Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Daffy napisał:

Wiem wiem, po prostu jakość oprawy jest tak dobra że aż ciężko mi uwierzyć że to series s czy nawet mocniejsze PS5/series x pociągną zjadliwie 

bo nie pociągną, jak ktoś wierzy, że gra będzie tak wyglądała jak na tym trailerze, to :beka: ciekawe jak pójdzie na steam deczku po kołderką...a nie, czekaj 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

A jaki oni trailer na CGI robili? Każdy był na silniku gry, polecam sprawdzić pierwszy trailer V jak widać, że to śmigało na PS3 czy Xboxie 360.

Tyle, że przy GTA V w porównaniu do pierwszego trailer poszedł potężny downgrade detali w otoczeniu... i mam na myśli POTĘŻNY.

Tutaj z jednej strony ciężko uwierzyć, że na PS5 / XSeries to będzie tak wyglądać (tyle detali + RT reflections + RT shadows), a przynajmniej w stabilbym klatkarzu i przyzwoitej rozdzielczości.... z drugiej strony RDR2 daje nadzieję na to, że R* znowu pokaże, że te grube miliony które łoją ma GTA Online nie idą jednak w piach. 

 

Kuurła szkoda tylko, że dopiero 2025.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, number_nine napisał:

bo nie pociągną, jak ktoś wierzy, że gra będzie tak wyglądała jak na tym trailerze, to :beka: ciekawe jak pójdzie na steam deczku po kołderką...a nie, czekaj 

RDR 2 poszedł na starym Onie, GTA V śmigało na Xboxie 360, Rockstar jest jaki jest momentami, ale to naprawdę są cudotwórcy jeśli chodzi o optymalizację.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Emet napisał:

Tyle, że przy GTA V w porównaniu do pierwszego trailer poszedł potężny downgrade detali w otoczeniu... i mam na myśli POTĘŻNY.

Tutaj z jednej strony ciężko uwierzyć, że na PS5 / XSeries to będzie tak wyglądać (tyle detali + RT reflections + RT shadows), a przynajmniej w stabilbym klatkarzu i przyzwoitej rozdzielczości.... z drugiej strony RDR2 daje nadzieję na to, że R* znowu pokaże, że te grube miliony które łoją ma GTA Online nie idą jednak w piach. 

 

Kuurła szkoda tylko, że dopiero 2025.

Potężny? Na trailerze V są doczytujące się elementy otoczenia, a rozdziałka chyba ledwo było 720p. Ja wiem, że to nie będzie wyglądać tak gładziutko jak na trailerze, ale nie wierze w spory downgorad, nie przy trailerze RDR’a 2 i po tym jak to wyglądało w premierę.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MYSZa7 napisał:

RDR 2 poszedł na starym Onie, GTA V śmigało na Xboxie 360

no i? :D przecież każdy posiadacz konsol obecnej generacji chyba może już ocenić do czego są one zdolne i na pewno nie do takiej jakości grafiki jak na tym trailerze. Ja nie mówie, że gra będzie wyglądała źle, bo na pewno będzie piękna, ale chyba warto zaczekać na jakiś gameplay a nie łykać wszystko jak pelikan, a później jak zwykle stękanie, że gra nie wygląda aż tak dobrze, jak to na pierwszej zajawce pokazali 

  • WTF 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Fajny trailer, chyba najbardziej spodobała mi się zabawa z VI i oczywistym nawiązaniem do Vice ;)

Największe wrażenie robią ujęcia z powietrza (jebany sztos) i niektóre detale postaci. Klimat...na dwoje babka wróżyła, nie spodziewam się kalki z Vice, ale słusznie ktoś zauważył, że ma czuć jakiegoś Far Gry czy Saint's Rów. Zrzucam to trochę na fakt, że pomiędzy GTA V, a GTA VI tych kojarzących się tytułów wyszło od chuja i mogą mocniej siedzieć we wspomnieniach.

Graficznie wygląda bardzo dobrze, ale nie rozpedzałbym się, że gierka wygląda jak życie - póki co dopracowane w detalach, ale nadal komputerowe animki ;)

Odnośnik do komentarza

Ta, levoluszyn najlepiej jak z BFa :kekw: Macie troche odklejone wymagania co do tej gry. Wygląda ok, będzie ogromny downgrade i taką grafikę zobaczymy na premierę na PS6 albo PS7. Jeśli dobrze pójdzie to do końca naszego życia zagramy może jeszcze w kolejne trzy części GTA i do piachu :nosacz2:

Edytowane przez Rooofie
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Som plusy dodatnie i som plusy ujemne :nosacz2:

Troche ostudzili mi entuzjazm tym czego sie obawialem i czulem kurwa ze tak bedzie, czyli ziomalskim YOLO klimatem rodem z watchdogs/saintsrow/farcry i premiera w 2025 (oby nie skonczylo sie 2026). Taki surowy, brudny klimat jak w GTAIV/RDR to juz totalnie sprawia, ze sa na innej planecie gamingowej, no ale z drugiej strony rozumiem. Miami to lasery, kabriolety i pogoda, poza tym masowy odbiorca chce latac swoja postacia w stringach i z dildo na czole.

Ale z drugiej strony obronilismy niepodleglosc i mamy to co najwazniejsze czyli singlowa napierdalanka w jakosci i oprawie ktorej nikt inny w branzy nie potrafi dostarczyc.

 

Wrzucajcie jakies dobre analizy bo tam jest tyle szczegolow w kazdym kadrze ze moje zaspane oczy nie nadazaja

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schabek napisał:

Troche ostudzili mi entuzjazm tym czego sie obawialem i czulem kurwa ze tak bedzie, czyli ziomalskim YOLO klimatem rodem z watchdogs/saintsrow/farcry

Też mnie to lekko zniesmaczyło. Połowa trailera to jakieś przebitki ze storiskami czy tik tokami, widać, że w jaki target celują 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, number_nine napisał:

Też mnie to lekko zniesmaczyło. Połowa trailera to jakieś przebitki ze storiskami czy tik tokami, widać, że w jaki target celują 

Co kuhwa? 

 

Czasem to chyba trzeba dwóch tlumaczy przy tak oczywistych trailerach. Najpierw zarzuty przed premierą, że nie będą mieli jaj obśmiać nasze czasy. Wychodzi trailer, który ewidentnie wskazuje na to, że to zrobią. Teraz problem, że coś ziomalskiego będzie xd xd Lol to hameryka. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Graficzka robi wrażenie szkoda nie pokazali żadnego gameplayu, tym bardziej że przez liniowość kampania w V była dla mnie średnia. Boję się trochę tego że przez praktycznie całą grę będzie towarzyszyła nam druga postać i już całkiem oskryptują misje (bez możliwości kombinowania na różne sposoby), będzie prezentowało się to świetnie ale czy zachęci do powrotu po przejściu to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...