Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru dniach z deczkiem jestem bardzo zadowolony, warto było skorzystać z promocji. Zakup switcha mi pokazał że granie HH mi siedzi i często sobie tak pykam, no a teraz mam dostęp do większej ilości gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Są tytuły do których czasami wracam co parę lat i wiem przykładowo taki Bioshock jak mnie najdzie to teraz będzie grany spod kocyka :bella:

Obawiałem się tylko ekranu, jednak zupełnie niepotrzebnie. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, maciucha napisał:

Steam Deck piękny sprzęt. Życia sobie bez niego nie wyobrażam.

 

Sam fakt, że to jest przenośne PS2 mnie cieszy jak dziecko, a minął już ponad rok :banderas:

Ja ostatnio Samus return z 3ds ogrywam. Nawet zmapowali zmiany ekranu pod tylnymi guzikami xd

 

Odnośnik do komentarza

Myśle o tym steamdecku, kupić najtańsza wersje 64 GB za 1900 zł i do tego właduję cała kartę micro sd z grami emu (emudeck czy coś takiego muszę obczaić).

Ale czy żeby podłączyć pod tv, będę potrzebował tego docka?

Sprawdza się to jako maszynka do emu? Gram pod kołderka w Silent Hill, a potem idę na tv i gram na dużym ekranie. Idzie do tego sparować pady po bt?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, grzybiarz napisał:

Myśle o tym steamdecku, kupić najtańsza wersje 64 GB za 1900 zł i do tego właduję cała kartę micro sd z grami emu (emudeck czy coś takiego muszę obczaić).

Ale czy żeby podłączyć pod tv, będę potrzebował tego docka?

Sprawdza się to jako maszynka do emu? Gram pod kołderka w Silent Hill, a potem idę na tv i gram na dużym ekranie. Idzie do tego sparować pady po bt?

Dock albo jakikolwiek inny hub z wyjściem USB C. Ja mam huba jakiegoś za 150zl i śmiga elegancko.

 

64gb, karta 512gb, emudeck giga goty, pod kolderka elegancko, pod monitorem/tv elegancko, pady bt bez problemu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Do tego dobrodziejstwo pc czyli jak masz backlog to starsze gierki na tym odpalasz w max detalach gdy np na PS3 chodziły w średnich w govno FPS.

 

No i nawet tegoroczne gierki w większości ogarnia zgrabnie jak np HiFi, sf6, Re4 czy Ratchet choć jak chcesz celować tylko w nowe premiery to bezpieczniej kupić roga 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...