Skocz do zawartości

Wiedźmin 4


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Faka napisał:

Chodzi o to, że po wpadce CP, to CDP ma po prostu zero zaufania i żadna tam zapowiedź Wieśka jeszcze nie wymaże ich winy, póki gry przetestowanej nie dostaniemy i mam nadzieję, że nie odwalą maniany z oszukiwaniem graczy. 

Wiadomo, że CDPR ma teraz deficyt zaufania chyba u każdego gracza. Jednak czytając to:

Godzinę temu, Faka napisał:

Czyli cybersraka już poszła w chuj. Obstawiam premierę w 2026 roku jak nie lepiej. 

ani przez moment nie widziałem tam tego, co w Twoim drugim poście, a raczej cybersrakę i chuja w jednym zdaniu. Rozumiem forumowe modus operandi, ale co za dużo to niezdrowo, jakąś meliskę złap czy coś, bo od tych nerwów pikawa Ci siądzie za rok :kekw:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, izon napisał:

Każdy pisze, że nie kupi Day one, że ma wywalone a prawda jest taka, że większość złoży preordera po pierwszym lepszym trailerze. A niektóre poyeby zamówią kolekcjonerkę z paskudną figurką za tysiaka:)

Tak będzie. Jeden pojeb weźmie Day one, a drugi pojeb będzie czytał wątek w celu poznawania wszystkich bugów. 

Ciekaw jestem w którą stronę pójdą, jakiś nowy główny bohater, czy każdy będzie mógł sobie stworzyć swojego Wiedźmina/Wiedźminkę. 

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie ta "zapowiedz" kontynuacji Wiedzmina wydaje sie troche... dziwna? Na stronie thewitcher.com data powstania artykulu to 1 Marca, słownictwo uzyte w newsie tez jakies takie, jakby nieoficjalne. 

 

To znaczy, moze spodziewałem się po prostu czegoś innego od Redów, bo jednak informacja o pracach nad kolejną częścią Wieśka to jest gruby news. 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 1 tak naprawdę zapoczątkował moją znajomość z książkami Sapka i okazał się jednym z najlepszych rpgów w jakie grałem. Brudny, opresyjny klimat Wyzimy, niesamowity, wielowątkowy wątek śledztwa z detektywem Raymondem (jak dla mnie na równi z Krwawym Baronem), intrygi polityczne, walka ze strzygą, pierwsze zabite utopce, postacie Talara, Magistra, czy Azara Javeda, kolekcjonowanie seks kart. :fsg:

 

Na drugim Wieśku trochę się zawiodłem - był jakby bardziej...zamerykanizowany. Po części też nieukończony sądząc po wydarzeniach z trzeciego aktu. Mimo wszystko, sporo poprawek względem poprzednika, do tego nadal kapitalna fabuła i postaci, a w zależności od naszych wyborów całkowicie odmienny akt 2 po stronie Iorwetha lub Roche'a.

 

W3 po tych 7 latach wciąż pozostaje numero uno w mojej topce gier wszechczasów. Dwa świetne dodatki tylko tę pozycję umocniły. 

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści choć inna, również okazała się bardzo solidnym i wysoko ocenianym tytułem (85% na Metacritic).

 

Potem dochodzimy do nieszczęsnego Cyberpunka. Nie był to mesjasz jakiego wielu oczekiwało, ale skłamałbym jeśli powiedziałbym, że przez blisko 100 godzin bawiłem się źle. Chętnie też wrócę i przejdę całość po raz kolejny przy okazji nadchodzącego dodatku.

 

Oczywiście w takiej sytuacji Wiedźmin 4 czy jak będzie się on nazywał, z marszu wskakuje na listę moich najbardziej wyczekiwanych gier. 

 

 

TLDR: Mocno czekam na nowego Wiedźmina, bo jeszcze się nie zawiodłem na CDPR. Jeden Cyberpunk i związana z nim gównoburza nie wymazuje 6 poprzednich, wysokiej jakości tytułów (licząc dodatki).

