Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2023 o 23:53, KrYcHu_89 napisał:

Na 40 fps da się RE4R demko na tym puścić? Będę testował po premierze, kupiłem wersje PC, demka juz mi się nie chce zaciągać na Decka:). 

Po tym update naprawde dobrze chodzi. Nie ma jakiś mocnych dropów nawet jak jest zadyma. Zero artefatków które były tuż po premierze dema. FPS od ok. 40 do 50 na setach średnich. Naprawde dobrze śmiga aż sam byłem zaskoczony. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam 256gb.Jest jaśniejszy ekran w decku i lepiej się nadaje do grania na dworze niż switch v1 ale same kolory i szarość bez vibrant decka to są porównywalne do v1 jak nie gorsze. Vibrant deck dopiero robi różnice. Nie kumam czemu Valve tak defaultowo ustawiło saturację i czemu po mimo tylu aktualizacji dalej tego nie podkręcili albo nie dali możliwości zmiany i trzeba ratować się pluginem community.

 

Niech Nintendo i Valve płonie w piekle jeśli jakikolwiek ich przyszły sprzęt przenośny będzie bez oleda 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, GearsUp napisał:

Też zamówiłem drugiego dla lepszej przejrzystości ekranu wersji 256 :fsg:

 czyli wersja 512 na zewnątrz a 256 pod kołderkę

 

 

Trzymanie 2 takich samych konsol, do tego w 100% przenośnych? Jaki jest sens? Bo jeszcze rozumiem jak ktos ma piętrowy dom i kupuje 2 konsole stacjonarne albo 2 komputery dla wygody, ale handheld?:blink:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LiŚciu napisał:

Ekran w 64 i 256 jest taki sam? Tylko 512 jest matowy?

Tak.

 

Dużo gram w komunikacji, mam Switcha i refleksy wkurzały. Wziąłem 512 i jestem zadowolony z tego wyboru. Miałem w ręku do wymiany dysku wszystkie wersje i z czasem mogę powiedzieć, że nie żałuję wyboru ale jednoczeście ceny 1700 + dysk nie przebije nic.

Odnośnik do komentarza

Loadingi te same ale po roku użytkowania widzę różnicę w ściąganiu gierek. Jak ściągam na dysk z steama to transfer jest stabilny, jak na sd to często skacze pomimo tego, że kartę mam jedną z lepszych. Raz leci mi prawie po maksymalnym łączu czyli 800mbit, by potem przez parę minut ledwie 100.

 

I chyba przy calisto protocol rzuciło mi się w oczy w necie, że mniej strutteringu było przy gierce odpalonej z dysku.

 

Wersja 64gb to obowiązkowa wymiana dysku. Nie da rady mieć ten model bez wymiany. Aktualizacje czegokolwiek, miejsce na shadery, swap files tyle miejsca z czasem zajmują, że wg mnie wymiana dysku to mus. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No zwłaszcza że nawet jak ktos się boi, to nie musi kupować dysku. Karta SD 512 ma praktycznie takie same loadingi co m2 na SD.

Loadingi czy tam odczyt to jest połowa sukcesu. Może przy ładowaniu nie czuć ale instalacja gierki 40gb zajmuje z 5x tyle czasu jak gra jest spakowana. Przy cenach dysków WD z Ali na poziomie 600-650 zł za 1tb imo nie ma sensu się bawić w SD no ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...