Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2023 o 19:57, PiPoLiNiO napisał:

@tjery, gotowy? 

 

387858714_1049718076213406_7906990418510848271_n.jpg.3016cdd683129c38f38ec8b8a8508b7a.jpg

 

Ty, ej, czemu mi tak nikt nie liże jąder? Też mam wszechmocny MSI 4090 GAMING X TRIO podkręcony bez piszczących cewek na max load. Czuję się pominięty i zaniedbany, a też chcę na forum uchodzić za bogacza i wybrańca świata gamingu, który zagra w Analne Przebudzenie 2 tak jak reżyser chciał. Popraw się. Ciekawe czy - tak jak z Control - będzie crack day 0.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MarekCol napisał:

 

Ty, ej, czemu mi tak nikt nie liże jąder? Też mam wszechmocny MSI 4090 GAMING X TRIO podkręcony bez piszczących cewek na max load. Czuję się pominięty i zaniedbany, a też chcę na forum uchodzić za bogacza i wybrańca świata gamingu, który zagra w Analne Przebudzenie 2 tak jak reżyser chciał. Popraw się. Ciekawe czy - tak jak z Control - będzie crack day 0.

Wariacie, ja też mam 4090, więc luz. Wspominam @tjery bo lubię jego posty, które rozwalają mózgi konsolowcom screenami w nich zawartymi. Do tego mnóstwo technicznych zdań i mamy kombo powodujące ból dupy na forumku. Jak kiedyś wejdziesz na ten poziom to będę Ci lizać co chcesz :rofl:

 

  • Haha 1
  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza

Jest mi to w sumie ambiwalentne, ale skoro już robisz wokół siebie atencje...

Jedyny ból dupy jaki widziałem to u ciebie, uciekającego na forum pc lab, a potem migracja na konsole. Normalni ludzie w chuju mają te wasze screeny, jakby z telefonu miało to jakiekolwiek znaczenie poza dziwną roździelczością ekranu. No ale mimo wszystko życzę wszystkim po prostu dobrej gry, bez wchodzenia w technikalia:drakeyeah:(i mam tu na myśli zarówno pctowców jak i tv 120hz oledowców)

 

To już jutro :obama:

  • Plusik 7
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Poniekąd rozumiem flexy, bo jednak na takim dojebanym pececie z RT na full gra pewnie będzie wyglądać lepiej niż życie (a na pewno lepiej niż moje), ale to będzie ten sam gameplay, ta sama historia i ten sam klimat. Natomiast nasi lokalni pecetersi z kompami z NASA zachowują się tak, jakby poza "full ultra full rt full cewka piszczenie" nie istniało nic innego. Fajnie, popatrzymy sobie na skriny, a potem i tak pójdziemy grać w tę samą grę.

 

Oczywiście jeśli nie będzie powtórki z tematu Pająka 2, bo tam to chyba ze trzy strony o FPS, VRR, HDR i innych technicznych pierdach było nawalone :pawel: Konsolowa brać też ma swoje za uszami.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Crazy Horse napisał:

Bez wersji fizycznej nie jestem wstępnie zainteresowany zakupem. Możliwe, że jednak pęknę. 

 

Myślę, że wyjdzie wersję GOTY. Już po tym jak sprzedadzą wszystkie cyfrowe dodatki, dobrze na tym wszyscy zarobią, to zrobią "ukłon" w stronę graczy, którzy chcieliby jeszcze mieć pudełeczko na półce. Czyli znowu zarobią :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bzduras napisał:

Oczywiście jeśli nie będzie powtórki z tematu Pająka 2, bo tam to chyba ze trzy strony o FPS, VRR, HDR i innych technicznych pierdach było nawalone :pawel: Konsolowa brać też ma swoje za uszami.

Dokładnie do tego też chciałem się odnieść. Proszę nie róbmy syfu chociaż w tym temacie. Skupmy się na grze, hajpie i ewentualnym hejcie 

 

W sumie wydali Fortnite w pudełku :leo: Może jest szansa.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Dokładnie do tego też chciałem się odnieść. Proszę nie róbmy syfu chociaż w tym temacie. Skupmy się na grze, hajpie i ewentualnym hejcie 

Ludzie spodziewają się graficznego benchmarka na kilka kolejnych lat, więc może być ciężko...

Odnośnik do komentarza

Okey to może ustalamy zasady co można a co nie…
O grafice samej w sobie można pisać ale nie można używać cyfr czy jak?…

 

Panowie chyba trochę przesadzamy. Wizualia to jedne z głównych aspektów gierek. To nie dziwne, że wiele ludzi zaczyna od tego dyskusje, tym bardziej w pierwszych dniach gdzie mało kto coś ugrał i ciężko coś napisać o samej grze.

