Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Max Payne był połączony, ale w Alan Wake'u pierwszym. Alan napisał o nim powieść. Można ją znaleźć w którejś retrospekcji w domu Alana. Powieść nosi podtytuł The Fall of Alex Casey. Biorąc pod uwagę, że twory Alana się materializują, zobaczymy Alexa w sequelu. Alex Casey to Max Payne bo Remedy sprzedała prawa do tej nazwy Rockstarowi i nie mogli już używać jego nazwiska w swoich dziełach ;]

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, McDrive napisał:

Jeszcze jakby powiązali Quantum break. W końcu jest tam:

093559.jpg

Remedy umie w te klocki, zapewne QB też jest w tym samym uniwersum, ale QB2 raczej nie zobaczymy, sprzedaż i odbiór w branży był dosyć słaby. Control 2 będzie po AW2, bo się lepiej sprzedał i był dużo lepiej oceniony przez krytyków.

 

Zresztą dla mnie też to była półka niżej niż Maxie, Alana i Control. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Remedy umie w te klocki, zapewne QB też jest w tym samym uniwersum, ale QB2 raczej nie zobaczymy, sprzedaż i odbiór w branży był dosyć słaby. Control 2 będzie po AW2, bo się lepiej sprzedał i był dużo lepiej oceniony przez krytyków.

 

Zresztą dla mnie też to była półka niżej niż Maxie, Alana i Control. 

Niestety w qb nie grałem, a konsoli dla jeden gry nie kupię dlatego chciałbym żeby zrobili remaster chociaż taki jak ostatnio rdr.

Odnośnik do komentarza

Quantum Break i Max Payne nie są częścią Remedy Connected Universe czyli fabularnie nie będą się tak przeplatać jak Alan z Control. Nie przeszkadza to oczywiście w różnych smaczkach i easter eggach, które występują we wszystkich tych grach.

https://www.gamespot.com/articles/quantum-break-is-not-part-of-the-remedy-connected-universe/1100-6517190/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, McDrive napisał:

Niestety w qb nie grałem, a konsoli dla jeden gry nie kupię dlatego chciałbym żeby zrobili remaster chociaż taki jak ostatnio rdr.

 

Chyba jest w GP na PC.

Gra ciekawa ale czuć, że czegoś tam brakuje. Jakiś czas temu przechodziłem ją ponownie i pomimo swoich wad grało mi się tak dobrze jak za pierwszym razem,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...