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Bigby napisał:

Wiedźmin 1 tak naprawdę zapoczątkował moją znajomość z książkami Sapka i okazał się jednym z najlepszych rpgów w jakie grałem. Brudny, opresyjny klimat Wyzimy, niesamowity, wielowątkowy wątek śledztwa z detektywem Raymondem (jak dla mnie na równi z Krwawym Baronem), intrygi polityczne, walka ze strzygą, pierwsze zabite utopce, postacie Talara, Magistra, czy Azara Javeda, kolekcjonowanie seks kart. :fsg:

 

Na drugim Wieśku trochę się zawiodłem - był jakby bardziej...zamerykanizowany. Po części też nieukończony sądząc po wydarzeniach z trzeciego aktu. Mimo wszystko, sporo poprawek względem poprzednika, do tego nadal kapitalna fabuła i postaci, a w zależności od naszych wyborów całkowicie odmienny akt 2 po stronie Iorwetha lub Roche'a.

 

W3 po tych 7 latach wciąż pozostaje numero uno w mojej topce gier wszechczasów. Dwa świetne dodatki tylko tę pozycję umocniły. 

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści choć inna, również okazała się bardzo solidnym i wysoko ocenianym tytułem (85% na Metacritic).

 

Potem dochodzimy do nieszczęsnego Cyberpunka. Nie był to mesjasz jakiego wielu oczekiwało, ale skłamałbym jeśli powiedziałbym, że przez blisko 100 godzin bawiłem się źle. Chętnie też wrócę i przejdę całość po raz kolejny przy okazji nadchodzącego dodatku.

 

Oczywiście w takiej sytuacji Wiedźmin 4 czy jak będzie się on nazywał, z marszu wskakuje na listę moich najbardziej wyczekiwanych gier. 

 

 

TLDR: Mocno czekam na nowego Wiedźmina, bo jeszcze się nie zawiodłem na CDPR. Jeden Cyberpunk i związana z nim gównoburza nie wymazuje 6 poprzednich, wysokiej jakości tytułów (licząc dodatki).

Ja tam Cyberpunka zaliczam również do grona wysokiej jakości tytułów od CDPR. Rozumiem, że ten kto kupił wersję na PS4 Day One może mieć zupełnie inne odczucia, ale wersja na PC kilka miesięcy po premierze to dla mnie 9/10. Swoją drogą zrobiłeś mi smaka żeby pograć w Wieśka 1 :)

  • Plusik 5
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Skąd te minusy dla izona? Prawdę chłop mówi, na starej generacji CP był chujowy i niemal niegrywalny, na PC od początku co najmniej dobry i każdy kolejny pacz poprawiał jego stan. Sam uniknąłem kuli i grałem na pcmr bawiąc się pysznie, wśród szczekania największych forumowych klakierów próbujących wmówić mi, że jednak nie bawię się dobrze i mam przestać białorycerzyć Redom - postów chyba nie edytowali, wszystko leży na forum i można się do tego dogrzebać :nosacz3:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to poczekam z zakupem na digital foundry wersji konsolowej xd

Niepopularna opinia: premierowy Cybersmiec odpalony na xsx/ps5 byl bardziej grywalny niz W3 na ps4(pro wtedy nie bylo) na premiere. Bagna to miały z 5fps, gdzie gra średnio to jakieś 20-25 w velen + 10s stania w miejscu w novigradzie, az gra wczyta npc obok ktorego stoimy wedlug mapy

Odnośnik do komentarza

Ja się nauczyłem, ze w gry od CDPR to tylko na PC. Wieśka 3 pierwszy raz ograłem na ps4 i byłem w niemałym szoku po przesiadce na średniego,

gamingowego laptopa (nagle wszystko zrobiło się ostre i płynne). Z W4 może być inaczej bo robią na UE5, co do którego po demku Matrixa mam dosyć pozytywne nastawienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...