Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

 

pewnie bylo, no ale ja pierdole :mog:

 

@Soul mial racje :(

 

Gdzie jest slasherowe hit confirmation? Wyglada jak gra mmo :( Typiara stoi i klepie w miejscu te swoje (hehe) stringi, a typiarszcze je przyjmuje.

Do tego wolne jak jakies soulsy.

Nie sadziem, ze kiedys to napisze: nie wiem czy dupska i cycochy dadza rade to uratowac.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szermac napisał:

Mówienie, że wolne jak Soulsy po tym co można wyczyniać jak widać na filmiku z tweeta to przeginka w drugą stronę znowuż.

Jedno combo w kółko, parry i unik, faktycznie ziomek szaleje, że ja jebia :niki:

Rozstrzygam: zobaczymy jak w pełniaku, ale to raczej aRPG ma być. Automata boża też była aRPG z szybkim combatem i na złe to jej nie wyszło, nie ma co jojczyć za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jakoś kompletnie nie czuję hajpu na tę grę. To znaczy na pewno zagram, bo to siekanka, czyli jeden z moich ulubionych gatunków, ale raczej nie na premierę i nie z taką podjarą jakbym chciał. Wolałbym coś a'la DMC lub Ninja Gaiden, czyli hardkorowe rzeźniczenie z masą combosów i masterowanie misji na S niż grę w stylu Automaty bardziej jednak stawiającą na eksplorację, questy czy inne erpegowe elementy. No i ten futurystyczny design z dupiastą Azjatką średnio mi leży. Z jednej strony fajnie, bo elgiebety się zesrają po premierze, z drugiej dałbym sobie jajca urwać za jakiegoś mrocznego hack'n'slasha w jakimś ponurym zamczysku i z madafakerskim głównym bohaterem. Lubię czuć moc w takich grach, a sterowanie dziewczynką z Genshin Impact niestety mi jej nie dostarczy. 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Rozstrzygam: zobaczymy jak w pełniaku, ale to raczej aRPG ma być.

 

Twórcy zawsze mówili że to jest action RPG, któremu najbliżej do Niera Automaty, jego głównej inspiracji (choć wymieniono też Sekiro i Bayonettę), i że mocne nastawienie gry jest na buildy bohaterki i świat i opowieść itd. To raczej forumek z kolejną grą, choćby miała tytuł Final Fantasy, jest zawiedziony że jak to twórcom nie udało się zrobić Devil May Cry. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już przestańcie się tak zamartwiać tymi cyferkami ;) nawet jeśli będzie 74mc to sporo osób pewnie miło spędzi czas .

Ba! Nawet jeśli się okaże że to "tylko" dobra/bardzo dobra gra to dla wielu będzie to o wiele bardziej odświeżające doświadczenie niż kolejny openworld crafting 90+

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...