Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

Kurva mać. Roger, ostatni raz przeprosiłeś. Użytkownicy tego forum są ukształtowani w różny sposób, ale w wasz, w nasz, no sposób. Tyle lat wbijania nam w głowy jak mamy żyć i teraz co? Grubas się obraził, i nagle jest ważniejszy niż wasze dekady dobrego, growego humoru? Dbajcie o czytelników, o fanów, a markę. Ja sobie za małolata wycinanki robiłem z waszego magazynu. Ja kradłem od znajomych ich numery, żeby czytać o grach, o konsolach. Od was, bo konkurencji nie było. A teraz co to jest kurva grane? Bo ktoś jest ślepy, kulawy, rudy, łysy, płaci żonie za seks, korpuletny? Jeśli serio macie takie odgórne wytyczne, że trzeba iść z duchem nacisku, to ok. Ale powiedzcie nam to w twarz. Twarz gracza, który jest z wami od początku. 

  • Plusik 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

W jakich chorych czasach żyjemy.

Nie można się śmiać z grubych, chudych, niskich, wysokich, pedziów, hetero, blondynek, brunetek, policjantów, okularników, zezowatych, pryszczatych, białych, czarnych..

To co kur.wa wolno jak nic nie wolno?

Rozlało się to gów.no wszędzie i trzeba się płaszczyć i tłumaczyć z żartów.

Nie czujecie się dyskryminowani (wy żartownisie) przez tą całą bandę upośledzonych ludzi?

Zaraz będą wam mówić jak macie kupę robić.
[mention=13983]Roger[/mention] proszę mnie przeprosić. Dyskryminujesz mnie, przepraszając grubą babę bez powodu, a o mnie zapomniałeś!!11 Wyróżniasz ludzi?! Czym ona jest lepsza, że została przeproszona?! Co takiego Ci zrobiłem?! Dlaczego mnie niszczysz?! Dlaczego milczysz?! KUR. WAAAAAA DLACZEGO

Ps. Jakie antydepresanty polecacie? Bo nie mogę już tego znieść

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...