Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 7 rozdziale i póki co 4/10.
Grafika jak na grę only next gen jest śmieszna, 1080/60 ?
A co to ps4 pro?
Gra w ogóle nie straszy, idzie ludzik i strzela.
Ammo nigdy nie braknie tak samo z apteczkami.
Jak używasz plasma cuter to gra będzie ci co chwilę dorzucać ammo.
Coś nie poszło? Straciłeś sporo HP w killroomie?
Nie ma problemu, gra wyrzuci ci za pokonanego wroga apteczke, a później kolejną i jeszcze kolejna abyś miał hp zawszę full.
Oczywiście grane na hard, wiec nawet nie chcę wiedzieć jak wymagajacy i klimatyczny jest normal.(survival pełna gębą, dłonie mokre xD)
Do tego checkpoint co 5 minut i save room co 10 .
Wspominałem o strzałce gdzie iść, jak dla idiotów?
Miałem też już kilka glitchy w tym kilka żenujących z przenikaniem maszkar przez obiekty - teleportacja aby się do mnie przenieść przez drzwi.
Brzmi jak survival horror?
Bardzo potrzebny był ten remake, polecam serdecznie, za 2 dni na pchlim.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka



  • beka z typa 7
  • This 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pupcio napisał:

bigby niezła passa. Wczoraj wklejanko gameplayu residenta po tym jak chwile wcześniej ja wklejałem a teraz to :nosacz2: ten chłopak chyba nie czyta postów :pechowiec: transformacja w yeti.exe

 

Przeglądam stronę lub dwie wcześniej i ani w tym temacie ani Residentowym nie widzę takich postów. 

Albo starość albo ktoś tu mnie robi w chooja. :sadkek:

 

Dobra, w Residencie teraz widzę.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Jestem w 7 rozdziale i póki co 4/10.
Grafika jak na grę only next gen jest śmieszna, 1080/60 ?
A co to ps4 pro?
Gra w ogóle nie straszy, idzie ludzik i strzela.
Ammo nigdy nie braknie tak samo z apteczkami.
Jak używasz plasma cuter to gra będzie ci co chwilę dorzucać ammo.
Coś nie poszło? Straciłeś sporo HP w killroomie?
Nie ma problemu, gra wyrzuci ci za pokonanego wroga apteczke, a później kolejną i jeszcze kolejna abyś miał hp zawszę full.
Oczywiście grane na hard, wiec nawet nie chcę wiedzieć jak wymagajacy i klimatyczny jest normal.(survival pełna gębą, dłonie mokre xD)
Do tego checkpoint co 5 minut i save room co 10 .
Wspominałem o strzałce gdzie iść, jak dla idiotów?
Miałem też już kilka glitchy w tym kilka żenujących z przenikaniem maszkar przez obiekty - teleportacja aby się do mnie przenieść przez drzwi.
Brzmi jak survival horror?
Bardzo potrzebny był ten remake, polecam serdecznie, za 2 dni na pchlim.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


Nie wierzę, że ktoś to mógł serio napisać.
To jakaś dziwna forma zemsty za jechanie niektórych po Callisto, które z kolei Ty mocno zachwalałeś, czy po prostu ludzie piszący z chińskich telefonów nie mają gustu? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero w trzecim rozdziale i już mogę pisać o tej grze peany :fsg: Szacunek do materiału źródłowego, dużo małych usprawnień, graficzka, gameplay, audio, KLIMAT, ale to robi wszystko robotę. 2023 zaczął się dwoma jebnięciami, jak tak dalej pójdzie to znów zacznę wierzyć, że jest w tej branżuni miejsce dla starego wiarusa-boomera co w dupie ma daily questy, szering ekspirjens with frends i battle passy

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli mają być rimejkowane gry, które nadal są ładne, działają dobrze i są tak samo grywalne, to według mnie, nie warto, bo cała generacja(lub z połową następnej), pójdą w piach. Jeśli mówimy o jednym deweloperze.

Wole, żeby to wszystko upchali w pakiet jak Mafia(remake, dwie kolejne to remastery plus dodatki), a dalej zajęli się czymś innym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...