Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie bazowa rozdzialka 1080p podbita do 1440p dla trybu 30 FPS i jakieś 720-960p podbita do 1080p dla trybu 60 FPS i nie spodziewalbym sie stałych 60 klatek i tak. Nie czarujmy sie, przy tych wymaganiach na kompach wersje konsolowe będą dosyć mocno okrojone. Chyba, że tak dobrze zoptymalizowali i bedzie pozytywne zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Qbon napisał:

Pewnie będzie bazowa rozdzialka 1080p podbita do 1440p dla trybu 30 FPS i jakieś 720-960p podbita do 1080p dla trybu 60 FPS i nie spodziewalbym sie stałych 60 klatek i tak. Nie czarujmy sie, przy tych wymaganiach na kompach wersje konsolowe będą dosyć mocno okrojone. Chyba, że tak dobrze zoptymalizowali i bedzie pozytywne zaskoczenie.

Ostatnimy czasy pcty obrywają optymalizacja więc różnie może byc

Odnośnik do komentarza

"PC codes", to już wiecie, co będzie z trybem Perf na konsolach xD. 

 

A tak na serio to pewnie EPIC bardzo cisnął temat, żeby wysyłać do recek na PC + kasa od NVidii, ogólnie niezłe sprzedawczyki z tego Remedy. 

 

@tjery myślę, że w tym przypadku można uznać tę grę za pecetową :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja nikomu nie zabraniam cieszyć się grą.
Poprostu chciałbym dostać te 2k/60 bez bugów i glitchy i tyle.
Tym bardziej że to cyfra.
Ostatnio za dużo tych niedorobionych gierek i zaczyna mnie to irytować.
Nawet spiderman od sony mam teraz masę gliczy i to nieraz takich że muszę dać reload bo nie ma znacznika otwórz drzwi albo ludzie na ulicy zapadnięci do pasa....

  • This 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ale ja nikomu nie zabraniam cieszyć się grą.
Poprostu chciałbym dostać te 2k/60 bez bugów i glitchy i tyle.
Tym bardziej że to cyfra.
Ostatnio za dużo tych niedorobionych gierek i zaczyna mnie to irytować.
Nawet spiderman od sony mam teraz masę gliczy i to nieraz takich że muszę dać reload bo nie ma znacznika otwórz drzwi albo ludzie na ulicy zapadnięci do pasa....

To proponuję kupić grę za 2-3 miesiące. Wtedy jest większa szansa, że dostaniesz taki produkt, jakiego oczekujesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...