Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No tragedia jest pod tym względem, nie nadarzają z oznaczeniami albo zaznaczają głupoty. Błędów jest mnóstwo. Aż dziwne że się chwalą tym bo to z mojego punktu widzenia wygląda jakby te oznaczenia dawało dwóch kolesi na wolontariacie 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, pawelgr5 napisał:

Wy sie tymi oznaczeniami Valve w ogole nie sugerujcie bo to nie ma sensu. 

SD to nie jest konsola, to nie jest plug&play. Ja tam kupiłem ją, żeby się pobawić, przeglądanie forumków w poszukiwaniu recepty to nie powinno być dla nas blockerem xD. 

Niemniej jednak Valve powinien się bardziej przyłozyć do statusów, skoro gra jest zielona, a trzeba modować, żeby odpalić filmiki, powinna mieć status playable, nie verified. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2023 o 13:23, Daffy napisał:

No tragedia jest pod tym względem, nie nadarzają z oznaczeniami albo zaznaczają głupoty. Błędów jest mnóstwo. Aż dziwne że się chwalą tym bo to z mojego punktu widzenia wygląda jakby te oznaczenia dawało dwóch kolesi na wolontariacie 

Ja na razie chyba trafiłem lepiej niż w oznaczeniach: Dead Cells (verified i działa zajebiscie) i Bloodstained: RoTN (niby playable, bo cos trzeba wpisywać z klawiatury, chyba imię, jak ktos chce customizowac na starcie gry, nawet tego nie zauważyłem). Takze pierwsze testy na duży plus. Ekran lepszy niż w Switchu Lite, Oleda nie mam. 

 

Jutro odpalę jakieś AAA z turbo grafiką z ciekawości (może, ale nie pod to Decka kupilem :). 

Pierwsze kilka godzin użytkowania- jestem mega zadowolony jakością tego sprzętu. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Grabek napisał:

A niektorzy dalej switcha wola kupic :kekyayaya:


Gry ze Switcha wole ogrywać na… switchu.

Zadnych problemów, nie marnuje czasu na ustawienie żyroskopów i innych bzdur. Wkładam carta i gram.

Gre wywaliło, może innego opengl wrzucę. 
O, chodzi. Mam grucha machać, o chuj, nie działa. Jedno ustawienie, pobieram drugie, te 3 ponoć najlepsze. Ale tez nie działa…. Wisienka- low baterry…

Takze ten :reggie: Jak ktoś woli na SD Zelde ograć, to spoko. Ja tutaj wybieram Switcha oled który będzie bezproblemowy w odpaleniu gry, będzie lepiej wyglądać- oled i pogram dłużej pod kołdra- bateria. 
 

Druga rewizja decka- niech oleja wciskanie na sile pamięci i robienie z tego kosmos ceny jak Apple, które kasuje tysiaka za 8GB ramu. Niech zostawia to do domowej wymiany we własnym zakresie. Zamiast tego lepszy ekran i baterie ogarnąć żeby te 5/6h trzymało. Nic więcej. 
 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Mnie wkurza praca baterii bo niestety mega szybko to zdycha i trzeba miec na uwadze ze dłuższe sesje bez ładowarki nie są możliwe. Nadal podtrzymuje opinie że to najlepszy handheld jaki miałem w zyciu. Switch obecnie tylko do exów a żebym kupił następnego to Nintendo musi zaoferowąc coś więcej niż tylko exy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to sprzęt głównie do emulacji SNESA, PS2, GC, PSP, Dreamcasta i grania w PCtowe klasyki i strategie jak Motorsport Manager, Two Point Hospital, czy Wormsy. 

Bateria trzyma mi 3-6h. Sprzęt idealny jeśli ktoś celuje w takie gry.

 

Ostatnio ogrywam Alladina i Lion King ze SNESA i Hot Shots Golf 3 z PS2. Masa funu, gry jakby stworzone do grania pod kocykiem :banderas:

W tle przygrywam jak zawsze w klasyki od EA BIG - SSX3, Fifa Street 2, NBA Street 2/3. 

Naprawdę czuję, że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy jeśli chodzi o gry.

Odnośnik do komentarza

Do mnie totalny kombajn, od emu (skończony min. Galaxy2 czy Paper Mario 1000years door), przez starsze gierki (min homm3) po starsze aaa, które na pc są praktycznie darmowymi remasterami (min. Batmany Arkham czy MGS Rising), konczywszy na współczesnych nowych tytułach jak re8, lost legacy, hi-fi rush czy indorach typu chained echeos.

 

A jeszcze w kolejce mam zabawę w np fanowskiego pesa czyli sp football life 2023.

 

Jeden z lepszych sprzętów ever do gier tak obiektywnie. Kombajn obsługujący praktycznie całą kolekcję gier jakie wyszły w całej historii tej branży z małymi wyjątkami, czy to przenośnie czy na tv.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...