Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

No super mocny leak - GTA w amerykańskim mieście - kto by się spodziewał :reggie:
Wiadomo, że będzie jak żyćko i w ogóle, ale naprawdę wolałbym jakiś powrót do przeszłości i epokę z fajnym klimatem, albo zmianę lokacji na coś bardziej egzotycznego - współczesne miasto to ja mam za oknem i średnio mnie jara kolejna część w tak oklepanym settingu.

Odnośnik do komentarza

Gdańskie Przymorze latem - 15 minut z buta na plażę, no trochę tak :D
Chodzi mi o to, że oklepane amerykańskie metropolie w grach (i w serii GTA) to mało oryginalny setting i zdecydowanie wolałbym coś bardziej interesującego, bo to nie czasy PS2, żeby to na kimś wrażenie robiło. Wolałbym jakąś Kubę czy Indie np, albo chociaż pipidówę w klimatach z Far Cry 5.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wredny napisał:

Gdańskie Przymorze latem - 15 minut z buta na plażę, no trochę tak :D
Chodzi mi o to, że oklepane amerykańskie metropolie w grach (i w serii GTA) to mało oryginalny setting i zdecydowanie wolałbym coś bardziej interesującego, bo to nie czasy PS2, żeby to na kimś wrażenie robiło. Wolałbym jakąś Kubę czy Indie np, albo chociaż pipidówę w klimatach z Far Cry 5.


Driver 2 i 3 miały egzotyczne miasta i pamiętam, że przejażdżka ulicami Hawany i Rio de Janerio już na Szaraku była odświeżająca, a co by było dopiero teraz. Ale wiadomo, że to tylko marzenie. GTA zostanie na zawsze w amerykańskich miastach. Może kiedyś mieli szansę zrobić inny spin off na PSP.

 

Ale i tak w GTA 7 (jeśli dożyję) znów chętnie bym wrócił do Liberty City by zobaczyć taki przeskok jak pomiędzy GTA 3 a GTA 4.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daffy napisał:

Jakby to się potwierdziło to i tak kosmos, przecież dotychczas w tej serii można było wejść do hmm 2%?

No to prawda, z tych leaków, to najbardziej nieprawdopodobny wydaje się ten, ale istnieje jakiś odsetek szans, że to prawda. Takie Yakuzowe Kamuroczo w skali maxi xD.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Nowe leaki:

 

- niestety nie bedzie można wchodzic do każdego budynku, tylko do 70% budynków 

 

- release Fall 2024

niestety xD

 

Ja miałem wrażenie, że wcześniej mogliśmy wchodzić do co najwyżej budynków wyznaczonych przez twórców w misjach fabularnych i jakiś sklepów czy kryjówek.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie nastawiał na tą zwiedzanie mieszkań. Raz że przy tej skali to absurdalnie dużo pracy, nawet jak na rockstar. Dwa, jednak wszyscy npc w tym mieście to mięso armatnie dla zwyroli i element makiety miasta.

Może dodadzą więcej głupkowatych aktywności jak siłka, rzutki, może wróci zbieranie lokali pod biznes i w związku z tym będzie więcej klubów i innych miejsc rekreacji. Siłą rzeczy byłoby tego więcej niż w piątce, ale to tyle moim zdaniem.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Dalhi napisał:

Ja bym się nie nastawiał na tą zwiedzanie mieszkań. Raz że przy tej skali to absurdalnie dużo pracy, nawet jak na rockstar.


Czy ja wiem? Wiadomo, że by użyli jakiegoś generatora, który by im potworzył mieszkania z wcześniej przygotowanych klocków, a nie projektowali każde ręcznie. A dyski SSD powinny nadążać z wczytywaniem ich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...