Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, grzybiarz napisał:

Kurde panowie, trochę głupio mi się przyznać, ale ja grałem w GTA III 20 lat temu.

Nie było wtedy sandboxów, gier z tak dużym, otwartym światem (Morrowindów, czy innych rpgów dla masochistów nie liczę), więc tutaj samo jeżdżenie po mieście i rozjeżdżanie ludzi było bardzo przyjemne (w Midtown madness, czy Driverze ludzie uciekali). Przez te 20 lat jednak wyszło sporo gier z otwartym światem i wiem, że dziś takie GTA III to będzie jechanie po nostalgii, bo już rozjeżdżanie ludzi nie będzie tak samo przyjemne jak te 20 lat temu, kiedy wracało się z gimnazjum, rzucało plecak w kąt i wpisywało kod giveusatank, ot tak dla zabawy. Dla rozpierduchy.

Weź pod uwagę, że nie Ty jeden tak robiłeś, więc nie musi być Ci głupio ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, suteq napisał:

Kurde, ale mnie kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusi żeby wydać te jebane 2,5 bomby. Zwłaszcza że od 11 długi weekend zaczynam i co tu robić panie pośle. :nosacz2:

To wydaj. Hajs po to jest. Mam nadzieje, że pomogłem:wujaszek:

 

Ja sprawdzę SA w GP. Jak nic mocno nie skurkwią, a szczególnie sterowanie będzie spoko, to biorę całość. 

Odnośnik do komentarza

GTA3 to chyba ostatnia część z głównych odsłon serii, gdzie można podbić do 8-Balla, żeby 'stuningować' (hue, hue) furę. Tak że 10/10 za sam ten ficzer. Wiadomo :obama:

 

Spoiler

Nie no, jaja se robię. Wiadomo, że ta trylogia to kotlet. Ale kupić trzeba, choćby po to, żeby postawić na półce.

 

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Bigby napisał:

Jeszcze takie małe porównanie:

 

gtsbhXP_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Ow3cuFl_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

myślę że te porównania są fejkowe. Biorą na PC najgorsze ustawienia, rozdziałka 640 x 480, potem rozciągnięta do większego screena, mały draw distance i mamy takie potworki jak na screenie nr 1. Chociaż tu widzę kompresję jak z filmiku 3gp. Ale dla porównania fajnie to wygląda.
Coś jak grubasy "przed dietą" i "po", gdzie wcześniej byli smutni i z wywalonym brzuchem, a potem uśmiech i wciągnięty brzuch :) pisałem wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Włącz grę i wróć edytować posta :) Nie, to nie jest zagrywka marketingowa, po prostu zapamiętałeś tę grę jako ładniejszą, ale wystarczy wziąć nawet wersję PC na "maks detalach" (lol, te ustawienia graficzne to draw distance) i zobaczysz, że jednak nie jest tak różowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...