Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _Be_ napisał:

Czytałem, że to pojawiło się na PS3.

 

 

Gdybym ja miał strzelać o co kaman powiwedziałbym, że zostały dojechane jakieś serwery RSGC i problem był z ich strony, wiec w zasadzie platforma na której się gra nie robi różnicy bo jest tylko odbiorcą informacji wysłanych z "zainfekowanego" serwera. 

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, hav7n napisał:

 

Bankowo bedzie trzech bohaterow:

 

-gender fluid

-murzyn z niebieskim ryjem

-stronk female protagonist 

 

 

Może nie murzyn, ale np jakiś kitajec mógłby wprowadzić trochę powiewu nowości do serii. Sztuki walki, rzucanie się z pistoletami i tak dalej. I np questy poboczne - siedzenie w fabryce i napierdzielanie elektroniki na czas :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2018 o 12:14, boston_luke napisał:

 

Już przecież było GTA Chinatown Wars.

 

A no faktycznie, kompletnie wyleciało mi z głowy. Chociaż "prawdziwe" 3D mogło by trochę rozszerzyć ten temat ;>

 

W dniu 7.07.2018 o 14:48, grzybiarz napisał:

Ech, kiedy kolejny raz ktoś odświeżył temat, wchodzisz z myślą o nowych niusach i znowu zawód :)

Na prawdziwe przecieki trzeba pewnie jeszcze troche poczekać. A prawdziwa bomba będzie pewnie z dwa miesiące po premierze RDR2 : >

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie byłoby zaje.biście, to daje duże pole do popisu i stworzenia fajnego klimatu, ale z drugiej strony, zniknęłyby smartfony i jakieś szersze możliwości internetu, co dla mnie akurat było zbędne w GTA V. Znowu byłoby trzeba się posługiwać zwykłym telefonem komórkowym, pagerem, aparatem fotograficznym. No ciekawie mogłoby być.

Odnośnik do komentarza

jaka jest roznica miedzy wyklikaniem 'zadzwon' na smartfonie w V a na cegielce w IV? robienie zdjec w san andreas aparatem nie wiazalo sie z niczym oprocz zrobienia samego zdjecia. nie bylo zadnej cutscenki oddawania aparatu komukolwiek, filmu, ciemni. tylko klik, i mission passed, ew. wrotki do czerwonego koleczka i tyle w kontekscie robienia zdjec. jak dla mnie 'pole do popisu' tu zadne. muzycznie tez bez szalu by bylo, no chyba ze ktos zyje radiem cale zycie. jakis gang life? przeca tluka sie od poczatku dziejow, i nie slychac by na swiecie bylo bezpieczniej, ale wiadomo, ze nikogo nie urazi przedstawienie rapujacego czarnego terrorysty, w odroznieniu od nierapujacego czarnego terrorysty.

 

 

 

klimaty Harry'ego Brown'a, Trainspotting, Snatch. to sa filmy godne oddania. i wlasciwie to byloby to wrocenie do korzeni i pierwotnej wizji Huserow, ktorzy pochodza z Londynu.
 

brytyjski soundtrack to esencja tego czym kiedys bylo Grand Theft Auto.

 

 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Było już kilkanaście przeróżnych newsów na stronie głównej, że GTA6 jest już definitywnie w produkcji i niedługo możemy się zapewne spodziewać pierwszych oficjalnych informacji. 

 

Jestem ciekaw czy "6" będzie jednym z tytułów przeznaczonych na start nowej konsoli (finansowo średnio opłacalne) czy jak w przypadku "5" będzie grą middle genową. 

 

Pierwszą oficjalną zapowiedź obstawiam w najbliższych 4 miesiącach + około 2 letni cykl budowania hajpu w okół gry kalkuluje mi w głowie, że jednak będzie to gra true-next genowa, czego bardzo, ale to bardzo bym chciał. Samo rockstar wspominało kiedyś, że obecna generacja średnio im leży z powodu bardzo słabych procesorów, które wykluczają możliwość zbudowania fajnego, dużego, żyjącego miasta z ładną oprawą. 

