Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie o drogich PC - wklejanie linku do Benchmarku z RTX 2060 Super, który kosztuje w granicach 800 zl - :dynia:

No a stutter - niestety - występuję, da się z tym żyć, biorąc pod uwagę, że na PC gram bez żadnych ograniczeń, czyli z RT na ULTRA w 100 fpsach. :master:
Dla porównania PS5 często wyświetla 44 klatki, z obciętymi efektami, grafiką i rozdzielczością. Moglibyśmy napisać:

  

10 godzin temu, Rtooj napisał:

tragedia - gra na którą się czekało, i nadal nie chodzi jak powinna. Poważnie tak to wygląda? Odechciewa się grać.

 

 

PS. Cieszę się, że w końcu w tym roku do tytułu blacharza roku będzie więcej nominacji. Pozdrawiam serdecznie!

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

Pisanie o drogich PC - wklejanie linku do Benchmarku z RTX 2060 Super, który kosztuje w granicach 800 zl - :dynia:

No a stutter - niestety - występuję, da się z tym żyć, biorąc pod uwagę, że na PC gram bez żadnych ograniczeń, czyli z RT na ULTRA w 100 fpsach. :master:


Dla porównania PS5 często wyświetla 44 klatki,z obciętymi efektami, grafiką i roździelczością. No mógłbym napisać:

  

 

 

Grając nie zauważyłem ani jednej zawieszki, a po patchu (mimo że w miarę szybko to żenująca sytuacja) gra wygląda bardzo porządnie.

A z tym"da się z tym żyć" to całkiem zabawne.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Rtooj napisał:

Grając nie zauważyłem ani jednej zawieszki

 

No widzisz, a klatki na PS5 lecą do ok. 40 + też występuje stutter przy ładowaniu lokacji. Więc skoro nie widzisz takich rzeczy to zapewne też nie zauważyłbyś microstutteru na mocnym PC grając w 120 fpsach ;) podsumowując, możesz spokojnie kupować PC ;)

 

57 minut temu, easye napisał:

PS. Cieszę się, że w końcu w tym roku do tytułu blacharza roku będzie więcej nominacji. Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Czyli, że mam szansę coś wygrać? :obama:

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Przyjemna ta gra, chociaż musiałem sobie zmniejszyć poziom z trudnego na średni, bo na wyższym bywała dość irytująca. Teraz lecę dość płynnie i mam większą radość z cięcia potworasów. 

 

Co mi trochę przeszkadza, to monotonność poziomów. Ja wiem, że głupio narzekać na coś, co jest kwintesencją tej gry, ale jednak trochę mnie męczą te industrialne klimaty, choć mam dopiero 4h za sobą. :dunno: 

 

Na plus zdecydowanie zaliczam poziomy bez grawitacji. Orientowanie się w odwróconym otoczeniu przyjemnie drapie mój mózg.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał:

Jakbyś miał zginąć to wystarczy wtedy szybko szybko wyjść do menu. Działa nawet w przypadku jak ekran jest już czerwony. 
 

a ta broń jest bardzo mocna i grając tylko nią wsadź inne do szafki, tym sposobem będziesz miał dużo ammo właśnie do niej. 

Dzięki, lepiej wyjść do menu konsoli i zamknąć grę, czy wejść do menu gry i przejść do głównego? 

Co pare godzin jednak będę aktualizował chmurę i odłączał kabel, gdybym miał stracić 10 godzin gry to wiem że drugi raz nie podejdę, a tak będzie mega radocha w skupianiu się na odpowiednim manewrowaniu gotówką i dyskami mocy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

Zginąłem 2x na impossible i dwa razy tylko wyszedłem do menu gry i dałem kontynuuj. Sejwy masz praktycznie co chwile wiec stracić to możesz 15min a nie kilka godzin. Hajsu starczy spokojnie na ulepszenie maks kombinezonu jak i tej broni. 

Wiadomo, ale jakby mi się zapomniało i bym naprawdę zginął to w chmurze będzie zawsze save gdzie stracę np. tylko godzinę.

Gdzie zginąłeś? Od nekromorfa czy od otoczenia? 

Odnośnik do komentarza

Otoczenie, to było moje 3 przejście i zginąć od stworka to trzeba by się postarać chociaż hp na początku dużo zabierają jak trafia dlatego warto wpierw w to zainwestować. Tak samo jak masz niepełne Hp a będziesz robił upgrade to inwestycja w życie za free Ci odnowi cały pasek, staza tak samo. No i w sumie ja plasma cutter only robiłem wcześniej na NG+ tutaj miałem w drugiej części gry jeszcze force guna i ten contact laser to się szybko czyściło killroomy pod koniec gry ale plazmą też będzie łatwo tylko więcej się nastrzelasz . Jeszcze taki tip uważaj gdzie są te klejące podłogi bo łatwo się można w walce wkopać niechcący. 

Odnośnik do komentarza

Ależ to jest paradoks, pomijając że trzecie przejście jest nadal przemiodne, to jeszcze jest jakiś magnes w tym statku, mimo tego że powinien swoim mrokiem i klimatem odpychać. Ciągłe zagrożenie, muzyka, wnętrzności to wszystko powinno zniechęcać a czlowiek chce chodzić po Ishimurze. Podobnie jak w returnalu ciężko zapomnieć o tym świecie.

Na impossible gra się super, amunicji po korek, muszę odkładać do schowka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Musiałeś rozjasnić obraz na 100 i grać na easy.

 

 

Zabawne w grze jest ten sposób w jaki wszystko wokół co sie uruchamia albo dzieje przypomina atak nekromorfa, włączające sie radio, nagły świst z rur, odgłos niszczenia skrzyń. Czasami było tak że gniotę skrzynie a w tym samym momencie wyskoczył potworek, mogli to jakoś bardziej wyodrębnić.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...