Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Daffy napisał:

Na razie jedynie w wiosce w nocy podczas burzy framerate mocno spadał i było rock solid 24fps ale każdy inny fragment śmiga fajnie. Da się też grać w 40fps ale wtedy wszystko zbijasz na low, choć w 40fps lepiej się celuje bo ten element w nowych RE to trochę pięta achillesowa tych gier.

Tam to nawet na konsoli w trybie wydajności mocno spada :balon:

 

Odnośnik do komentarza

Ja na razie jako benchmark graficzny odpaliłem Crisis Core Reunion. Wygląda zajebiscie na max, tylko limit 50 fps/50 Hz, bo 60 było niestabilne, w 50 jest gitarka.

 

Po pierwszych 50h grania na decku w różnej maści tytuly, to jest dla mnie bezapelacyjne sprzęt warty każdej wydanej na niego złotówki. Spodziewałem się znacznie większych problemów z tym sprzętem i ogarnięciem go, tymczasem wszystko działa jak należy, do tego w otoczce nieograniczonych możliwości peceta. Najlepszy przenośny sprzęt do grania obecnie, bez dwóch zdań.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Garść info:

 

- Emu Delphin (gamecube i Wii) ma dostać w tym roku natywną wersję na steamos, jest nawet już w sklepie na steam xd.

- wczoraj na Steamie zadebiutował Sifu - ponoć działa na decku wyśmienicie

- wczoraj na Steamie zadebiutował remake tlou1 - ponoć na decku działa dramatycznie źle, Druckmann klamczuszek bo jeszcze parę miesięcy temu na Twitterze chwalił że deckowcy mogą spać spokojnie

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy tak dramatycznie źle?

 

 

 

Ja osobiscie stawiałem ze to w ogole nie pójdzie a jak na gre w trybie przenośnym to jest do ogrania. Jak ktoś jara sie graficzką to i tak ma high endowego PC albo dawno temu kupił to na PS5. Do przenośnego grania to mi to styknie. Kiedys na pewno kupię do przenośnej zabawy. Grać sie da. Jarania graficzką nie będzie but still... to jest TloU na hh.

 

Odnośnik do komentarza

Zjechanie wszystkiego na low i rozdzielczości do poziomu ziemniaka by śmigało w miarę to do mnie tragicznie źle patrząc na to jak deck rusza inne gry. 

 

Zresztą ogółem pecetowcy strasznie hejtują ten port że nawet na dość mocnych kompach chodzi słabo. Znając współczesne realia pewnie spatchuja co nie co i za parę miesięcy będzie to nieaktualne 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Aaa jeszcze xenia czyli emu x360 dziala już na steamos (dotychczas tylko windows). Trzeba ręcznie pogrzebać w pliku by zmienić opengl na vulkana i twórcy mówią że to jeszcze mocno niestabilny build ale na szybko sprawdzałem Lost Odyssey i śmiga dość spoko

a na emudecku był dotychczas jakiś emulator 360tki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...