Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.06.2023 o 16:55, Soban napisał:

ten matowy ekran to sie da zrobic folia za 20zł, więc nie róbmy z niego gamechangera xd

A widziałeś na żywo ten ekran? Dla mnie różnica między gównianą folią a trawionym szkłem jest spora i oba miałem w ręku. 

Edytowane przez NemoKOF
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

No ja czytałem ,że dopiero z Zen4 coś będą kombinować, chcą żeby przeskoki były spore. No ale to tylko plotki, do czasu braku oficjalnego komunikatu. 

 

 

Edit:

 

Tak przy okazji pierwszy raz widziałem steam decka na żywo u kogoś innego. W poniedziałek jakiś gość grał podczas lotu z Rzeszowa do Monachium xd 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie Majstry: jak jest z gwarancją na Steam Deck z drugiej ręki? Biję się z myślami czy brać w promocji póki jest, ale może okazać się że ze względu na nie manie czasu będzie i tak leżał w szafie. Myślę o wyrwaniu konsoli na OLX, jak za dobry piniądz się trafi.

 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kris77 napisał:

Mam pytanie Majstry: jak jest z gwarancją na Steam Deck z drugiej ręki? Biję się z myślami czy brać w promocji póki jest, ale może okazać się że ze względu na nie manie czasu będzie i tak leżał w szafie. Myślę o wyrwaniu konsoli na OLX, jak za dobry piniądz się trafi.

 

Spoiler

Mam używkę jak chcesz 512GB :)

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Assassins_78 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Mam używkę jak chcesz 512GB :)

 

 

Dzięki, ale celuję w wariant 64GB + micro sd. Różnica w ładowaniu gier na poziomie 5 sekund dłużej jest dla mnie pomijalna, a jeśli sprzęt ma być używany raz na jakiś czas, to nie ma sensu ładować się w koszty.

Do 19 mam czas na decyzję, może rzut monetą rozstrzygnie temat.

A wracając do mojego pytania - ktoś? coś? jak wygląda sytuacja z gwarancją na Steam Deck z drugiej ręki?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

https://help.steampowered.com/pl/faqs/view/04AE-8A9A-F64E-D165

 

a dokładnie to :

Cytat
Zakupione poza Steam

Nawet jeśli należy kontaktować się z Pomocą techniczną Steam w przypadku pomocy z rozwiązywaniem problemów z twoim Sprzętem, to w przypadku zakupu poza Steam musisz skontaktować się ze swoim sprzedawcą w kwestiach wymiany, naprawy lub zwrotu.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobra muszę puścić parę z ust. Ostatnimi czasy miałem dziwne problemy z Deckiem. Mianowicie urządzenia podpięte pod jakikolwiek hub z dużym USB nie były wykrywane. Dostawały zasilanie od konsolki ale nie widział np pendrive czy kontrolera. Po ostatnim graniu i zostawieniu urządzenia w uśpieniu następnego dnia już ekran nie wybudził się. Był dźwięk odpalania przy wciskaniu power i to na tyle. Wiatraki chodziły ale 0 jakiegokolwiek dźwięku systemu, a ekran nawet nie zapalał się backlight. Napisałem do pomocy technicznej i w ciągu 2 dni roboczych po korenspondencji i wykonywaniu ich poleceń sprzęt dalej nie działał. Zgodzili się na RMA. Wystawili ticket, gdzie musiałem tylko wydrukować dwa papiery, zapakować konsolę i umówić kuriera. Dzisiaj do mnie właśnie przyszła - Nówka. W poprzedniej ingerowałem w sprzęt, wymieniłem między innymi analogi na hall effect od Gulikit. Nie mieli z tym problemu i tylko po otrzymaniu paczki wysłali mi nowy model 512. W sumie wysłałem im 3'go lipca. Mam nadzieję, że gruby po moich zakupach w Summer Sale będzie miał na przeszczep i będzie żył jak najdłużej :fsg: Niesamowita firma.

IMG_20230714_214053518_HDR.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...