Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, number_nine napisał:

Sorry ale to brzmi jak pierdololo typowego umęczonego menża XD pomyśl o ludziach mieszkających na solo, którzy po robocie muszą ogarnąć chate, zrobić pranie, zakupy, ugotować, załatwić inne sprawy i jeszcze znaleźć czas dla ziomków, rodziny i na przyjemności itd. Beka z takiego stękania na łamach pisma.

Podejrzewam, że gość też musi dodatkowo ogarniać te sprawy ale przez pracę po 16 godz. na dobę pewnie nie ma na to czasu i dlatego ten wpis. Natomiast inna sprawa, że ma co chciał bo do roboty go nikt nie zmusza a i kabza pewnie jest też konkretna. 

Odnośnik do komentarza

No ale otrząśnijcie się niektórzy. Ludzie piszą osobiste odczucia związane z mijającym miesiącem, trochę żali, trochę chwalenia się, trochę luźnych uwag na rożne tematy, a niektórzy traktują to jakby to miały być jakieś osobiste prztyki do nich samych. Sobek po prostu opisał jak mu minął miesiąc i wcale nie szukał dyskusji na temat "tobie pewnie minął gorzej, dawaj na licytację".

 

A potem się dziwić, że redaktorzy tutaj (i w ogóle w sieć) nie zaglądają, skoro spotyka ich krytyka nawet przy tak niewiele znaczących wpisach.

Napisz, że cię bolała głowa, to zaraz będzie odzew w stylu "a co ty myślisz, że nas nigdy głowa nie bolała?".

 

I weź tu potem napisz cokolwiek we wstępniaku.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kmiot napisał:

No ale otrząśnijcie się niektórzy. Ludzie piszą osobiste odczucia związane z mijającym miesiącem, trochę żali, trochę chwalenia się, trochę luźnych uwag na rożne tematy, a niektórzy traktują to jakby to miały być jakieś osobiste prztyki do nich samych. Sobek po prostu opisał jak mu minął miesiąc i wcale nie szukał dyskusji na temat "tobie pewnie minął gorzej, dawaj na licytację".

 

A potem się dziwić, że redaktorzy tutaj (i w ogóle w sieć) nie zaglądają, skoro spotyka ich krytyka nawet przy tak niewiele znaczących wpisach.

Napisz, że cię bolała głowa, to zaraz będzie odzew w stylu "a co ty myślisz, że nas nigdy głowa nie bolała?".

 

I weź tu potem napisz cokolwiek we wstępniaku.

Tu raczej chodziło o styl tego tekstu, a nie samą treść. Biedny sobek zapierdala, a czytelnicy na pewno wtedy grali w gierki i korzystali z wolności. No takie bez klasy to troche.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, może ze 3 posty są odnośnie numeru, a reszta stron to alochagate i teraz widzę narzekanie na takie małoznaczące zdanie Sobka o crunchu.

Chętnie bym coś napisał o nowym numerze, ale jestem dopiero na recenzji Ratcheta :potter:

Targi E3? Wszyscy narzekają w HP, czy Anonim z Dupy (właśnie, może w końcu się niech ujawni, ludzie wtedy jak się pojawił, mieli awersję do jutuberów, dzisiaj pewnie już mają to "w dupie", poza tym, nie jest to jakiś Blowek, czy inny typ grający w Minecrafta). Ja sam nie obejrzałem żadnego niusa/relacji w sieci, poza filmikiem z Forzy i zoomem na kolce kaktusa, więc czytając, dopiero się dowiadywałem, co wyjdzie.

Roger napisał w HP "z kolei za teksty Zooltara wskoczyli tymczasowo Monika i Mielu." I rzeczywiście, Moniki dawno nie było, za to Zooltar nie jest tam potrzebny:)  Po co łączyć politykę, czy poprawność polityczną z gierkami? To jest hobby, rozrywka... widać było tu oburzenie na jego teksty. Jeden gość ("metalcoola" bodajże) nawet się odgrażał, że przestanie kupować PE, przez teksty Zooltara.

