Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Ale ciekawe, że akurat w USA takie zainteresowanie. Nie kojarzą mi się szczegolnie z pctowcami za to Europa słabo wierząc tym wynikom Steamdb.

 

Ponad 30% graczy w USA to Pctowcy więc nie taki mały ten rynek, wynik lepszy niż średnia światowa. Ogólnie rynek konsolowy ma mniej więcej podobną wielkość co PC. 

Odnośnik do komentarza

Big Picture jak najbardziej na plusie dla starszych gierek co DEV-y nie umieli ogarnąć kontrolerów, n.p. w takim FF7 to pad ma pokopana strasznie konfiguracje, odpalamy Big Picture, ściągamy gotowy przez Steam użytkowników config pada taki sam jak PS1 i da się grac

Odnośnik do komentarza

To prawda, w gierki rozkraczone między generacjami będzie można pograć w 30-40 klatkach, w lepiej zoptymalizowanych pewnie i w 60 (Doom Eternal). W typowo next genowe gry na pewno komfortowo się nie pogra. Tylko to jest sprzęt przenośny i obecnie nie ma mocniejszego sprzętu w tej kategorii. Ja głównie będę na tym grał w indyki, starsze gierki, Eternala, używał jako przenośnego kompa oraz do emulacji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się nastawiał, że za 1,8k dostanie przenośniaka do ogrywania nowości AAA w 60FPS na ulta to :reggie: Moja najnowsza gra na PC to Hitman 2, planuje dokupic RE 2 i 3 i to będzie chyba na tyle jak chodzi o wymagające gierki. Reszta to backlog składający się głównie ze staroci. SD ma mi wystarczyc zeby ograc te 140 gierek, które obecnie sa nie do ruszenia na lapku który ledwo sie włącza. Emulatory to wiadomix, że wjadą razem z windowsem 11. Mam nadzieję, że CEMU śmignie na tym ładnie bo chciałbym w koncu zagrac w Xeno X.

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, pawelgr5 said:

Jak ktoś się nastawiał, że za 1,8k dostanie przenośniaka do ogrywania nowości AAA w 60FPS na ulta to :reggie: Moja najnowsza gra na PC to Hitman 2, planuje dokupic RE 2 i 3 i to będzie chyba na tyle jak chodzi o wymagające gierki. Reszta to backlog składający się głównie ze staroci. SD ma mi wystarczyc zeby ograc te 140 gierek, które obecnie sa nie do ruszenia na lapku który ledwo sie włącza. Emulatory to wiadomix, że wjadą razem z windowsem 11. Mam nadzieję, że CEMU śmignie na tym ładnie bo chciałbym w koncu zagrac w Xeno X.

akurat do emulatorów Windows nie jest ci potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...