Skocz do zawartości

Wiedźmin 4


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, izon napisał:

Ja tam Cyberpunka zaliczam również do grona wysokiej jakości tytułów od CDPR. Rozumiem, że ten kto kupił wersję na PS4 Day One może mieć zupełnie inne odczucia, ale wersja na PC kilka miesięcy po premierze to dla mnie 9/10. Swoją drogą zrobiłeś mi smaka żeby pograć w Wieśka 1 :)

Pierwszy raz muszę się zgodzić z Izonem, CP2077  1.5 na nextgenach daje radę, bardzo ładna gra w 60fpsach, to jest kod pisany od kilku lat z myślą o starej generacji również. Trochę obawa że w przyszłości znowu pełno gier jak na ps360 będzie latało na UE.

 

Szkoda że porzucają swój silnik, tak wiem że doczytywania obiektów do poprawy czy drewniane twarze.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, izon said:

Biere z pocałowaniem ręki aczkolwiek nie sadze, powiedzieli jasno, ze zapowiadają nowy rozdział.

Nowy rozdział w sensie, że kolejna część? Przecież remaster I części poszedł by jak świeże bulki. Wiele co skończyło grę i tak by kupiło. Jednak problem taki, że oni by musieli całą grę od nowa zrobić, bo nie wiem czy w ogóle dało by się remaster zrobić jedynki.

 

Edit:

Myślicie, że gra będzie o Citi (meh) czy nowy wiedźmin i np. wybór szkoły?

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Basior said:

No właśnie dla mnie brak Geralta, a pewnie tak będzie, to mega minus. Randomowy wiedzmin "W" z generatora to meh. Ciri w sumie też.

I tu mam dylemat. Z jednej strony Geralt jest świetna postacią, ale z drugiej strony bardzo bym chciał od początku stworzyć swojego wiedźmina (tutorial to za pewne będzie młode lata), tylko jeśli tego dobrze nie poprowadzą to zmieni się w generycznego RPG...

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Andżej napisał:

czyli czekamy do 2028 na ten ich crossgen

Premiera za trzy lata, 2025. Takiego wiedźmina mogą szybko zrobić, na bank mają scenariusz i koncepty na stole, do tego już tytuł jest w pre-produkcji że dwa albo trzy lata i mogą mieć prototyp na UE już teraz. 

Po CP2077 już ogarnęli kadry, mają nowe studia i nawet nie wykluczone że tworzą dwie gry w uniwersum. Nowe zespoły mogą pracować nad mniejszym projektem a reszta przy W4 zasuwa.

Teraz to ja czekam na aktualizację to W3, konsola zaczyna się kurzyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...