Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Po RDR II aż ciężko mi sobie wyobrazić jak może wyglądać GTA VI. Myślę, że przynajmniej dwa miasta to minimum, kwestia co zrobią z bohaterami, bo podobno kiedyś przewijała się plotka, że po raz pierwszy w historii serii możemy dostać kobiecą postać. Niech zapowiadają jak najszybciej, bo hype bardzo duży. Trochę czasu już od wydania V minęło i z dużą chęcią pograłoby się w nowe GTA. Dla VI byłbym w stanie nawet kupić nową konsolę w dzień premiery :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Il Brutto napisał:

Kilka dni temu jak sie pojawily jakies "powazne" pogloski ze 6 jest w produkcji to byla mowa o informacji ze beda wlasnie VC i LC na raz. I to by bylo najlepsze

Lepsze byłoby chyba nowe miasto, powroty do "świętej trójcy" mogą odbić się R* czkawką i posądzeniem o brak kreatywności lub pomysłów na nowe miejsca. Zupełnie nowe miasto w next-genowej jakości? Shiiiiiieeeeet, dawać to na warsztat :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Już kiedyś pisałem, że łyknąłbym takie miasto wzorowane np. na Seattle, czy na miasteczkach w stanie Waszyngton, albo Fargo. Lasy, bagna, miasto nad morzem, a z drugiej strony wysokie zaśnieżone góry. Skutery śnieżne anyone?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Takie Aspenopodobne mniejsze miasteczko na północy:

AspenCoInformation_850x400.png?itok=Qys6

 

Denveropodobne na południu:

 

104475878-DENVER_1.1910x1000.jpg

 

Albo jak Seattle:

 

seattle-destination.jpg?interpolation=pr

 

Albo jak Portland:

 

GettyImages-108309385-59721d82519de20011

 

Albo taki wycinek zachodniego wybrzeża - im bardziej na południe, tym cieplejszy klimat (San Francisco), a czym na północ i na wschód, tym chłodniej i śnieżek, lasy, deszcz. Ahhh...

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

Już kiedyś pisałem, że łyknąłbym takie miasto wzorowane np. na Seattle


To grasz teraz w taki tytuł przecież :lapka:

Dla mnie kolejne GTA we współczesności to wielkie meh...
Albo jakaś fajna przeszłość, koniecznie z jednym, dobrze nakreślonym bohaterem, albo konkretny wyskok w przyszłość i pójście w SF.
I wolałbym, żeby gierka była poważniejsza - te czasy, gdy GTA miało być satyrą na otaczającą nas rzeczywistość już minęły bezpowrotnie, bo przez wszechobecną polityczną poprawność i tak nie wolno się z niczego śmiać, więc jeśli mają to robić na pół gwizdka, to już w ogóle niech tego nie robią i dadzą zapadającą w pamięć historię - głupoty niech zostawią dla Saints Row np.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
6 minut temu, Wredny napisał:

To grasz teraz w taki tytuł przecież :lapka:

Koleżko, Rockstar Games robi najlepsze miasta, nie jakieś tam Sucker Punche.

 

A kolejna część mogłaby toczyć się w latach 90., albo 70..

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, XM. napisał:

Panie, bron od tego hóiowego miasta jakim jest NY, nie chce tego widzieć w grach przez kolejne 20 lat. VC jak Cię mogę jeszcze, ale serio przydałoby się nowe miasto.

 

Wiadomo, kwestia subiektywna - ale moim daniem NYC jest pięknym miastem, jednym z najstarszych i najładniejszych architektonicznie miast; a mając tak ogromne miasto różnorodności do dyspozycji - da się tam wpleść każdą historię. Inna sprawa, że faktycznie, mogli by jednak coś innego dać. 

 

Pamiętajmy, ze mamy do dyspozycji jeszcze San Fierro, Las Venturas i... Londyn. Do Londynu podobno mówili, że nigdy już nie powrócą A SZKODA, bo to by mogła być genialna część.

Las Venturas podobnie, rywalizacja kasyn, nieczyste zagrywki.... mogłoby być ciekawie : ) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:

Koleżko, Rockstar Games robi najlepsze miasta, nie jakieś tam Sucker Punche.


Wiem, wiem, ale już mnie męczą "miasta", może dlatego, że sam w mieście mieszkam, pracuję i nie widzę niczego fajnego w tym, że w grze mogę odwiedzić kolejne...
Co innego jakaś ciekawa epoka czy coś - tylko wybieg w przeszłość/przyszłość ma dla mnie sens, bo jeśli teraźniejszość to już naprawdę musi być konkretna egzotyka - jakaś Kuba czy inne Indie.

A odnośnie amerykańskiego folkloru i malowniczych miejscówek np w Oregonie, z ośnieżonymi górskimi szczytami w tle - jeśli nie masz uprzedzeń do "zombie" to polecam Days Gone - ze wszystkich sandboxów najbardziej przypomina on RDRII jak dla mnie.
 

8 minut temu, łosion napisał:

Pamiętajmy, ze mamy do dyspozycji jeszcze San Fierro, Las Venturas i... Londyn. Do Londynu podobno mówili, że nigdy już nie powrócą A SZKODA, bo to by mogła być genialna część.


Do Londynu, jeśli wierzyć przeciekom, zabierze nas kolejna odsłona WATCH_DOGS.
 

6 minut temu, Wiolku napisał:

Chyba żartujesz ? Przecież będzie Cyberpunk.


No i?
Cyberpunk będzie wielowątkowym RPGiem akcji, z masą statystyk, rozgałęziających się questów itp, a ja niekoniecznie piszę o czymś w takich klimatach - równie dobrze może to być życie jakiejś kolonii na Marsie czy coś w ten deseń (wiem, jest Red Faction Guerrilla, ale to jednak nie ten kaliber).

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Sequel w college'u stanowym i jazda. 

 

W ogóle obecna generacja była strasznie biedna w temacie "nowożytnych", miejskich open-worldów. Mafia 3 średnio się udała, ale jednak zapewniła chociaż trochę zabawy w tych klimatach. 

Był wocz dogs 2, tylko nikt w niego nie grał (ten klimat hip hop fikołków), ale pare mechanik ładnie ubiraczki zrobiły (chociażby reakcje ludzi na ulicach na daną sytuacje).

 

GTA V miało bardzo fajny OST (te ambienty podczas misji), ale fabułka jak zwykle w GTA przerysowana do bólu jak już ktoś wyżej wspomniał. Powiewem świeżości było by jakieś może miasto europejskie jako druga mapa, a jako trzecia współczesny meksyk czy inny Bankok/Bahrain. 

 

Pamiętam, jak Sleeping Dogs mnie oczarował Hong Kongiem. Szkoda, że studio zdechło :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Swoja drogą, ciekawostka może być fakt, że GTAOnline ma od niedawna zarejestrowany swój znak towarowy:
logpgVV.png

 

Może to oznaczać, że kolejna część GTA (w zamyśle - 6) prawdopodobnie wyjdzie bez trybu online. Strzelam, że będzie możliwość zakupienia dodatkowych map dostępnych w GTA6 do aktualnego GTAVOnline lub zakup nowego GTAO już z cała zawartością jaka została wydana, wraz z mapami z "6"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...