Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 4


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Autentycznie pierwsza gra jrpg na którą nie czekam. "Przemęczyłem" 3 pudełka na PS4 (gdzie pierwsze było w sumie piękną przygodą i nawet poczułem się fanem) ale od 2.8 do trójki zacząłem wymiotować no i trójkę już rozgrzebałem, nie kończąc jej.

Nigdy w moim growym doświadczeniu nie miałem czegoś takiego żeby przy maratonie z serią (oczywiście były przerwy między pudłami, bo do premiery KH3 jeszcze wtedy trochę czasu było) z uwielbiania przejść do znużenia i niechęci. Teraz jak zobaczę którąkolwiek grę mam alergię. Pięknie dziękuję Square i tobie Nomura grzybie.

Odnośnik do komentarza

Czwórka chyba nie może być gorsza od trójki, prawda? Natomiast nie mam żadnych wypieków po tej wiadomości. Wręcz się zastanawiam nad sensem jej tworzenia. Zapewne ulubieniec szyszek w Square Nomura powiedział, że chce kolejnej części i tak się musi stać. 

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Nomura usiadz mi na mordzie. Oby tym razem nie przyszło czekac tyle ile pomiedzy 2, a 3.

 

Cytat

In the announcement trailer, Sora makes a triumphant return with an updated look at the beginning of an epic new storyline titled the “Lost Master Arc.” Beginning with Sora facing off in a boss battle against a giant enemy, players are introduced to the Quadratum, a large, expansive city set in a gorgeous, realistic world unlike anything ever seen before in the KINGDOM HEARTS series. Fans will be excited to see the return of Sora’s well-known companions Donald and Goofy, in addition to the first appearance of Strelitzia, a mysterious new character who appears before Sora in this strange new setting.

Nie mogę się doczekać pokreconego wyjasnienia o co chodzi z koncowka dlc w 3. Yozora i ten feeling versus 13 :fsg:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bzduras napisał:

Przeszedłem w sumie tylko pierwszą część, nawet chciałem nadrobić serię, ale jak zobaczyłem, przez co trzeba przebrnąć żeby mieć komplet fabularny to jednak chyba tyle życia mi nie zostało.

Dwójka. Najlepsza część w serii. Powinieneś dać jej szansę. 

Jedynka jest dość przeciętna. Trójka to olbrzymi zawód, ale dwójkę spróbuj ograć. Nie będziesz zawiedziony. Ja przechodziłem całą trylogię w roku wydania trójki i właśnie 2 najmilej wspominam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, marcinwks napisał:

Dwójka. Najlepsza część w serii. Powinieneś dać jej szansę. 

Jedynka jest dość przeciętna. Trójka to olbrzymi zawód, ale dwójkę spróbuj ograć. Nie będziesz zawiedziony. Ja przechodziłem całą trylogię w roku wydania trójki i właśnie 2 najmilej wspominam.

No dobra, ale tam jest jeszcze masa pobocznych części i podobno każda jest ważna. Sama trylogia to pewnie jak oglądanie co drugiego sezonu Sonsów czy coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza

W PSX jakiś czas temu było streszczenie całej serii, i albo zostało źle wyłożone, albo, co bardziej prawdopodobne, tego bełkotu nie rozumieją nawet najwięksi fani, a pewni sami twórcy. Może nie ma co się tym przejmować?

Ze swojej strony chciałbym jednak mieć jakieś odniesienie do tych bajek, czyli nadrobić, bo zatrzymałem się gdzieś w okolicach ostatnich 2d i pewnie pierwszych 3d.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No dobra, ale tam jest jeszcze masa pobocznych części i podobno każda jest ważna. Sama trylogia to pewnie jak oglądanie co drugiego sezonu Sonsów czy coś w ten deseń.

Nie przejmuj się. Jak pisali przedmówcy. Nawet najwięksi fani nie wiedzą o co chodzi, ale pewnie udają, że jest inaczej. Nomura również nie wie. Zresztą on od dawna jest oderwany od rzeczywistości, jak większość osób w Nintendo. 

Osobiście ograłem numeryczną trylogię i chyba 2 lub 3 poboczne części.

Jest Donek i Głupek, szukają Myszora. Po drodze spotkali Sorę, w o 5 rozmiarów za dużych butach, i jego wesołą ekipę. Tak sobie zwiedzają różne światy z bajek Yen Sida, tfu Disneya. Przy okazji jest Pete, który knuje intrygę. Już ci streściłem fabułę, możesz grać. :D

Teraz złośliwość, ale głupszej fabuły nie ma w żadnym jrpgu, a cała popularność tej serii wzięła się z wplecenia licencji Disneya do gry, udanej muzyczki i niezłego systemu walki. Tylko, że obecnie 2/3 jrpgów ma podobny battle system. Więc jeśli szukasz czegoś co ma cię zachęcić do tej pozycji, to chyba jedynie znani ci z dzieciństwa bohaterowie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem całą serię, jedynka i dwójka to jedne z moich ulubionych tytułów, ale patrząc fabularnie na całość, to jest to jeden wielki chaos. Gówno wyrzygane przez Nomurę, jakiś zlepek zidiociałych, bezsensownych pomysłów tego pana. Podróże w czasie, alternatywne rzeczywistości i Myszka Mickey biegający w czarnym płaszczu.

Nie czekam, mam nadzieję, że czwórka będzie klapą finansową, co spowoduje przebudzenie samurajów zarządzających Square i odsunięcie Nomury od zarządzania wszystkimi przyszłymi projektami. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.