Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lukas_k96 napisał:

Pogłoski brzmią ciekawie, ale jak wyjdzie to zobaczymy. Generalnie liczę na jakieś info w najbliższych miesiącach i przede wszystkim przybliżoną datę premiery. 

 

Pierwszy trailer V był w listopadzie 2011, prawie 2 lata przed premierą, z RDR2 to samo 2 lata różnicy, także możnaby oczekiwać premiery dopiero na 2021. Z drugiej strony R* zaryzykuje premierę od razu na nextgeny? Sama wersja na PS3 to wg różnych danych ok 20mln, na PS4 kolejne 20. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ale jak obecne konsole mają hamować GTA VI przed byciem takim tytułem jak sobie Rockstar wymarzyło to lepiej, żeby wyszło tylko na nowe konsole. Na tych jest GTA V, na nastepnej będzie VI. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, suteq napisał:

No ale jak obecne konsole mają hamować GTA VI przed byciem takim tytułem jak sobie Rockstar wymarzyło to lepiej, żeby wyszło tylko na nowe konsole. Na tych jest GTA V, na nastepnej będzie VI. 

A potem błędy i bugi, bo nie znamy jeszcze dobrze tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, suteq napisał:

No ale jak obecne konsole mają hamować GTA VI przed byciem takim tytułem jak sobie Rockstar wymarzyło to lepiej, żeby wyszło tylko na nowe konsole. Na tych jest GTA V, na nastepnej będzie VI. 

 

Mnie ciekawi kiedy oni faktycznie rozpoczęli faze developingu (nie mówie o pre produkcji) bo tam jeden typek z nikogo, który pracował przez jakis czas w R* mówil, że w 2017 roku oni jeszcze nie zaczeli prac nad VI jeśli chodzi o faktyczny developing (oczywiście trzeba brać pod uwage też, że może po prostu nie widział o tym, to jest duża firma więc nie każdy ma ten sam poziom wtajemniczenia jak to w korpo) i czy dopiero zdecydowali się na tworzenie nowego GTA po otrzymaniu specyfikacji nowego Xboxa i PS5? Jeśli tak to obstawiam, że premiera bliżej końcówki 2022, ale być może jest też tak, że robili to z uwzględnieniem starej generacji i nowe sprzęty po prostu dostaną port jak było w przypadku GTA V tylko po prostu z jednoczesną premierą. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 minuty temu, krupek napisał:

A potem błędy i bugi, bo nie znamy jeszcze dobrze tego sprzętu.

Devkity nowych konsol mają już polskie studia developerskie (a nawet zewnętrzne zajmujące się QA choć nie wszystkie) więc Rockstar tym bardziej więc raczej wątpię w taki scenariusz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Pupcio napisał:

Niech wyjdzie tylko na nowe konsole i niech rozyebie mi czache jak 4ka w 2008 :wub:

Jak pierwszy raz wyleciałem przez przednią szybę auta i zobaczyłem tę fizykę to oniemiałem :banderas: Po RDR2 nie mam żadnych obaw co do nowego GTA. To znów będzie kolejny poziom jeśli chodzi o open-worldy, chociaż spodziewam się raczej mocnego rozwinięcia systemu znanego właśnie z ostatnich komboji. I to IMO wystarczy z taką szczegółowością i pieczołowitością. Tak, niech to będzie klimat Vice city, niech będzie bardziej realistycznie. Chcę głaskać moje auto i dokarmiać je najlepszej jakości benzyną. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Wiolku napisał:

Niczym w Driver Parallel lines.

 

No troszkę inaczej bo tam jednak miałeś tak, że trafiłeś do więzienia w latach 70 wychodzisz w 2005 czy tam 2006, ale patent ogólnie zaje,bisty i dziwie się, że mało kto z tego skorzystał. Znaczy wykonanie tak jakby dwóch gier w ramach jednej wymaga dużej ilości pracy więc w sumie sie nie dziwię. 

Odnośnik do komentarza

Widze ze niektorych juz ponioslo i chcieliby realizmu z RDR2. No coz, nawet powrot do modelu jazdy z GTA 4 juz jest niemozliwy bo bedzie niestrawny dla wiekszosci graczy. A juz np. tankowanie samochodu co chwila to by byla tragedia. Podobnie byloby z potencjalnym podkreceniem realizmu systemu wanted. Oczywiscie embargo na krytyke tego mesjasza na forum bedzie wynosilo 4 tygodnie wiec na samym poczatku konsolomaniacy zakrzyczeli by ze zaj.ebiste ale jak kurz opadnie to jednak widac, ze nie jest to fajne. Takze niech sie oni najlepiej skupia na misjach, zeby byly urozmaicone i ciekawe a nie takie same jak we wszystkich poprzednich grach od R*.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, _Be_ napisał:

No i cięzko zrobić online component z gimbo gównem ala to 

 

actual_6f6d85ca0939880a2a5fb15c580105fe0

 

to jest wlasnie to czego chca gracze: powrotu do 80's. nostalgii. popkulturowych mrugniec do graczy. dla niektorych tron to klucz do tego jakie byly lata osiemdziesiate w swiadomosci - wstepem do estetyki nowoczesnosci (wave), a teraz widze ze jeden motor stoi jako symbol 'zgimbazienia' contentu. mozna tez pominac ze ten niepasujacy do klimatu 2013 tronowy bike jest tylko kosmetyka, gdzie prawdziwym problemem jest zrobienie z open worldu w klimacie ulicznej przestepczosci jakiegos symulatora jamesa bonda z prywatna baza wojskowa pod krzakiem na pustyni. kleka spojna narracja, lezy autentycznosc ten wielkiego, zyjacego swiata.

 

widze jednak ze ten 80's feeling dalej sie bedzie ciagnal, ale to dobrze. setting vice na 90% sprawi, ze online, (ktore znowu bedzie wazniejsze, i byc moze lepiej zespolone z glownym watkiem, bo hybrydowy fabularny online to ich punkt koncowy w wizji gier), doprowadzi do rozwiniecia role playingu i wcielenia sie w policjanta. i to akurat bedzie dla ich gier bardzo dobrym rozwiazaniem, bo w koncu gracze beda mieli wiekszy zysk z tego zeby konfrontowac sie z graczami-psycholami (ktorzy mimo braku czitow, nadal lubia psuc innym zabawe online w grach R*) i dzieki temu dalo sie grac rowniez jako lone wolf i miec za(pipi)ista zabawe jaka daje swiat (a nie sama fabula).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...