Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, maciucha napisał:

Orzeł wylądował :obama:

Na co tam warto zwrócić uwagę z potencjalnych wad fabrycznych?

Możesz sprawdzić w ustawieniach analogów czy nie driftuje. U siebie obniżyłem martwą strefę bo była zbyt duża jak na mój gust.

Odnośnik do komentarza

@maciucha raz miałem problem z grą zweryfikowaną i nie działała przez to, że...pobrało moje save z chmury i zaczytało ustawienia z PC. Tzn była za wysoka rozdziałka i gra nawet nie startowała. Polecam usunąć całkowicie grę wraz z ustawieniami protona, wyłączyć cloud i spróbować uruchomić ponownie. 

 

Już pamiętam, to było Tales of Monkey Island - nie usuwałem gry tylko odpaliłem ją na PC, dałem najniższą dostępną rozdzielczość i po synchronizacji wszystko działało.

Edytowane przez GreatOnDeck
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, GreatOnDeck napisał:

@maciucha raz miałem problem z grą zweryfikowaną i nie działała przez to, że...pobrało moje save z chmury i zaczytało ustawienia z PC. Tzn była za wysoka rozdziałka i gra nawet nie startowała. Polecam usunąć całkowicie grę wraz z ustawieniami protona, wyłączyć cloud i spróbować uruchomić ponownie. 

Zrobiłem to wszystko już 2 razy i dalej nic.

Chyba że ustawienia protona się jakoś wywala inaczej niż przez samo odinstalowanie gry przez menu steama. Cloud wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, maciucha napisał:

...Wiedzmin 2 po zainstalowaniu GTA 4 (podejrzewam że dzięki tym pakietom DirectX i innych redistributable)...

No właśnie apki pod protonem są w piaskownicy i nie widzą się wzajemnie. Stawiam że Wiesiek robił jakiś log w którym zapisał że się nie odpalił i za którymś razem zmienił rozdziałkę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2022 o 13:00, Dr.Czekolada napisał:

 

Ja to robię Warpinatorem, zainstalowanym z trybu pulpitu jako flatpak. Na kompie z windowsem z kolei instalujesz winpinator. Odpalasz oba na urządzeniach między którymi przejdziesz przenosił pliki i to tyle.

Raz dziś użyłem winpinatora do przerzucenia kilku rzeczy i po 1h przestało widzieć decka (deck widzi pc). Jakieś rady na inny sposób przerzucania plików? Najlepiej kabelkiem bo wolno to idzie przez LAN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...