Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Nawet gamaplayowo wygląda jak RE2R, a klimat to połączenie Alana, TD i SH2. Survival horror roku się zapowiada. 

Kurde uważam się za fana survival horrorów, Re2 Remake to dla mnie gra wszechświatów, a nadal nie ograłem Callisto Protocol, DS Remake i Re4Remake. A tu jeszcze Anal Wake wjedzie. Jak żyć 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Ja tam widzę nawet troche TEW.
Pewniaczek, oj będzie grane!

Sorki trochę enigma napisałem TD = serial True Detective :). 

 

2 minuty temu, drozdu7 napisał:

Kurde uważam się za fana survival horrorów, Re2 Remake to dla mnie gra wszechświatów, a nadal nie ograłem Callisto Protocol, DS Remake i Re4Remake. A tu jeszcze Anal Wake wjedzie. Jak żyć 

Ogralem wszystkie, dla Survival Horrorów to też rok to zapamiętania:). Tylko Silent Hill Remake nie zdążył się ukazać, może to i dobrze, coś zostanie na 2024:). 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem remastered i jaka to jest dobra gra. Pomyśleć, że graficznie AW2 będzie podkręcony do jedenastu, aż mnie ciarki przechodzą. :obama:

 

Co do oryginału grało się bardzo przyjemnie. Irytujących momentów jak na lekarstwo, a głównie tylko dlatego, że walczyłem o osiągnięcia, które wymagały konkretnego podejścia do rozgrywki. Przede mną jeszcze przejście na poziomie koszmarnym, ale o dziwo po ukończeniu podstawki takowy mi się nie odblokował w menu, więc zacząłem dodatki. Mam nadzieję, że po ich zaliczeniu gra pozwoli mi na poziom Nightmare. 

 

Co do samej historii to wszystko już zostało napisane. Od siebie dodam, że przyjemnie się przechodzi grę, które nie skupia się na otwartym świecie. Dzięki temu czuć postęp z minuty na minutę. 

 

Po zajawkach z sequela widać, że strzelanie będzie miało trochę inny wydźwięk. Przeciwnicy nie będą się tak łatwo wykładać przed lufą. 

 

Teraz jeszcze American Nightmare. Może się uda wbić calaczka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...