Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie z czego najwieksza beka? Ze nawet bez ogolnego komentarza wrzucenie jego zdjecia wedlug nich jest szydzeniem xd Mniej wiecej to podobna sytuacja jak ktos wrzuca zdjecie do pst i dostaje status "tego zdjecia nawet nie trzeba przerabiac"

 

Ten Kowalski z tego co pamietam przynajmniej na fb po prostu wrzucil zdjecie spaśluna z podpisem "Zobaczcie kto sie przyprul do komiksu".

Czy ten podpis jest nie wiem obrazliwy? Rownie dobrze gosc mogl napisac "wejdzcie w jego profil zobaczcie". I co wtedy nie byloby prokuratora? Xd

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem jego inna fotke na grupie pixela, czy do mnie tez policja wjedzie?

2 minuty temu, kanabis napisał:

Wiecie z czego najwieksza beka? Ze nawet bez ogolnego komentarza wrzucenie jego zdjecia wedlug nich jest szydzeniem xd Mniej wiecej to podobna sytuacja jak ktos wrzuca zdjecie do pst i dostaje status "tego zdjecia nawet nie trzeba przerabiac"

 

Ten Kowalski z tego co pamietam przynajmniej na fb po prostu wrzucil zdjecie spaśluna z podpisem "Zobaczcie kto sie przyprul do komiksu".

Czy ten podpis jest nie wiem obrazliwy? Rownie dobrze gosc mogl napisac "wejdzcie w jego profil zobaczcie". I co wtedy nie byloby prokuratora? Xd

Ty chyba wrzucales fote na forum, bagiety juz jada:frog:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Jak mam byc pierwsza ofiara o wolnosc slowa i wolnosc w robieniu beki z grubych, rudych i karłow. To będe!

 

  Ukryj zawartość

Chlopaki ale zrobicie jakis patronite na mandarynki w boze narodzenie prawda?

 

Za obraze prezdyneta jakieś małolaty ostatnio dostały prace społeczne, za grubego to do paki raczej nie pojdziesz :pawel:

 

 

Odnośnik do komentarza

Scenariusz Ściera xD to byly komiksy a nie jakies snowflakesy placzą bo fatshaming. W czasach jak internet raczkowal to co najwyzej mogli wyslac list dla hiva do kominka ze swoimi placzami, ale zreszta ludzie nie mieli wtedy tak zlasowanych mozgow, zeby kogos szczerze to ruszalo. Ten waflowy smalec czy jak mu jest sam dal dupy bo po kij bałtyke tagowal. Chyba jego ptasi mozdzek skojarzyl gruba Aloy ze swoja gruba kolezanka cosplayjujaca Aloy xD na pewno teraz placze w kacie zapijajac smutki energetykiem z proszku . 

 

Generalnie Ściera dobrze zrobil, ze wypierdolil z tej smierdzacej branzuni gier bo nie wiem jak by te parszywe czasy zniosl. Influencerzy, kreatorzy opinii sie kurwa znalezli. Wiedzial co robi a reszta co zostala to ciagnie ten wóz zwany PE w blocie i szlamie pod batem.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mitra napisał:

Wracam do przeszłości bo wtedy to było fajne komiksy, była akcja coś się działo, a teraz jedna Aloszka tylko siedzi, stoi jakiś suchoklates i jest sztrym na cały internet.

IMG20210702215026.thumb.jpg.73a028077b3e771af332c108d829ef96.jpg

Dlatego czas odpalić grę z tamtych czasów czyli THPSa i się dobrze pobawić xD

 

O kurwa :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...