Opublikowano 10 godzin temu10 godz. Może wydawcy przypadkiem trafili kiedyś tutaj do tematu zakupy growe i widząc jakie zdjęcia niektórzy wrzucają se pomyśleli kurwa same zarobasy w tej Polsce, tam nie rób taniej.
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. 21 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.i są też klucze na ps5, co nie jest spotykane przy innych premierachNa francuskim amazonie pudłoklucz jest za 60euro
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. 31 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.A nawet jeszcze taniej. rockstar pluje ci w mordę a ty piszesz o jakichś wartościach moralnych. Szanujmy się, ja bym tę grę najchętniej spiracił.
Opublikowano 8 godzin temu8 godz. Szybko widzę się Januszerka odpaliła w internetach, lewe kody już latają, 12 listopada będzie masowa ilość plastiku na niektórych śmieciarkach.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. 2 minuty temu, Qbon napisał(a):Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.Dokładnie
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Pudełko bez płyty to jak nowa gra Druckmanna bez zapinających się gejów i lesbijek = totalny bezsens. Też pewnie wleci cyfra.
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Na allegro Media Markt sprzedaje już po 346 + daje 15 monet. Powoli ceny spadają. Edytowane 5 godzin temu5 godz. przez bebbop
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie na spolke z synem.Jak kuba bogu tak bog kubie
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. Gracze konsolowi w szoku- pudełko z kodem. Na PC przerabialiśmy to dobre 10 lat temu. Jakiś czas normalnie się kupowało takie pudełka w media itp sklepach, trochę czas minęło aż to padło na amen. Sam mam do dzisiaj trochę takich pudełek. Mogę je śmiało wystawić przed chatę i tak nikt tego nie odpali już :)
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam Mały off top.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko. Trochę nie ogarniam.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Pudelka musza lezec w marketach na polkach bo zwykli ludzie to kupuja tam; niezaleznie od tego co w pudelkach sie znajduje musza byc wystawiane na polkach sklepowych - poki coIde o zaklad, ze wydawca wolalby pojsc 100% w cyfre ale tresura nie dziala w mig - trzeba ludzi powoli uczyc Edytowane 3 godziny temu3 godz. przez Ken Adams
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Na PC to już od tylu lat tak działa więc i na konsolach tak będzie, to jest oczywiste, że wszystko idzie w tym kierunku i szczerze oby tylko na tym się skończyło, bo później mogą ludzi zacząć zmuszać do streamingu na wzór GeForce Now a to już jest totalnie uzależnienie od woli korpo i wymóg połączenia internetowego cały czas a nie że ewentualnie tylko raz na jakiś czas żeby system zweryfikował licencję. Oby do tego nigdy nie doszło chociaż patrząc się na to co się w tych czasach odpierdala to nie wiem.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 40 minut temu, Qbon napisał(a):Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam Mały off top.Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej. Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą. Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 27 minut temu, iluck85 napisał(a):Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej.Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą.Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.No ja tam część też z tego mam aktywowane na Steamie, bo już później zaczęło to wchodzić tylko jeszcze instalka szła z płyty z tego co pamiętam ale niektóre tak jak Brothers in Arms były bez żadnego launchera, po prostu szła instalka, wpisywało się w jej trakcie klucz i gra była zainstalowana. Strasznie dużo się zmieniło od tamtych lat. A te pudełka to i tak na nic, bo nie mam nawet napędu teraz gdybym chciał te gry zainstalować, jedynie zewnętrzny jakby co, także stoją sobie od lat nie ruszane i wywołują wspomnienia. Edytowane 2 godziny temu2 godz. przez Qbon
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Nie wchodzę tu co każdy post, ale dzisiaj mi się rzuciło to na fejsie: Na serio takie ograniczenia w standardowej wersji?
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Godzinę temu, Dahaka napisał(a):Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko. Trochę nie ogarniam.Trochę pojebana akcja bo ludzie co chcą mieć na własność w pudełku będą musieli przez miesiąc żyć pod skałą i obejść się smakiem albo wywalić kasę na cyfrę i drugi raz na dyskietkę. Zelnick ma nas w garści. Opluć to za mało takiego typa. Wystarczyło zrobić to samo co twórcy Crimson Desert ale tutaj mają wyliczone wszystko pod maksymalny zysk.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Ja nie rozumiem po co kupować najpierw digitala, a potem drugi raz płytę na tę sama platformę. Jak coś to płytę wezmę już na next geny, bo pewnie będzie w bundlu z konsolą tak jak było z PS4. No chyba że kolejna generacja nie bedzie już miała czytników
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Bez kitu, czytasz ten wątek i z miejsca widzisz co posiadanie (może nie tyle posiadanie, co wiara w markę) konsoli Sony robi z ludźmi, wiadomo, że można se ponarzekać, a i tak większość GTA VI sprawdzi. Bo to jest za duża gra, żeby przez takie corpo gówno ktoś to zbojkotował. ALE. Rozi, jimymy, nero - ludzie kochani, to jest dosłownie tresura. Złego słowa nie możesz powiedzieć o chujowych praktykach R*, które przełożą się w oczywisty sposób na resztę branży. Mi to wisi, bo i tak ostatnią grę w pudełku kupiłem parę lat temu. Ale jak to czytasz z boku (tu wchodzi mój płacz, bo mimo, że kupiłem ostatnio PRO, to i tak zaczekam na wersję na PC, chlip, chlip), to się moje stare czasy przypominają. Moja wiara w Sony była tak wielka, że jak zobaczyłem na YT RDR2 na PC, to z miejsca weszło, ale ja mam zajebisty TV, HDR, a oni tam siedzą na 19 calach na taborecie. To podchodzi w sumie pod chorobę.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.