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego całego alochagate, Zooltara i poprawności politycznej polecam przeczytać pierwszy akapit recenzji Larrego gdzie Kali mówi że został napiętnowany za użycie słowa 'dupeczki' xd Dobrze że DoA Xtreme 3 nie zostało wydane w Europie bo recenzentom zabrakło by wyrazów w słowniku żeby kogoś nie obrazić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2021 o 17:58, Plugawy napisał:

 

A w nowym numerze przy konsolometrze grubas stylizowany na niego dzwoniący do bałtycy XD

Aloha. W nadchodzącym numerze nie ma kontrowersyjnych konsolometrow. Będą dotyczyły zmiany na next/curent geny. Podobał mi się za to pomysł by nie rysować nic i pod konsolometrem dopisać." Tu miał pojawić się komiks ale mógłby kogoś urazić". Ktoś pytał czy znałem wcześniej Miss Baltic. Nie nie znałem. 

Edytowane przez fan ppe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, grzybiarz napisał:

Taki przypadek, czy na stałe rezygnacja?

Dzięki za te komiksy, tak swoją drogą.

---

Aaa przeczytałem, że znikają na ten numer :)

Komiksy nie znikną. Cieszę się, że komuś się podobają XD nie udzielam się na żadnych socialkach także nigdy nie mam żadnego feedbacku (poza Rogerem, on zawsze mówi że świetne).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, fan ppe napisał:

Aloha. W nadchodzącym numerze nie ma kontrowersyjnych konsolometrow. Będą dotyczyły zmiany na next/curent geny. Podobał mi się za to pomysł by nie rysować nic i pod konsolometrem dopisać." Tu miał pojawić się komiks ale mógłby kogoś urazić". Ktoś pytał czy znałem wcześniej Miss Baltic. Nie nie znałem. 

Pomysł wszedł w życie? :yakubu:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, fan ppe napisał:

Tak jak pisałem wcześniej. W nadchodzącym numerze komiksy w konsolometrach będą o zmianach z past genów na curent geny. Ale pomysł by nie rysować nic bardzo mi się spodobał ;)

A ta zmiana na current gen to coś w stylu "Aloy z wersji HZD plus PS4 z lewej, na środku portal z Rift Apart, a po prawej PS5 i Alocha" czy jednak coś innego?

Odnośnik do komentarza

Po tej inbie w tym miesiącu wątpię, żeby Roger pozwolił sobie na igranie z tłiterowymi gwiazdami (chciałem napisać gwiazdkami, ale ich wolumen mi nie pozwala na wklepanie tego w klawiaturę mając ich zdjęcia z tyłu głowy xD) i teraz każdy obrazek przejdzie trzynaście razy cenzurę od szablonu. Tak profilaktycznie, żeby nikomu, kto ma wyłożone jaja na magazyn przypadkiem nie zrobiło się przykro :(

 

Taka luźna myśl, żeby zagrać tym klaunom na nosie proponuję dostarczyć stałym czytelnikom - łożącym swój hajs na szmatławca nierzadko od lat - prenumeraty na czas. Ale im w pięty pójdzie, że ho ho, już widzę te rozgrzane klawiatury

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Piechota napisał:

Mnie się chyba magiczne przeczucie włączyło, gdy pisałem Hyde Parka do tego numeru...

 

Ach, jestem głęboko w Bieszczadach, a wchodzę i zerkam, tak mocno przywykłem! 

 

Hyde park hyde parkiem, ale felieton w tym numerze wysmażyłeś świetny i celny. Myślałem że ze mną jest coś nie tak, a widzę po lekturze, że zadomowienie się w jaskini i niechęć do powrotu na zewnątrz (to społeczne "zewnątrz", bo łono natury zawsze spoko) to bardziej powszechne zjawisko. Trochę pocieszające, ale nie wiem czy to dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy czuję się zadomowiony (zwłaszcza w obliczu coraz silniejszej wizji hybrydowej jesieni w mojej "branży"). Ale na pewno nie odleciałem psychicznie zupełnie, czego obawiałem się najmocniej. Nadal jednak uważam, że te miesiące dały nam niesamowitą okazję na weryfikację pewnych wcześniejszych poglądów czy marzeń. 

Odnośnik do komentarza

U mnie ewidentnie przeszło kilka "faz", bo najpierw nie wyobrażałem sobie roboty z domu i chciałem wrócić jak najszybciej do stacjonarnego trybu, później jakoś się przyzwyczaiłem, a teraz ciężko mi wyobrazić sobie powrót do trybu stacjonarnego, spotęgowany nawet do tego stopnia, że wszelkie aktywności zespołowe stały się dość uciążliwe i wydaje mi się, że w skrajnej fazie może to doprowadzić do jakiejś solidniejszej alergii na ludzi. :D Dziwne czasy nastały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...