Skocz do zawartości

PS5 Firmware


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, JeremyTheFirst napisał:

Właśnie dołożyłem SN 850 1TB do konsoli PS5. Czy jest sens i czy w ogóle się da zrobić tak żeby system/oprogramowanie było na tym nowym dysku? Czy ktoś już tak próbował? Czy da radę wgrać na nowy i usunąć ze starego? Czy konsola wtedy wstanie i czy wpłynie to na szybkość?

To nie PC, nie da rady.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, Square napisał:

Po wyciągnięciu płyty kafelek znika.

Nie zawsze , zauważyłem że chociażby w mortalu 11 zostaje i trzeba ręcznie kasować. A przynajmniej było tak jeszcze z 2 miesiące temu a znając sony tego nie naprawili.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to wina firmware'u, czy akurat net mi coś świruje (Orange światłowód), ale nie uploaduje mi żadnej fotki na apkę, ani nie mogę przesłać screenshota za pomocą wiadomości.
Co jakiś czas wywala mi komunikat, że kabel LAN odłączony, by za chwilę napisać, że znów podłączony.
Na XSX wszystko gra bez problemu, tylko na PS5 takie cyrki dziś.
 

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Wredny said:

Nie wiem, czy to wina firmware'u, czy akurat net mi coś świruje (Orange światłowód), ale nie uploaduje mi żadnej fotki na apkę, ani nie mogę przesłać screenshota za pomocą wiadomości.
Co jakiś czas wywala mi komunikat, że kabel LAN odłączony, by za chwilę napisać, że znów podłączony.
Na XSX wszystko gra bez problemu, tylko na PS5 takie cyrki dziś.
 

Ja takie cyrki na sonce mam od wakacji, wysyłam screena na grupę raz wyśle raz nie,jak wyśle to innym nie działa.

Video się nie lądują,albo ten komunikat z odłączonym LAN wypierdziela.

Bezsens totalny :kekw:

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Moze po prostu kabel uszkodzony? 


Kabel sprawny, przełączam go między XSX, a PS5 i na konsoli MS działa.
Na PS5 internet też jest, bo YouTube odpalam, znajomych online widzę, ale cyrki są z przesyłaniem screenów - wczoraj dopiero w nocy się ruszyło, a kilka poszło dopiero po identyfikacji błędu i kliknięciu "Try Again".

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...