Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniałem na przerózne z laptopów, WD, Kingston, Adata, Kioxia... wszystko zapindala bez zająknięcia. Póki to jakaś uznana marka i producent i form factor 2230 to nie ma żadnego problemu.

 

Do Emu poza baterią lepszy niestety Rog Ally - chodzą emu x360 i PS3 ale też cena inna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktualnie na blacie na spaniałym urządzonku, najlepszym przyjacielu faceta jest grane:

"Brigador" totalna rozpierducha w rytm elektronicznej, klimatycznej syntezatorowej muzyczki. Walczysz, a raczej niszczysz wszystko na mapach wieloma rodzajami pojazdów i uzbrojenia. 

 

 

download-4.jpeg

 

Party Hard 2 przedstawiać nikomu nie trzeba. Trzeba? Taki piXelowy Hitman z podobną jak wyżej technomuzą i masą kombinowania, jak zabić określone osoby - lub wszystkich.

 

download-2.jpeg

download-3.jpeg

 

Fallout New Vegas, to powtórka z pracy domowej, na deckim śmiga legancko bez potknięć:

 

 

download-6.jpeg

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie warto się tym sprzętem zainteresować. Wiem, że niektórzy na tym forum mają ogromną, niewyjaśnioną awersję do wszystkiego związanego z PC, ale jako bardziej wydajna alternatywa dla Switcha z pokaźną biblioteką i możliwościami emulacji, SD naprawdę wciąż jest mocno niedoceniony.

 

Tyle osób ciągle gada, że "przenośnie gra się najlepiej", albo że kupiło daną grę "żeby grać przenośnie", mówiąc przy tym o bieda-wersjach na Switcha. Tymczasem to samo i więcej na SD nie tylko często kosztuje mniej, to jeszcze działa zdecydowanie lepiej. Nawet nie chodzi mi tutaj o jechanie po Switchu, co po prostu rozważenie SD jako kolejnego sprzętu. W końcu nikt nie każe nikomu wybierać albo-albo. Sam gram na obu.

 

Wsparcie Valve też robi spore wrażenie, a powyższa oferta jest tego dobrym przykładem. Jeśli ktoś poradzi sobie ze zmianą dysku, to 1500zł jak najbardziej warto. Plus nie trzeba żadnych dodatków, peryferiów, poza kablami, a świetnej jakości pokrowiec jest już w zestawie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Suavek napisał:

Ogólnie warto się tym sprzętem zainteresować. Wiem, że niektórzy na tym forum mają ogromną, niewyjaśnioną awersję do wszystkiego związanego z PC, ale jako bardziej wydajna alternatywa dla Switcha z pokaźną biblioteką i możliwościami emulacji, SD naprawdę wciąż jest mocno niedoceniony.

 

Tyle osób ciągle gada, że "przenośnie gra się najlepiej", albo że kupiło daną grę "żeby grać przenośnie", mówiąc przy tym o bieda-wersjach na Switcha. Tymczasem to samo i więcej na SD nie tylko często kosztuje mniej, to jeszcze działa zdecydowanie lepiej. Nawet nie chodzi mi tutaj o jechanie po Switchu, co po prostu rozważenie SD jako kolejnego sprzętu. W końcu nikt nie każe nikomu wybierać albo-albo. Sam gram na obu.

 

Wsparcie Valve też robi spore wrażenie, a powyższa oferta jest tego dobrym przykładem. Jeśli ktoś poradzi sobie ze zmianą dysku, to 1500zł jak najbardziej warto. Plus nie trzeba żadnych dodatków, peryferiów, poza kablami, a świetnej jakości pokrowiec jest już w zestawie.

Są jakieś tutoriale ze zmiana? 

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie, obciążenie przy wyższej rozdziałce drenuje baterię szybciej. W filmie nic na ten temat nie ma, ale stawiam że tak samo jak granie w wymagające gierki skraca czas pracy na jednym ładowaniu tak wrzucenie wyższej rozdzielczości będzie miało ten sam efekt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...