Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem podjarki tym remakiem.
Oryginalną 1 szanuję, bdb gra na tamte czasy wybitna, nawet platynę wbiłem.
Remake bez szału, graficznie wygląda jak gierki z poczatku ery ps4 pro, ledwo toto chodzi w 1080/60 na ps5.
Do tego dość długie loadingi po śmierci.
Ja rozumiem że fajnie się szczela ale bez przesady.
Przeciętny remake bdb gry za 300 .
Nie ma to żadnego podjazdu do re2 wg mnie.

No chyba że ktoś gra 1 raz to może wtedy jest efekt wow.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka



  • beka z typa 2
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No co mogę wiecej powiedzieć?
6 chapter strasznie się dłużył i wymęczył mnie okrutnie.
Nie mylić z wystraszył, bo straszenia nie ma tu żadnego, zwykłe pif paf w kosmosie.
Gdzieś tam jestem w 7 chapterze i nawet nie za bardzo mam chęć odpalić.
Nawet specjalnie wyciągnąłem goldy 2.0 ostatnio pod tą gierkę ale poprostu gra nie umie w straszenie.
Może za dużo ostatnio było Visage, Madison czy nawet Blair Witch.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Chciałem ją przez weekend dokończyć żeby odzyskać 2stowki ale nie dam rady.
Muszę ją bardzo dawkować, godzinka max 2 co wydłuża cały proces.
Szkoda że nie dodali chociażby 1 nowej broni, mam już wszystkie i co mnie ma tu zaskoczyć?
Niestety nie ma tej ciekawości co będzie dalej, czy może nie znajdę jakiegoś kozackiego itemu itd.
Złapałem się nawet na tym że czekam aż wpadnie trophy że level x ukonczony, sejvuje i wyłączam bo mi się nie chcę następnego ruszać.


Wysłane z mojego ps5 ogrywane na oledzie a sprzedane będzie na olx przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Ale ja nie uważam żeby Callisto było czymś wybitnym zwykła gierka 7 czy tam 8/10 ograć sprzedać, zapomnieć.
Aczkolwiek ma tą zasadniczą zaletę że nic nie wiedziałem o tej gierce i wszystko było dla mnie nowością.
No a dead space niestety jest odgrzewanym kotletem.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Otworzyli gębę inżynierkowi. Chyba lepiej niż głuchoniemy z poprzednika. W dodatku podobny do naszego kapitana, więc tym bardziej na plus, bo zawsze miło wpaść nim w łapy nekromorfa i pooglądać animacje. System obierania skóra-mięśnie-kości. Coś tam się dzieje w temacie gore. Możliwość swobodnego cofania się po całej Ishimurze, trochę poboczniaków, parę upierdliwych rzeczy przeprojektowanych. Dodatkowy ending w NG+, i nowe maszkary. System losowego respawnu przeciwników, zagrywki z muzyką, oświetleniem.

Dla mnie brzmi spoko, bo poprawia rzeczy, o których bym nawet nie pomyślał.

Jedynie przyczepiłbym się do ceny, bo jeszcze nie tak dawno rimejki były dużo tańsze od standardowych tytułów. Całe trylogię Spyro, czy Crasha na premierę pewnie ok 135 zł, czy taka Mafia ok. 150 zł, gdzie masz spore, szczegółowe miasto i peryferia. No, ale to się niestety skończyło wraz z podatkiem od nowej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Wredny napisał:

Dla mnie póki co DS jak najbardziej jest GOTY :notbad:
Oczywiście jest opcja, że RE4 wypchnie Isaaca z tronu, ale to się jeszcze okaże - oryginały to jedne z moich gier życia i póki co remake DS też trafia na tę listę.

Z horrorów to pewnie te dwie powalczą, ale na goty 2023 szanse bliskie zeru, chyba, że wszystkie oryginalne produkcję zawiodą (Zelda, Baldur 3, FF XVI, Spiderman 2 to faworyci).

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

@KrYcHu_89
No ja piszę ze swojej perspektywy, przecież nie wypowiadam się za jakieś outlety - dla mnie survival horrory to kwintesencja gamingu i póki co DS jest moim GOTY 2023.

Wiadomo, horrorki top. Dla mnie też, ale RE4R czuję pozamiata jeszcze bardziej (chyba, że zostawią ten nieszczęsny deszcz z GTA trilogy i będzie ciężko nie mieć sprzężenia zwrotnego z tym nieszczesnym remasterkiem):). 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Ale ja nie uważam żeby Callisto było czymś wybitnym zwykła gierka 7 czy tam 8/10 ograć sprzedać, zapomnieć.
Aczkolwiek ma tą zasadniczą zaletę że nic nie wiedziałem o tej gierce i wszystko było dla mnie nowością.
No a dead space niestety jest odgrzewanym kotletem.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Co ty nie powiesz? To ta sama gierka? Kto by pomyślał:leo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...