tam będę ciekawy, co za bzdury wypisze, a wiem, że będzie śmiesznie.

 

Myślę, że nietrudno przewidzieć. :D Po lekturze komentarzy na FB oczami wyobraźni przewiduję taki konspekt i główne tezy:

- Lata 90. już się skończyły, teraz pewnych rzeczy nie wypada
- Obrazek z fikcyjnymi postaciami to tak, jakby wyjść na ulicę i wyzywać ludzi (serio, pojawiła się tam taka analogia, a były nawet bardziej odjechane, ale aż szkoda klawiatury na to) 
- Znakomicie się stało, że temat wypłynął, bo trzeba edukować ciemnotę (czy dziadersów, czy jak to się tam teraz w tych kręgach mówi, nie wiem)
- Wspaniale, że redakcja posypała głowę popiołem i przeprosiła, może jest jeszcze jakaś nadzieja

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Serio, tak jak przedmówcy mówią - do tej pory nie przeszkadzał mi Tadzio, bo w sumie przeczytałem, śmiechłem pod nosem momentami i zapominałem o tekście, ale jak ma zacząć biegać z cieczką i uzewnętrzniać się na łamach szmatławca, jak to czytelnicy są źli, niedobrzy i srać do swojego gniazda to ja już wolę Gruszczyka w PE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...