No i chyba nie jest aż tak trudno ominąć post o technikaliach i skupić się na tym co nas interesuje? 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie ma jakiejś sztywnej zasady i regulaminu "limit znaków na kwestie techniczne w postach wynosi 666 ze spacjami" czy coś. Po prostu takie jałowe dyskusje typu "a jaki jest ładniejszy obraz, w 40 klatek czy 30?" z odpowiedziami typu "no 40 ładniejsze", "nie, 30 lepsze", "a ja wolę jednak 25" to tak... no ciężko się przez to brnie jak przez kilka stron rozmowa wygląda w ten sposób i tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie. Tutaj więcej czynników wjeżdża (preferencje, wyczulenie na spadki klatkażu, a nawet wyświetlacz, jego ustawienia czy standard kabelka HDMI albo użyty port HDMI w danym konkretnym modelu telewizora), odpowiedzi zawsze będą subiektywne i o ile nie zejdzie to na jakieś obiektywnie mierzalne kwestie typu "rozdzielczość jest taka i taka w takim i takim trybie, tekstury są ładne/brzydkie/miejscami lepsze" to potem robi się mały techniczny śmietnik.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem nigdzie "nie posługujcie się pipolinim językiem" ale na przykładzie spajdera 2 nie ma chyba potrzeby klepać aż na 3 strony posty w sprawie trybu 40 hz dla ekranów 120, co jest prostą sprawą jak dupa węża. Trochę umiaru kurde.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie napisałem nigdzie "nie posługujcie się pipolinim językiem" ale na przykładzie spajdera 2 nie ma chyba potrzeby klepać aż na 3 strony posty w sprawie trybu 40 hz dla ekranów 120, co jest prostą sprawą jak dupa węża. Trochę umiaru kurde.

No jak ludzie o tym piszą, to jednak chyba jest potrzeba? No bo gdzie i z kim mają o tym pisać/gadać? 
Fakt też mnie to czasami wkurza, a potem czasami sam sam się na tym łapię, że w tym uczestniczę... Chyba deko przesadzamy. 
 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SlimShady napisał:

Wolałem już jak pisaliście o czekaniu na kuriera w drzwiach, kto gdzie kupił i za ile, ale tutaj może być ciężko z tym kurierem.

Oj nie, zdecydowanie wolę technikalia (nawet te z PC) niż gadki o kurierze :) 

 

Wracając do gierki, to jestem ciekawy jak to się sprzeda w tym modelu dystrybucji oraz w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

No jak ludzie o tym piszą, to jednak chyba jest potrzeba? No bo gdzie i z kim mają o tym pisać/gadać? 
Fakt też mnie to czasami wkurza, a potem czasami sam sam się na tym łapię, że w tym uczestniczę... Chyba deko przesadzamy. 
 

Jak dla mnie wychodził tam problem czytania ze zrozumieniem u niektórych. Jasne też zdaży mi się wstać lewą nogą, albo odpisać z rana kiedy kawa jeszcze nie zaczęła wchodzić, albo pijany po pracy. Nikt nie jest idealny.

Odnośnik do komentarza

Uważam że w wielu tematach jest dużo za dużo pierdzielenia o "grafice"

Pytania z dvpy w stylu mam LG i w jakim trybie grać to dla mnie dno totalne, a takie pytania pojawiają się chociażby w spiderku 

O samej grafice to wiadomo że można się wyrażać bo to rozległy temat ,ale już te teksty że jest mleko i wysyłanie sobie wartości jasności na jakiej ktoś gra drugiej osobie,która gra na zupełnie innym odbiorniku to przesada 

Mam wrażenie że odbiór gry sprowadza się do zmian trybów graficznych dla pewnych osób, które wpadają w paradoks wyboru i nie wiedzą sami jak grać w dany tytuł niemogąc ustalić OPTYMALNEJ WARTOSCI JASNOSCI i HDR nie potrafią wpaść w gierkę i jej warstwę fabularną i mechaniki :P

czyli dostają tzw. sraczki

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie napisałem nigdzie "nie posługujcie się pipolinim językiem" ale na przykładzie spajdera 2 nie ma chyba potrzeby klepać aż na 3 strony posty w sprawie trybu 40 hz dla ekranów 120, co jest prostą sprawą jak dupa węża. Trochę umiaru kurde.

Ale wiesz, ja nawet wyrazu tam nie napisałem. I teraz mi smutno trochę, bo mnie oczerniasz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...