Skocz do zawartości

PSX Extreme 289


Rekomendowane odpowiedzi

Kto już dostał najnowszy numer?

Nie wiem co tu się zadziało, ale wracając z fabryki zajrzałem do skrzynki, a tam 289 numer PSXe :) Ten z cyckami.

Wyczuwam shitstorm spowodowany przez konsolometr :)

 

BTW, ktoś tam pisał, że nie ma Zooltara? Niestety jest.

spacer.png

 

Edytowane przez kr4wi3c
Zooltar
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, nikt sprawdzony.

Bardzo zabawne :P

Tamten egzemplarz co go wcześniej wrzucałem to był dla wspierających. W prenumeracie jest inna okładka. Czyli jest szansa, o ile tego nie skopali, że wspierający, którzy mają prenumeratę dostaną dwa egzemplarze z dwiema różnymi okładkami. Dla mnie bomba.

BTW, ja swój egzemplarz z prenumeraty właśnie wyjąłem ze skrzynki.

spacer.png

 

Drugą stronę też mogę wrzucić, specjalnie dla wszystkich niedowiarków.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Czy ktoś już dostał prenumeratę? Widzę, że ktoś tu już ma, ale nikt sprawdzony ;)

Dzień przed premierą dostałem numer patrona (z dodatkowymi stronami, okładka z cycuniami), ale te są adresowane i wysyłane "ręcznie" w kopercie bąbelkowej, więc zazwyczaj przychodzą dość szybko. Foliowanej prenumeraty z drukarni nadal nie ma, ale to już chyba klasyka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kr4wi3c napisał:

Kuźwa, nikt sprawdzony.

Bardzo zabawne :P

Tamten egzemplarz co go wcześniej wrzucałem to był dla wspierających. W prenumeracie jest inna okładka. Czyli jest szansa, o ile tego nie skopali, że wspierający, którzy mają prenumeratę dostaną dwa egzemplarze z dwiema różnymi okładkami. Dla mnie bomba.

BTW, ja swój egzemplarz z prenumeraty właśnie wyjąłem ze skrzynki.

spacer.png

 

Drugą stronę też mogę wrzucić, specjalnie dla wszystkich niedowiarków.

Łapusz to Twój wujek? ;)

Trzeba było pisać, że ten pierwszy numer to że wspieraczki. No nic. Będę przeglądał na komórce :/ Czyli to prawda, że gorsza okładka dla prenumeratorów :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No Mutti, Ural i KILu Zgredy jak się patrzy (choć od lat mają wyjebane), a SoQ i Konsolite ogrywający połowę tytułów do recenzji to tylko współpracują, czego nie rozumiecie?

 

12 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Lepszy jest ten Lucek w alei zasłużonych xD.

Zapomniałem o tym pomyśle xd

Prawdziwa LEGENDA czasopisma. Gdyby nie to, że kojarzę z forum, to nie pamiętam typa z PE kompletnie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...