Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec końców jako sprzęt do łóżeczka fajne nawet, jeśli będzie wymagało podłączonego zasilacza do dłuższego grania. A w najgorszym wypadku 2 godziny grania poza domem to też nie tak źle, nie po to się wychodzi z domu żeby grać na zewnątrz 8 godzin. Ciekawe też jak z chłodzeniem/temperaturami, wiadomo coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Już byłem bliski zamawiania no ale te 3k to trochę sporo. Na premierę raczej nie zabraknie a wstrzymam się jednak i poczekam na testy. Trochę mnie martwi ten proton, jestem linuksiarzem i sporo go testowałem z lepszymi lub gorszymi wynikami. Świtch OLED też kusi, więc będę musiał wybierać :)

Odnośnik do komentarza

Wrzucisz sobie Windowsa mordo jak coś ci nie będzie działać. Kiedyś windows 8.1 i 10 był za free jak urządzenie miało mniej niż 8 cali przy czym OEM dostawał klucz a nie klient końcowy. Może Spencer licząc że kupisz gamepass będzie dostawał licencje za paczkę fajek? Poczekajmy. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, NemoKOF said:

Wrzucisz sobie Windowsa mordo jak coś ci nie będzie działać. Kiedyś windows 8.1 i 10 był za free jak urządzenie miało mniej niż 8 cali przy czym OEM dostawał klucz a nie klient końcowy. Może Spencer licząc że kupisz gamepass będzie dostawał licencje za paczkę fajek? Poczekajmy. 

Spokojnie, Gamepass opłacony do lutego 2023 :asax:

Odnośnik do komentarza

Szczerze to jest bardzo ciekawy sprzęcik. Ale moim zdaniem trzeba poczekać na rzetelne testy. Jak to się trzyma, jak to hałasuje ( bo nie wierzę, że przy takich parametrach wentyle nie wejdą w obroty) i przede wszystkim jaką to będzie mieć rzeczywistą wydajność w grach na steam os jak i na windzie.

Screenshot_20210718-193203__01.jpg

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, maciucha said:

a jak tam emulacja xboxa 360?

emulacja Xboxów raczkuje.

 

10 minutes ago, Sebas said:

Aya ma mocniejszy procesor od SD

Jesteś pewien? Z tego co widzę ten customowy procesor jest wydajniejszy niż Ryzen z Aya Neo.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...