 

Nowy sprzęt pewnie bardzo, ale to bardzo pozwalałby chłopakom rozwinąć skrzydła. 

 

Podstawowa rzeczoną wprowadzoną względem inteligencji NPCów powinna być funkcja "instynkt przetrwania", która nie pozwalałby im robić totalnych głupot jak w zasadzie każdej trójwymiarowej odsłonie serii (spadanie w przepaście, wchodzenie pod samochody, wchodzenie nam pod lufę, odzyskiwanie przed chwila skradzionej fury przez kolesia z minigunem, ignorowanie strzelaniny w okolicy i tak dalej). Niby pierdoła, ale immersja z miastem i ludźmi znacznie by wzrosła. A no i wywalenie wpizdu akutalnego systemu paniki u PEDów, który działa zerojedynkowo. Bardzo dziwne w piątce bylo to, jak miałeś fajnego musce cara; każdy robił Ci zdjęcia - ale wystarczyło spalić gumę przez 0,00001s i wszyscy ludzie w okolicy uciekali :D

Odnośnik do komentarza

No chciałoby się szósteczkę jeszcze na PS4 (na gadki o brakującej mocy patrzyłbym z przymrużonym okiem) i nie obraziłbym się na akcję taką, jak z GTAV, ale rozum mówi, że to praktycznie nierealne. Pewnie 2022 licząc już z obsuwami. Z drugiej strony, jakby tak było, to będzie jakiś poważny bodziec do kupna nowego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

Znając Rockstar to i premiera w połowie trwania nastepnej generacji a nie jakieś zapowiedzi za 4 miesiące :rotfl: 

 

Oby tak nie było. Jak dotychczas na szczęście taki scenariusz nie wystąpił: GTA3 w 2001 (1999-2000 nowa generacja konsol) , GTA IV w 2009 (2006-2007 nowa generacja konsol), więc teraz zakładając, zę nowa generacja bedzie w 2020 - premiera może mieć miejsce w 2021 : ) 

(GTAV nie licze - jak na razie PS4 jest jedyną generacją Playstation, która nie dostała żadnego nowego GTA)

Odnośnik do komentarza

Czwórka wyszła na wiosnę 2008 i to już po porządnej obsuwie. Ale nie przekładałbym na dzisiejsze realia cyklu wydawniczego sprzed generacji, powszechnie wiadomo, jak się to pozmieniało po premierze GTA Online. 

 

2 godziny temu, szejdj napisał:

Okres produkcji nowej gry? 4 lata? 2022?

 

Oczywiście równie dobrze może to być 2025, ale chyba nie sugerujesz, że taki moloch, jak Rockstar siada do pracy nad nowym GTA dopiero po premierze RDR2 i urlopie dla pracowników? 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Oczywiście równie dobrze może to być 2025, ale chyba nie sugerujesz, że taki moloch, jak Rockstar siada do pracy nad nowym GTA dopiero po premierze RDR2 i urlopie dla pracowników? 

 

No w sumie... to tak. Nie mam potwierdzonego info, jedynie mały insiderski przeciek, że w 2017 roku jeszcze nie pracowali nad nowym GTA (w sensie developingowo) bo wiadomo, że pewnie faza pre-produkcji raczej ruszyła, ale szczerze mówiąc to nie zdzwiłbym się gdyby po mocnym crunchu podczas prac na RDR 2 osoby kreatywne odpowiadające z skrypt potrzebowałby chwili oddechu. 

Odnośnik do komentarza

PS4 kompletnie nierealne ale to w sumie dobrze bo czas najwyzszy na dwa duze miasta, idealnie Vice City i Liberty City. Do Vice City dolaczone tereny niezurbanizowane i przemieszczanie sie pomiedzy miastami jakims samolotem. Wiem ze juz w SA byly 3 miasta ale to momi wszystko byl ten sam klimat Californi i Nevady. A Floryda + New York to byloby dobre kombo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...