Jump to content

Kingdom Hearts 4


Figuś

Recommended Posts

Autentycznie pierwsza gra jrpg na którą nie czekam. "Przemęczyłem" 3 pudełka na PS4 (gdzie pierwsze było w sumie piękną przygodą i nawet poczułem się fanem) ale od 2.8 do trójki zacząłem wymiotować no i trójkę już rozgrzebałem, nie kończąc jej.

Nigdy w moim growym doświadczeniu nie miałem czegoś takiego żeby przy maratonie z serią (oczywiście były przerwy między pudłami, bo do premiery KH3 jeszcze wtedy trochę czasu było) z uwielbiania przejść do znużenia i niechęci. Teraz jak zobaczę którąkolwiek grę mam alergię. Pięknie dziękuję Square i tobie Nomura grzybie.

Link to comment

Czwórka chyba nie może być gorsza od trójki, prawda? Natomiast nie mam żadnych wypieków po tej wiadomości. Wręcz się zastanawiam nad sensem jej tworzenia. Zapewne ulubieniec szyszek w Square Nomura powiedział, że chce kolejnej części i tak się musi stać. 

Edited by marcinwks
Link to comment

Nomura usiadz mi na mordzie. Oby tym razem nie przyszło czekac tyle ile pomiedzy 2, a 3.

 

Cytat

In the announcement trailer, Sora makes a triumphant return with an updated look at the beginning of an epic new storyline titled the “Lost Master Arc.” Beginning with Sora facing off in a boss battle against a giant enemy, players are introduced to the Quadratum, a large, expansive city set in a gorgeous, realistic world unlike anything ever seen before in the KINGDOM HEARTS series. Fans will be excited to see the return of Sora’s well-known companions Donald and Goofy, in addition to the first appearance of Strelitzia, a mysterious new character who appears before Sora in this strange new setting.

Nie mogę się doczekać pokreconego wyjasnienia o co chodzi z koncowka dlc w 3. Yozora i ten feeling versus 13 :fsg:

Link to comment
8 godzin temu, Bzduras napisał:

Przeszedłem w sumie tylko pierwszą część, nawet chciałem nadrobić serię, ale jak zobaczyłem, przez co trzeba przebrnąć żeby mieć komplet fabularny to jednak chyba tyle życia mi nie zostało.

Dwójka. Najlepsza część w serii. Powinieneś dać jej szansę. 

Jedynka jest dość przeciętna. Trójka to olbrzymi zawód, ale dwójkę spróbuj ograć. Nie będziesz zawiedziony. Ja przechodziłem całą trylogię w roku wydania trójki i właśnie 2 najmilej wspominam.

  • Upvote 1
Link to comment
18 minut temu, marcinwks napisał:

Dwójka. Najlepsza część w serii. Powinieneś dać jej szansę. 

Jedynka jest dość przeciętna. Trójka to olbrzymi zawód, ale dwójkę spróbuj ograć. Nie będziesz zawiedziony. Ja przechodziłem całą trylogię w roku wydania trójki i właśnie 2 najmilej wspominam.

No dobra, ale tam jest jeszcze masa pobocznych części i podobno każda jest ważna. Sama trylogia to pewnie jak oglądanie co drugiego sezonu Sonsów czy coś w ten deseń.

Link to comment

W PSX jakiś czas temu było streszczenie całej serii, i albo zostało źle wyłożone, albo, co bardziej prawdopodobne, tego bełkotu nie rozumieją nawet najwięksi fani, a pewni sami twórcy. Może nie ma co się tym przejmować?

Ze swojej strony chciałbym jednak mieć jakieś odniesienie do tych bajek, czyli nadrobić, bo zatrzymałem się gdzieś w okolicach ostatnich 2d i pewnie pierwszych 3d.

Link to comment

do jedynki mam mega sentyment, bo ogrywałem jako jeden z nielicznych jrpgów na ps2, ale co oni potem zrobili z tą serią to głowa mała. Żeby zrozumieć fabułę trzeba ograć pisiont gier na dziesięć systemów, i oni chcą to dalej ciągnąć?

Link to comment
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No dobra, ale tam jest jeszcze masa pobocznych części i podobno każda jest ważna. Sama trylogia to pewnie jak oglądanie co drugiego sezonu Sonsów czy coś w ten deseń.

Nie przejmuj się. Jak pisali przedmówcy. Nawet najwięksi fani nie wiedzą o co chodzi, ale pewnie udają, że jest inaczej. Nomura również nie wie. Zresztą on od dawna jest oderwany od rzeczywistości, jak większość osób w Nintendo. 

Osobiście ograłem numeryczną trylogię i chyba 2 lub 3 poboczne części.

Jest Donek i Głupek, szukają Myszora. Po drodze spotkali Sorę, w o 5 rozmiarów za dużych butach, i jego wesołą ekipę. Tak sobie zwiedzają różne światy z bajek Yen Sida, tfu Disneya. Przy okazji jest Pete, który knuje intrygę. Już ci streściłem fabułę, możesz grać. :D

Teraz złośliwość, ale głupszej fabuły nie ma w żadnym jrpgu, a cała popularność tej serii wzięła się z wplecenia licencji Disneya do gry, udanej muzyczki i niezłego systemu walki. Tylko, że obecnie 2/3 jrpgów ma podobny battle system. Więc jeśli szukasz czegoś co ma cię zachęcić do tej pozycji, to chyba jedynie znani ci z dzieciństwa bohaterowie.

  • Upvote 1
Link to comment

Ograłem całą serię, jedynka i dwójka to jedne z moich ulubionych tytułów, ale patrząc fabularnie na całość, to jest to jeden wielki chaos. Gówno wyrzygane przez Nomurę, jakiś zlepek zidiociałych, bezsensownych pomysłów tego pana. Podróże w czasie, alternatywne rzeczywistości i Myszka Mickey biegający w czarnym płaszczu.

Nie czekam, mam nadzieję, że czwórka będzie klapą finansową, co spowoduje przebudzenie samurajów zarządzających Square i odsunięcie Nomury od zarządzania wszystkimi przyszłymi projektami. 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...